Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5: Final Showdown


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja lubie jak naciskaja a pozniej placz ze jak to rzut za pol zycia po sabaki na low i kasowanie z dysku :(

 

Gralem juz z Ryanem Hartem ( L 2:1 ) z KingJaeUK ( W 2:1 i L 2:1 jak gralem Bradem ) poluje jeszcze na Fergusa i Kayane xD

 

 

PS_App_20210604_115104.jpeg

PS_App_20210604_115100.jpeg

 

Kazub jak cos chcesz wiedziec to pisz :potter:

  • Plusik 5
  • Lubię! 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, wet_willy napisał:

Ja lubie jak naciskaja a pozniej placz ze jak to rzut za pol zycia po sabaki na low i kasowanie z dysku :(

 

Gralem juz z Ryanem Hartem ( L 2:1 ) z KingJaeUK ( W 2:1 i L 2:1 jak gralem Bradem ) poluje jeszcze na Fergusa i Kayane xD

 

 

PS_App_20210604_115104.jpeg

PS_App_20210604_115100.jpeg

 

Kazub jak cos chcesz wiedziec to pisz :potter:


Szybko poszło, ale już po Tekkenie widziałem, że jesteś w formie :V

Odnośnik do komentarza

Ja tam fanem nigdy nie byłem, ale pograłem chwile i to co sie rzuca w oczy to to że gra wygląda mega słabo, detale w tle i oświetlenie to era PS3/360 i nie widzę żeby tu coś było zmieniane, a przydałby się większy lifting. Przy takim DOA to bieda, a co dopiero przy Mortal Kombat.

 

Ogolnie nie czuję zebym odpalił remastera, tylko tę samą grę co 10 lat temu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poziom graficzny porównywalny z T7, czyli taki sobie (jak większość bijatyk poprzedniej generacji). Loadingi zdecydowanie krótsze niż w T7. Muzyka wg mnie lepsza (+ z poprzednich części). Areny bardzo fajne. Moje ulubione to; Lei-Fei, Sarah, Aoi, Kage, Jacky, Wolf. Cienki jestem, ale nauka sprawia mi dużo frajdy :) Customizacja lepsza niż w T7, nie ma takiego syfu, jest znośnie. Gram na PS5, więc fajnie by było gdyby dali patcha np; 1440p, ale to raczej mało prawdopodobne. Chińczyki są zbyt leniwe/mają wyjebane i w takim np; T7 na XSX obraz nadal jest rozmyty :/ Online jest ok , czasami są drobne problemy, ale na chwilę obecną nie czeka się długo na przeciwnika/ów.

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego niektórzy streamerzy, którzy generalnie nieźle grają, tak się kaleczą przy tej grze?

 

MainManSWE nawet do danów nie doszedł. King Jay miał chyba siódmy dan. 
Rozumiem, że to nie Tekken, ale przykro się na to patrzy. Nawet najprostszych combosów nie robią. 
Sam jestem mega leszczem w tą grę, ale niektórzy streamerzy chyba specjalnie tak się kaleczą. Może to celowy PR, jak reklamy niektórych gier na komórki? W tych reklamach tak słabo grają, że aż się samemu chce zagrać i „pokazać” jak powinno się to robić. 
 

 

A tak przy okazji, to główne menu w VF5 i Live TV jest zajebiste. L1 daje walki na pełen ekran. 

Odnośnik do komentarza

@ciwa22 Ja umiem jedno combo. :yao:

Nie było chyba lepszego momentu, by wkręcić się w VF. Masa nowych graczy, a kilku staruszków zapomniało jak się gra. 
Znając podstawy bijatyk i przy odrobinie talentu można być w Europejskiej czołówce. W sumie to nawet bez talentu też się da, bo mi się udało :)
 

Kurcze lubię tą serię i mam nadzieję, że przeżyje. Dostałem za free, ale kupiłem też wersję deluxe. 
 

Edytowane przez C1REX
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.06.2021 o 20:09, C1REX napisał:

Dlaczego niektórzy streamerzy, którzy generalnie nieźle grają, tak się kaleczą przy tej grze?

 

MainManSWE nawet do danów nie doszedł. King Jay miał chyba siódmy dan. 
Rozumiem, że to nie Tekken, ale przykro się na to patrzy. Nawet najprostszych combosów nie robią. 
Sam jestem mega leszczem w tą grę, ale niektórzy streamerzy chyba specjalnie tak się kaleczą. Może to celowy PR, jak reklamy niektórych gier na komórki? W tych reklamach tak słabo grają, że aż się samemu chce zagrać i „pokazać” jak powinno się to robić. 


Mysle ze netcode może to powodować, dobry filmik od salami tak btw:

 

Odnośnik do komentarza

Znam ten filmik. Nie mówię o netcode, ale o absurdalnych błędach typu:

- atakowanie na minusie

- brak bloku

- brak combosów. 
- brak low-ów
- robienie w kółko tego samego.

- generalne mashowanie 
 

Mówię przede wszystkim o MainManSWE, który tak się kaleczy, jakby nigdy w bijatyki nie grał. Koleś ma trudności na pierwszym Danie. Ludzie z wciśniętym turbo na padzie, by nabić walki do platyny, mają wyższe rangi. Wspominam akurat jego, bo bardzo kozaczy, kiedy wcale nie potrafi grać. KingJeaUK szybko się uczy. 
 

Poza tym netcode na streamach wygląda u kolesia dobrze. U mnie w Londynie połączenie w 95% jest doskonałe. Być może mieszkając w Londynie mam o wiele lepiej, ale niektórzy streamerzy też chyba przesadzają z tym narzekaniem. Grałem z najlepszymi w Europie i ci jakoś nie mają problemów. 

Odnośnik do komentarza

MainManSWE to gracz w Tekkena. Gra tak specjalnie żeby zniechęcić ludzi do VF bo nie oszukujmy się - Dużo osób gra teraz w tą grę i cześć Tekkenowej sceny powodowana hajpem mogła przenieść się (chociażby chwilowo) do obozu Segi.

 

ps u mnie z Niemcami i PL połączenia jak marzenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, ornit said:

MainManSWE to gracz w Tekkena. Gra tak specjalnie żeby zniechęcić ludzi do VF bo nie oszukujmy się - Dużo osób gra teraz w tą grę i cześć Tekkenowej sceny powodowana happen mogła przenieść się (chociażby chwilowo) do obozu Segi.

No też mam takie podejrzenie. Chociaż koleś nie gra w inne bijatyki i być może faktycznie ma zbyt silne nawyki, by się teraz przestawić na blokowanie przyciskiem. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.