Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5: Final Showdown


Rekomendowane odpowiedzi

Sęk w tym, że VF5: FS miał jeden z najlepszych netcode w historii bijatyk. Namco to mogło sobie wtedy nafiukać AM2. Lagi zaczynały mi się dopiero jak walczyłem z Chinami czy ze zachodnim wybrzeżem USA. Oczywiście teraz to jest remake na Dragon Engine, więc może wcale nie być tak wspaniale...

Odnośnik do komentarza

Po co instalować niekompatybilne gry na PC skoro i tak będą streamowane? Najprawdopodobniej osoba ogrywała wersję PS Now (może dodatkowo przez remote play na PC jeśli jest to możliwe, ale nie wiem po co) a w międzyczasie pobierała na dysk PS5 normalną wersję (dla tego wyskoczyła ikonka PS5). Raczej nie spodziewał bym się dzień przed wydaniem informacji o tym że jednak wyjdzie na PC, ale za parę miesięcy czemu nie.

Odnośnik do komentarza

Może to "captured on PC" oznacza, że to zostało nagrane na PC przy użyciu capture card z podłączonym PS4.

Wtedy trzeba dać info, bo może coś inaczej wyglądać, jeśli by się nagrało samą konsolą.

To by było najprostsze i najlogiczniejsze wyjaśnienie.

PS NOW i streamowanie na PC jakoś nie pasuje do robienia reklamy.

Odnośnik do komentarza

mam ustawione good i trafiaja się ananasy, gdzie przycina ;/, więc próby sidestepów to często pewne bęcki, chociaż to pewnie dlatego, że jestem leszczem xd

chociaż wyszukuje graczy szybciej niż u namco

 

skandalem jest to, że nie można do pokoju dodawać ludzi z friendlisty

Odnośnik do komentarza

Bo to delay based netcode, uzależniony od odległości do serwerów google, a testy wskazują na to, że nie bierze do wyszukiwania IP, tylko lokację, na którą założone jest konto z którego się gra, więc niektórzy mają takie kwiatki, że mieszkają np. w JP, a konto jest z US, więc łączy ich z ludźmi z US nie z JP.

To powoduje też inne kwiatki: często lepsze są mecze między dwoma sąsiednimi państwami, gdzie użytkownicy mają podobną odległość do serwerów Google, niż mecze użytkowników z tego samego miasta. Dodać do tego wi-fi i voila. Delay netcode potrafi być świetny, ale kiedy nie jest świetny, to jest OKROPNY.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...