Skocz do zawartości

W co obecnie gracie?


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Persona 4 Dancing All Night. Od miesiąca pogrywam po kilkanaście-kilkadziesiąt minut dziennie (kibel time). Wyklepałem już wszystko na brilliant na hardzie, powoli i nieśmiało próbuję zdobyć king crazy na kilku (czyli piosenka w jednym kombie, bez pomijania nutek i bez nutek na good, tylko great i perfect), bo na wszystkich na pewno mi się nie uda. Na razie dałem radę na dwóch.

 

Wypadałoby też przejść kampanię i odblokować ostatni poziom trudności, ale jakoś nie chce mi się się słuchać tego gadania (chociaż w oryginalne Personie słuchałem z ochotą). 

Odnośnik do komentarza

A jednak sztos? to moglem wziac zamiast darkest dungeon ;)

 

 

u mnie na tapecie w tym momencie

 

Shovel Knight po raz nty -SZTOS ponad SZTOSY

virtue's last reward - 3h poki co, ale juz widze ze bedzie grubo, ale wolniej sie rozkreca niz 999

bastion - sztos, wiadomo

 

darkest dungeon kupilem ale chwile jeszcze odpuszcze, przytlacza mnie ta gra lekko

 
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Vice City Stories, jak pisałem, zdecydowanie da się grać, choć nie jest idealnie i gra często zwalnia. Szkoda tylko że samo strzelanie nie daje za bardzo przyjemności, bo wiadomo, jak to na konsolach, jest autocelowanie. W każdym razie z powodu samej fabuły, cutscenek i klimatu, nie mogę się oderwać.

 

Prócz tego WipEout 2048, ta gra jest niesamowita. Chociaż muszę przyznać, że najchętniej jeździłbym same czasówki, tryb combat jest taki sobie.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Darkest Dungeon mecze bardzo pomalu, bo gra strasznie mnie przytlacza.

 

Salt and Sanctuary slyszalem, ze wyszlo na Vite - jaram sie.

 

Mam nadzieje tez, ze Stardew Valley wyjdzie za niedlugo na Vite. Zle mi sie gra w te gre na kompie.

 

Staram sie tez skonczyc Dragon's Crown, ale idzie mi to ekstrymalnie wolno.

Odnośnik do komentarza

Root Letter. Naczytalem sie duzo negatywnych opinii, a gierka przypadla mi do gustu. Poczatek byl mega wolny, ale ciesze sie ze wytrzymalem. Taki troche phoenix wright dla biednych.

Niedawno ukończyłem ale poznałem tylko jedno zakończenie. Mi gierka coś nie podeszła. Trochę boli jap. dubbing który jest taki sobie. Muzyka na okrągło taka sama. Postacie też niezbyt. :/ Klimat i tła za to świetne. Atmosfera też spoko. Fabuła to samo. Generalnie dla mnie to takie pół na pół. Zastanawiam się nad sprzedażą.
Odnośnik do komentarza

Mi sie dubbing podoba, muzyka owszem ciagle taka sama, ale sa tez fajne kawalki. Plusem jest to ze wszystko sie dzieje w prawdziwym otoczeniu, wiec dla kogos z Japonii to napewno kilka oczek wyzej, tak jakbys chodzil po swojej dzielnicy :P Wlasnie robie trzecie zakonczenie, widze ze w kazdym cos wiecej dowiadujemy sie o pewnej osobie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...