March 31, 201214 yr Author Zapraszamy jutro . Będzie tradycyjny zestaw - zapowiedź, okładka + info na PPE z rozkładówkami. Przed południem powinno być .
March 31, 201214 yr O, to fajnie. Co do kącika filmowego to musi być kontynuowany i basta! Nie uwierzę że w 38 milionowym kraju nie znajdziecie kogoś na poziomie Walkiewicza czy Myszaqa. Ogłoście casting i tyle. Zawsze lekturę PE zaczynam od kącika filmowego i tak ma zostać, bo inaczej wysiadam z tego pociągu (żart PE czytam od marca 2005. Wtedy jeszcze była stara ekipa i hardcore. Trzymam te wszystkie numery w szafie i często sobie do nich wracam. Ach jak bym chciał żeby wróciła stara szata i choć jedna osoba. Nie mam jednak zamiaru narzekać jak to dawniej było super a teraz lipa. Nie jest źle. Poprawicie kilka rzeczy o których pisali przedmówcy i będzie super. Głównie te screeny rażą pod względem jakości i doboru. Zobaczcie jak robi konkurencja. Dobrym pomysłem było przeniesie kilku rzeczy z Teraz Rocka.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.