Skocz do zawartości

PSX Extreme #175


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna rzecz. Myślę, że warto powiększyć kącik RPG. Wyszło tyle porządnych gier z tego gatunku, że jedna strona to mało. Kingdoms of Amalur, FF XIII-2, Skyrim, Mass Effect 3 itd. Do tego Zax-a dobrze się czyta, także tym bardziej :) Kosztem cosplayu, likwidowanego kącika filmowego lub po prostu innego kącika, w szczególności mi nie jest potrzebny kącik bijatyk, bo poruszane tam "problemy" są dla mnie zbędne ;]

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1331219137' post='2573213']

Jeszcze jedna rzecz. Myślę, że warto powiększyć kącik RPG. Wyszło tyle porządnych gier z tego gatunku, że jedna strona to mało. Kingdoms of Amalur, FF XIII-2, Skyrim, Mass Effect 3 itd. Do tego Zax-a dobrze się czyta, także tym bardziej :) Kosztem cosplayu, likwidowanego kącika filmowego lub po prostu innego kącika, w szczególności mi nie jest potrzebny kącik bijatyk, bo poruszane tam "problemy" są dla mnie zbędne ;]

I zaraz się odezwą fani innych kącików, że i oni by chcieli dwie strony a inne wywalić. Następna wojna by wybuchła. Nie liczyłbym zbytnio na poszerzenie kącików.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna rzecz. Myślę, że warto powiększyć kącik bijatyk. Wyszło tyle porządnych gier z tego gatunku, że jedna strona to mało. Street Fighter x Tekken, Soul Calibur 5, UMvC, Blazblue: Continuum Shift Extend. Do tego Amera-a dobrze się czyta, także tym bardziej. Kosztem cosplayu, likwidowanego kącika filmowego lub po prostu innego kącika, w szczególności mi nie jest potrzebny kącik RPG, bo poruszane tam "problemy" są dla mnie zbędne ;]

 

Tak na serio, to strona na każdy z kącików to odpowiednia ilość, a kącika filmowego absolutnie nie ruszać, bo się go dobrze czyta. Jak Walkiewicz nie może, to pomyślcie żeby jakoś ten temat pociągnąć. :)

Edytowane przez noxious33
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kąciki są w sam raz,zresztą nie zawsze jest ,aż tyle do pisania.

Ja mam natomiast inny problem,przed chwilą zabrałem się do czytania PE i...okładka zaczęła mi się strzępić w rękach :o

Na razie nie wiele zeszło i mam nadzieję ,że nie zejdzie,bo ładnie się prezentuje,jednak jestem zdziwiony bo po raz pierwszy spotkałem się z taką sytuacją.

A i zaznaczam,że jej nie zalałem ,ani nic w tym guście.

Ech jak nie klejący tusz,to co innego,a w tym przypadku chyba mam pecha :confused:

Odnośnik do komentarza

To jest tak jak nie czyta się wstępniaków :) ,a ile czasami, można się z nich dowiedzieć.

Nie jest mi zbyt wesoło,zawsze lubiłem czytać ten dział.

Ja jestem za tym aby został,nawet jeżeli Walkiewicz już nie może prowadzić,to na pewno znajdzie się ktoś równie dobry,albo nawet lepszy.

 

I na koniec w związku z tym

 

:(

 

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie nakręcajcie się sami, proszę :). Primo - Michał, jak mogliście przeczytać w jego wstępniaku, zrezygnował sam - ma swoje sprawy i my to rozumiemy. Nikt go nie wyrzucał :). Secundo - na dzisiaj nie wiem, jak będzie wyglądała strona, która się zwolniła - nie chcemy siać paniki i szukać po omacku. Jest jeszcze czas (kolejny numer za 4 tygodnie), pomyślimy i zobaczymy.

 

Kąciki - uwierzycie, chętnie dalibyśmy każdy kącik na 2 strony, ale czasami brakuje miejsca na mnóstwo innych rzeczy. Zax miał przez ostatnie 3 miesiące kącik RPG + felieton o Skyrim. W tym numerze wstępnie planujemy dwie strony kącika bijatyk, bo jest ku temu okazja (niedawny turniej SOULCALIBUR V). Tak że jeśli coś się dzieje - staramy się o tym pisać obszerniej.

Odnośnik do komentarza

Nie nakręcamy się sami. Nakręca nas to, że z magazynu znika bardzo fajny i powszechnie lubiany kącik (filmowy). Tak że nie wiem, ponegocjujcie może z Myszakiem, albo znajdźcie kogoś innego, kącik ma być i już :verymad: . Mogą go też tworzyć pozostałe zgredy, np : Kali, Roger.

 

Najnowszego numeru jeszcze nie mam, ale jutro z rańca nabędę. Zaintrygowała mnie szczególnie ocena Soqa dla SSX (którą znam z działów na forum poświęconych tej grze), imo co najmniej dyskusyjna.

Odnośnik do komentarza

Na razie przejrzałem tylko i jedno rzuca sięw oczy - TRAGICZNA JAKOŚĆ SCREENÓW!! NIektóre nawet nie czytelne, za ciemne wszystko, nie ostre niektre nawet. Nie wiem czym to spowodowane ale naprawdę źle to wygląda. Darkness 2!!! Syndicate, Amalur, Mass Effect, Final, Neverdead. - na niektórych screenach jak ktoś nie zna gry to nawet nie wie o co kaman... Porównałem sobie wyglad Waszej recki Amalura z CDA bo akurat ten nmer mi kumpel pordzucił i chłopaki jest jakby tu powiedzieć kaszanka. Merytorycznie jesteście dla mnie obok neo numer 1 w Polsce ale wygląd pisma to nieraz normalnie porażka na całej linii. Popatrzcie na tą recke Amalura w CDA jakie soczyste, wyraźne i dobrze rozmieszczone zdjęcia z gry. U Was praktycznie każda gra z numeru jest BRZYDKA!. NIe wiem za co tu chwalicie grafika? Za sam wygląd recenzji Darkness 2 z takimi screenami należy się PAŁA!! Normalnie jakby Miauczyńsk powiedział, i za wygląd recenzji i ich szatę graficzną PALISADA! Jak za(pipi)ista okładka to wnętrze wygląda fatalnie. Amalur / screeny czerń i żółć, wszędzie za ciemno. Z(pipi)ały Wam się monitory czy jak? Pozdrawiam i jak poczytam to wypowiem się na temat mięska...

Edytowane przez adamst85
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Apeluję o zostawienie kącika filmowego! Nie żal Ci Perez tego działu? Format blu-ray promuje konsola PS3 i również promować powinien największy magazyn o konsolach (tym bardziej, że u konkurencji licho z tym).

Ale tutaj chodzi o fakt, kto by go prowadził. Jesli się ktos znajdzie, to raczej kącik też zostanie. Głupio go zostawiać bez prowadzącego.
Odnośnik do komentarza

Apeluję o zostawienie kącika filmowego! Nie żal Ci Perez tego działu? Format blu-ray promuje konsola PS3 i również promować powinien największy magazyn o konsolach (tym bardziej, że u konkurencji licho z tym).

Ale nie pisz tego tak, jakbym to ja wywalił kącik :P. Mówię, autor odszedł na własne życzenie. Musiol też Ci odpowiedział, nie chodzi o znalezienie pierwszej lepszej osoby, byle tylko kącik był. Ten obecny cieszył się powodzeniem, bo i autor nietuzinkowo opisywał filmy. Nie wiem, czy taką samą frajdę z czytania będą mieli czytelnicy, gdy filmy zacznie opisywać ktoś, kto się na tym nie zna, byle tylko kącik był... Tak samo jak z recenzjami gier - czytasz je, bo wiesz, że piszą je osoby mające wielką wiedzę. Reasumując - zobaczymy, podpytamy, poszukamy i się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

A ja wam powiem total szczerze, że o ile by na miejscu Kącika Filmowego pojawiła się kolejna jakaś ciekawa publicystyka, albo dodatkowa strona listów, czy HC Roomów, to nie byłoby mi żal tego kącika. Oczywiście w razie nie znajdzie się ktoś na zastępstwo do prowadzenia Kącika Filmowego.

No co? Trzeba brać każdą ewentualność pod uwagę. W razie nie znajdą nikogo do tego działu to będą musieli wykombinować co zrobić z dodatkowym wolnym miejscem, a chyba lepiej jak byśmy napisali czego byśmy chcieli, zamiast otworzyć kolejny PE i na miejscu kącika znaleźć kolejną reklamę, których i tak jest sporo.

Odnośnik do komentarza

Zapewne kącik Walkiewicza już nie wróci (ewentualnie od czasu do czasu jakąś garść newsów ze świata kinematografii). Pusta strona będzie prawdopodobnie "podbierana" przez któryś z kącików. Na pierwszy ogień pójdzie kącik bijatyk.

 

Kąciki - uwierzycie, chętnie dalibyśmy każdy kącik na 2 strony, ale czasami brakuje miejsca na mnóstwo innych rzeczy. Zax miał przez ostatnie 3 miesiące kącik RPG + felieton o Skyrim. W tym numerze wstępnie planujemy dwie strony kącika bijatyk, bo jest ku temu okazja (niedawny turniej SOULCALIBUR V). Tak że jeśli coś się dzieje - staramy się o tym pisać obszerniej.

 

Albo Listy się poszerzą (łącznie z HC Roomem) albo pod kolejną publicystykę albo inne pierdoły :D Za numer albo dwa się dowiemy konkretów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...