Skocz do zawartości

PSX Extreme #175


Rekomendowane odpowiedzi

PSX Extreme #175

psx175_a.jpg

 

psx175_b.jpg

 

Najnowszy numer w sprzedaży w wersji z jedną z powyższych okładek

Marcowy numer dostępny od 1.03 (czwartek)

Prenumerata - wysyłka 26.02 (niedziela)

 

W poprzednim numerze Roger przybliżył Wam w swoim felietonie kilka branżowych ciekawostek i tajemnic, które dla nas stanowią codzienność w naszej pracy. Dowiedzieliście się m.in., co to jest i jakie znaczenie dla powstających do magazynu tekstów ma embargo – konkretna data, do której musimy czekać z określonymi publikacjami. Natomiast w tym miesiącu nadarza się idealna okazja, aby przedstawić Wam wyjątek – bo ten istnieje od każdej reguły. Podczas gdy reszta globu czeka ze swoimi werdyktami do 6 marca, my już teraz oddajemy w Wasze ręce recenzję najnowszego produktu firmy BioWare z kultowego uniwersum fanów RPG – Mass Effect 3. Jak prezentuje się finalny rozdział trylogii i walka o odzyskanie Ziemi? I czy Kopernik... tfu! – komandor Shepard jest kobietą? To jak zwykle zależy od Was – ale jak się okazuje, tym razem wyborów mamy do dyspozycji o wiele więcej niż kiedykolwiek w serii.

 

„Cierpliwości, cierpliwości...” – pisał Perez na naszym forum, w odpowiedzi na Wasze liczne prośby o materiał dotyczący grania w trójwymiarze. Mam nadzieję, że nie kazaliśmy Wam długo czekać – a jeśli nawet odrobinę, to nasz aktualny Temat Numeru powinien Wam to wynagrodzić i zadowolić wszystkich spragnionych aktualnych wieści z frontu 3D. Jaki telewizor kupić? W jakiej technologii i czym się one różnią? W co warto zagrać w 3D i jakie filmy obejrzeć w domowym zaciszu? 10 stron pełnych informacji przygotował nasz zaprzyjaźniony spec od tematów HDTV, testujący wszystkie warte uwagi sprzęty w tym kraju i prowadzący największe w Polsce forum o tej tematyce.

 

PlayStation Vita – to bez wątpienia gorący temat ostatnich dni, gdyż sprzęt nareszcie zawitał do sklepów. Jeżeli po naszych dogłębnych testach i pierwszych recenzjach sprzed miesiąca wciąż nie jesteście do niego przekonani, może zmieni to kolejna fala werdyktów? KILu przetestował 12 świeżych tytułów, gdyż na europejską premierę stawiły się produkcje kilku wydawców, a nawet produkt naszego rodzimego dewelopera z Krakowa! Ktoś złośliwy mógły napisać, że gdyby taki line-up startowy dostał swego czasu 3DS Nintendo, być może inaczej potoczyłyby się jego losy... Czy to pomoże sprzętowi Sony? Na pewno nie zaszkodzi – jest w co grać i w czym wybierać, a to jest przecież najważniejsze. Miejsce mi się kończy, a jeszcze kilka ciekawych tematów chciałbym Wam zajawić. Albo jednak nie..., bo po co psuć niespodzianki? Nie przedłużam zatem i zostawiam Was z nowym numerem PSX Extreme, życząc jak zwykle przyjemnej lektury. [Grzegorz 'Butcher' Drabik]



PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

TEMAT NUMERU



ABC 3D

Przegląd telewizorów 3D

Przegląd gier 3D

Przegląd filmów 3D

Okulary projekcyjne 3D Sony HMZ-T1

 

CO NOWEGO

Project CARS

Sniper Elite V2

South Park: The Game

Test Drive: Ferrari Racing Legends

Tom Clancy’s Ghost Recon Online

XCOM: Enemy Unknown

 

PLAYTESTY

Street Fighter X Tekken

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

 

RECENZJE

Final Fantasy XIII-2

Grand Slam Tennis 2

Jak and Daxter Trilogy

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Mass Effect 3

NeverDead

Rhythm Heaven Fever

SSX

Syndicate

The Darkness II

UFC Undisputed 3

 

NETWORK

Gotham City Impostors

Puddle

Shank 2

Warp



POCKET

A-Men

Dungeon Hunter: Alliance

Escape Plan

Hustle Kings

Lumines: Electronic Symphony

Michael Jackson: The Experience HD

MotorStorm RC

Rayman Origins

Resident Evil: Revelations

Ridge Racer

Super Stardust Delta

Top Darts

Touch My Katamari

Test – CirclePad Pro

 

HARDKOR

Powrót do przeszłości – Intellivision

Zgrentgen – Kolekcje HD: wspomnień czar czy skok na kasę

O co chodzi jakby... – Mass Effect

Szmugler

Przez pryzmat serii – SSX

TBG – Resident Evil

Graczpospolita

Kącik sportowy

Kącik RPG

Kącik wyścigowy

Kącik bijatyk

 

FELIETONY

Z dziennika gracza - Dżujo o ACTA i piractwie wśród... polskich graczy

Branża absurdów, czyli kurioza świata gier - nasz czytelnik o... naszej branży

TES V: Skyrim – Opowieści z... (cz. 3) - Zax w kolejnej części swoich rozważań - "Skyrim nie powinien odnieść sukcesu"

Od gracza dla graczy - Vita vs 3DS: spór o ekrany

Babskie sprawy - Trochę kultury! - doświadczenia Moniki z gry po siecie

Sfinansuj wymarzoną grę - Koso o niecodziennym pomyśle Tima Schafera

 

STAŁE RUBRYKI

Co nowego



Ohayo Nippon

Hyde Park

Listy

Region filmowy

Finish Him!

 

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

 

PRENUMERATA została rozesłana do prenumeratorów w niedzielę 26.02. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie. Informacje o prenumeracie dostępne są również tutaj.

 

Zapowiedź nowego również na PPE. Informacje o marcowym PE znajdziecie również na naszym profilu facebookowym.

Odnośnik do komentarza

Wtedy nie byłoby w ogóle potrzeby wypuszczania dwóch wersji. W wypadku samego ME3 ma to jednak sens i generalnie brawa za pomysł.

 

Inna sprawa o której inni już pisali w wypadku poprzedniego numeru - czy te tandetne slogany typu "PIERWSI W POLSCE!", "TYLKO U NAS" itd stają się normą? Wiem że promocja-promocją, ale wygląda to po prostu źle. Cholernie nie cierpię kiedy ktoś się do mnie wydziera z okładki jak do idioty nie potrafiącego zdecydować co kupić.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

bardzo fajny i przydatny artykul 3D. numer duzo lepszy niz poprzedni, ktory byl przenedzny, jednak i tak w ostatnich miesiacach Neo Plus miazdzy, wydaje sie jakis taki powazniejszy w ogolnym zalozeniu. ale szechteriady sa potrzebne w kazdej dziedzinie hehe. prenumerata dotarla wczoraj, czyzby znow mialo byc dobrze ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Inna sprawa o której inni już pisali w wypadku poprzedniego numeru - czy te tandetne slogany typu "PIERWSI W POLSCE!", "TYLKO U NAS" itd stają się normą? Wiem że promocja-promocją, ale wygląda to po prostu źle. Cholernie nie cierpię kiedy ktoś się do mnie wydziera z okładki jak do idioty nie potrafiącego zdecydować co kupić.

 

Rozumiem to podejście trochę takie undergroundowe - nie promujmy, nie zapowiadajmy, najlepiej tylko wrzucić do kiosku i niech się dzieje, może akurat ktoś spyta i kupi. Tyle że z drugiej strony czasami zdobycie takiego materiału naprawdę sporo kosztuje (bodaj w poprzednim HP Butcher opisywał, jakie przeboje mieliśmy z zakupem Vity w Japonii; przy ME3 historia również jest zacna, ale to już inna bajka :)), więc czemu o tym nie napisać? Gdybyś miał okazję na taki exclusiv, strzelam, że też chciałbyś to jakoś wypromować/pokazać.

 

A co do stałości takich sloganów - nie, na pewno nie będzie to stały element, jeśli nie będzie materiału, który warto wyróżnić :).

Odnośnik do komentarza

Podejście undergroundowe by było, gdybyście posłuchali "inteligentnych" sugestii niektórych, czyli zmienili nazwę magazynu i czekali ;-)

 

PSXE i tak chyba ukazuje się w tej chwili jako pierwsze z konkurencji, a wygląd samej okładki jest wystarczająco wymowny przecież. Nie wiem na ile dodatkowy slogan podbija sprzedaż i z tym się też nie mam zamiaru kłócić. Po prostu samo hasło kojarzy mi się strasznie negatywnie z dziwnymi zabiegami CDA, które jakoś stara się ratować spadającą sprzedaż, a to Wam chyba przecież nie grozi.

 

Swoją drogą dziwi mnie tak ostra reakcja (na PPE.PL) na zwrócenie uwagi na sprawę tych sloganów - miesiąc temu przecież większa burza się o to rozpętała.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Wreszcie coś się ruszyło w sprawie Sniper Elite V2, długo czekać nam kazano na jakieś konkrety. Gotham City Impostors to też ciekawy materiał, a po ograniu dema chętnie skuszę się na na ten kawałek kodu. Ciekaw te jestem Jak Monika poradziła sobie z wymownymi komentami w multi w stylu "spie*dalaj na drzewo" bądź też innymi równie "ynteligentnymi" komentarzami.

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem tylko pobieżnie. Spoczko, w końcu cały numer trzyma się kupy, co prawda w środku kilka recenzji jakoś tak mi się wydawało że odstaje, ale to jeszcze raz przeglądnę, to może napiszę które ;P

Dział listy to jednak padaczka. Jeszcze pierwsze dwie strony spoko, ale dwie kolejne to kejossssssssss. Ble.

Reszta na plus. Podoba mi się.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze zrobcie cos z tymi screenami, albo za ciemne, albo za jasne, albo kontrast nie ten. Masakra, chyba gorzej niz w poprzednim numerze. Kiepsko sie na to patrzy. Oczywiscie nie wszystkie screeny sa takie, ale:

12 strona ferrari

22 strona zapowiedz sf tekken. Przyciemnione te screeny.

Recka Me3

Recka finala

Itd

Natomiast np recka ufc wyglada ok.

Jak biore pe do reki mam wrazenie ze mam cos ze wzrokiem, ale mam inna gazete i wszystko jest ok ;)

 

No i dowaliliscie do pieca z ocena dla ssxa ;)

Odnośnik do komentarza

Ja dziś dostałem swoją prenumerate (ostatni numer w prenumeracie) i niestety lekka wtopa przy druku ;P, http://imgur.com/a/65pSg#eGvyV. Ogólnie jeszcze nie przeczytałem, ale wydaje się bardzo ciekawy numer. :D

Zdecydowanie wtopa. Odezwij się na prenumerata@psxextreme.pl - podeślemy numer bez takich "kfiatków".

 

Nie trzeba, obciołem sobie nożyczkami i już wszystko gra. :)

Odnośnik do komentarza

co tak wczesnie wysyłacie prenumeratę? przyznaje, dobry zabieg marketingowy, jest zachęta by zamówic takową, skoro 3 dni wcześniej przyjdzie numer...

 

No ja nie dostałem prenumeraty do dziś. Oby do końca tygodnia doszła.

 

Do mnie doszła wczoraj, a z tego co pamiętam też jesteś z Posen, więc może ktoś Ci podpieprzył :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...