Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mała ciekawostka odnośnie sprzedaży Forza Horizon: Pierwszy tydzień w UK > pierwszy tydzień w UK Most Wanted na X360 + PS3.

 

Bardzo dobrze. Vgchartz za to podaje 300k w pierwszym tygodniu - całkiem dobrze jak na grę ze zlamionym przez MS marketingiem :) Wiadomo że banku gra nie rozbije, ale myślę że do miliona się doczłapie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak jak wcześniej już chyba pisałem. Sprzedadzą do dystrybucji ok. 1.5 mln sztuk i będzie good. Dobra wiadomość to ta, że w drugim tygodniu w UK sprzedaż Horizon spadła o 50% - można liczyć na w miarę dobre "nogi".

 

Tak czy siak - czy to FM czy FH, to ścigałki od Microsoftu są najpopularniejsze na X360.

 

Ale widać też, że generalnie ścigałki są mocno w odwrocie jeśli o masową popularność (najlepiej to pokazuje tragiczna wręcz sprzedaż MW) i nie ma co liczyć na jakieś powroty starych IP z pierwszego Xbox'a.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To sprawdź sobie ile sprzedało się GT5 :P

 

Jedna marka z kilkunastoletnią tradycją nie ma nic do rzeczy. Zresztą gdyby nie marka, to GT na PS3 po zaliczeniu całej masy faili i niespełnionych obietnic piszczało by cienko. To kwestia tego, że ludzie nawet nie dopuszczają do siebie myśli, że mogliby wymienić GT na co innego.

 

Taki gamingowy konserwatyzm. A gatunek nie ma w sumie innych spektakularnych hitów sprzedażowych.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

tryb fabularny ukończony -/+ 13godzin, zaliczenie reszty to ok 10-15h + kolejne godziny przy robieniu achivów/multi.

 

Gra to mocne 9/10, rozbudowanie i jakość Forzy, miodność i fun płynący z grania jak z PGRów, klimat dawnych racerów (stare NFSy) + szczypta TDU i Dirta.

 

Brakuje mi możliwość ustawienia w free roam konkretnej pory dnia na stałe + brak możliwość zmiany utworów podczas gry lub edycji soundtracka, to właściwie jedyne wady jak dla mnie. Teraz czekać na next genowego Horizon2 z warunkami pogodowymi, burza z deszczem + widoki Horizon = :ninja:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...