Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość gamebox24pl

No to kupiłem i...jestem bardzo zadowolony :) Warto było kupić Xa dla FH - świetny tytuł, którego bardzo brakowało mi na PS3 . Mapa okazała się nieco większa niż sądziłem, owszem, może być większa ale...dzięki temu, że jest jaka jest, przejazd nawet z jednego końca mapy na drugi jest idealnie wyważony między satysfakcją a długością. Poza tym, mapa jest bardzo dopracowana - ciągle jedziemy gdzieś indziej, a krajobraz zmienia się w locie. Noc - genialna, wreszcie jeżdżenie w nocy nie wygląda tak: "byle do rana..." - wręcz przeciwnie. Model jazdy super, na pewno kupię rally expansion - dziwię się tylko, że nie zrobili go na zasadzie dojechania do tych miejsc z freeroamu tylko jako osobny tryb. Liczę, że takich rozszerzeń do FH będzie więcej, wówczas X360 sprzedam...później niż planowałem. Czas pokaże.

 

Minusy? Kasa za szybko leci, jak już tu piszecie. Dobrym pomysłem były salony z TDU - zdecydowanie. Przydałoby się tez więcej fabularnych elementów, których na początku jest pełno, a później po prostu są to wyścigi. Sama otoczka festiwalu jest genialna, dużo lepszy feeling niż TDU (tutaj niby też jeździmy bogatymi autami i ogólnie pławimy się w luksusie itd. ale jednak jest to zrobione o wiele ciekawiej niż w TDU.

 

FH2 zdecydowanie powinna powstac, ale po protu...gdzieś indziej. WOlniej kasa, dodać salony, trochę - mimo wszystko - powiększyć mapę, ale nie na zasadzie wypełniacza, tylko kolejnego typu terenu. Aż się prosi wręcz rozszerzyć tą, co jest. Dodać sekcje śnieżne i te na południowym wschodzie, gdzie jest pusto, jakby tam miało się coś znaleźć (tylko nie wiadomo kiedy i czy w ogóle) . Mapa w sumie mogłaby być podobna do NFS HP + jakieś miasto jeśli chodzi o zróznicowanie terenu, przy czym oczywiście rozwinięta pod względem sieci dróg. NFS HP pokazał, że można umieścić zróznicowany teren na stosunkowo niewielkim obszarze...teraz tylko ten moment rozwinąć i będzie genialnie...tylko pewnie już na nextgenach ;) Model jazdy bez zastrzezeń, idealne wyważenie arcade do sima . Ogólnie warto było, na miesiąc grania jak znalazł . Później jedynie DLC mnie zatrzymają przy Xie . Czas pokaże, czy zdążą . Tak czy inaczej, krótki "romans" z X360 zaliczam do udanych ;-) Sprawdze jeszcze w sumie FM4 (też już mam) i może to PGR4 . I chyba tyle , potem pozostanie wrócić do PS3 ;-)

 

Swoją drogą, liczę, że powstanie odpowiedź serii Gran Turismo na FH . Wtedy może być ciekawie ....;-)

Tak na szybko, wrażenia - jak obiecałem ;-) Pozdrawiam ! :)

Edytowane przez gamebox24pl
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odkładam, ponieważ mam w ostatnim czasie mało czasu na granie, a jest jeszcze tyle gier, w które mógłbym zagrać.

W tą już grałem wystarczającą ilość czasu.

Zrobiłem calaka i czuję się spełniony :D

W Gears of War (1 część) też już nie gram, a mimo to uważam ją za najlepszą grę na X360, przeszedłem parę razy i grałem masę godzin w multi.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Forza Horizon's April Top Gear Car Pack is headed to Xbox 360 Tuesday, April 2, bringing six new cars to the digital Colorado countryside, according to a press release from the game's developers.

The cars, which were selected by a team from Top Gear Magazine and the developers at Turn 10 Studios, include:

  • 2011 Ford Transit SuperSportVan, a customizable transit van that sports a 3.2-liter, 198-horsepower engine.
  • 1998 Mercedes-Benz AMG Mercedes CLK GTR, a street car "in the loosest sense of the word," which won the GT1 class at Le Mans more than once.
  • 2012 Aston Martin Vanquish, styled after classic Astons, it sports a 565-horsepower V12.
  • 2012 Bowler EXR S, produced by Land Rover and U.K.-based rally raid manufacturer Bowler, it includes the Range Rover Sport's supercharged 5.0-litre V8 and a top speed of more than 150 mph.
  • 2011 Alfa Romeo TZ3 Stradale Zagato, a mashup of Alfa style and a Dodge engine with 600 horsepower from an 8.4-liter V10.
  • 2002 BMW M3-GTR, this month's free download, based on a car that, according to BMW, was "never sold to anyone. Only three street copies were built. Not all three were ever shown. A street copy was shown in the U.S. only once, and for less than an hour."

The Forza Horizon April Top Gear Car Pack will be available for 400 Microsoft Points ($5) and free for Season Pass holders.

 

http://www.polygon.com/2013/3/31/4167950/forza-horizon-april-top-gear-pack

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...