Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

rozegralem 2 wyscigi i jestem mega zadowolny, jest bardziej dynamicznie oraz bardziej arcadowo, dla mnie 100% lepiej niz FM4 ktora czasem byla monotonna przez jazde caly czas w kolko ;) , trasa byla ta sama co we wczesniejszych filmikach, kokpit byl odwzorowany rewelacyjnie, oswietlenie jakie zastosowali nadaje super klimatu

 

jedynie co mnie martwi to ten otwarty swiat bo za takim rozwiazaniem nie przepadam w wyscigach ( imo w burnout paradise sie to nie sprawdzilo) ogolnie to jestem causualem jezeli chodzi o wyscigi ;) wiec nie ma co sie moja opinia sugerowac ale mysle ze forza horizon bedzie za(pipi)ista zwlaszcza dla osob ktore wielbily pgr4 i chcialyby pgr 5

Odnośnik do komentarza
In the demo, players will get a chance to experience the Colorado of “Forza Horizon”, driving a number of different cars across a variety of different event types – from Horizon Festival events taking place in the dusty, dirt roads of the upper hills – to a climactic street race that find players winding up, around, and over the fictional Finley Dam.

 

Several of the events in the “Forza Horizon” demo will automatically become Rivals Mode events after completing them, allowing “Forza” fans to compete against one another to set the fastest time. In addition, players will be able to drive and explore a section of the overall game map to get a feel for the kinds of open-road adventure that is featured in the full version of “Forza Horizon.”

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Podczas trwającego EB Games Expo Microsoft prezentował publiczności swój najnowszy hit zmierzający na Xboksa 360 – Forza Horizon.

Jako że telefony komórkowe wyposażone w cyfrowe kamery wideo są w dzisiejszych czasach wszechobecne, to nic nie stało na przeszkodzie, by któryś z uczestników imprezy nagrał i wrzucił do sieci materiał z gry. Prezentowany poniżej film przedstawia aż 127 ze wszystkich dwustu samochodów, które zobaczymy w finalnym produkcie.

 

 

Źródło: http://polskilive.pl/news/forza-horizon-rzut-okiem-na-auta-dostepne-w-grze/

Odnośnik do komentarza

Japa mi się cieszyła przez cały czas ogrywania demka. Fajny klimat, fajna muza, grafika iście pecetowa, model jazdy trochę łatwiejszy niż w FM4 ale i tak świetnie się jeździ :)

 

Miłe zaskoczenie że Radio jest po polsku, mam wrażenie jakbym Eski słuchał :D widać też sporo nawiązań do TDU czy Dirta 2 (interfejs).

 

Mam nadzieję że za 2 tygodnie zawita już pełniak do mnie.

 

EDIT: troche zawiedziony byłem brakiem replayów, ale właśnie na neogafie wyczytałem post gościa z T10, że w pełnej wersji są.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Jestem BAAARDZO pozytywnie zaskoczony dubbingiem :D Grafika piekna, tla az sie chce ogladac :) fajne klimaty, a do tego muzyka, az sie chce jezdzic :D

Polecam demo, a te pory dnia, ktore sie zmieniaja w czasie rzeczywistym, no super :D polecam nocna trase :D ach ten klimat .. sami zobaczycie dlaczego :))

 

poznajecie? :))

http://www.youtube.com/watch?v=5LILChvqUo4

 

http://www.youtube.com/watch?v=XHs99iVpnXU

 

http://www.youtube.com/watch?v=DOMsBy7Xdjk

 

www.youtube.com/watch?v=dD40VXFkusw

 

 

ps sadze,ze o dubbing HALO 4 mozna byc spokojnym po tym co tu pokazali :)

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

Jestem mega zaskoczony, w ogole wczesniej nie interesowal mnie ten tytul, a po ograniu demkiem jaram sie jak dziecko. Piekna oprawa (dodatkowo chyba 4xAA), swietny soundtrack i dubbing, bardzo dobry model jazdy. Playground Games dalo rade :)

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Pierwsza gra wyscigowa, w ktorej jezdze sobie od tak o dla przyjemnosci, nawet nie przechodzac wątku głównego :)

Zauwazylem,ze raz pelnia ksiezyca byla, ale drugiej nocy juz jej nie spotkalem :D

 

Mazzeo, nie czailem nic o tej grze, wiec nie wiem gdzie ona ma jeszcze trasy :)

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...