Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

Demko nastawilo mnie mega pozytywnie do tej gry.

Model jazdy z pewnoscia jest uproszczony wzgledem FM4 ale zdecydowanie czuc "forzowy" balans. Zwlaszcza jadac Mustangiem czuje ten specyficzny transfer masy.

Jednak sama rozrywka daje mi feeling blizszy PGR. Czesciowo przez to ze gra wybacza wiecej i mozna pieknie jezdzic poslizgami, ale przede wszystkim przez ogromna intensywnoc wyscigow:) No i przeciwnicy sa wymagajacy, co ogromnie mie cieszy.

Graficznie jest wypasnie, widczki w oddali sa naprawde szczegolowe i oswietlenie pierwsza klasa. No i przede wszystkim mamy piekne wygladzanie krawedzi:)

Soundtrack rowniez zacny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ograłem demo nowej Forzy. W skrócie: to jest to! Od czasów Dreamcastowego MSR'a nie miałem żadnej dłuższej styczności z wyścigami i wygląda na to, że FH sprawi, że znowu będę się arcadowo ścigał. Trasy są przepiękne, samochody śliczne, muzyka daje kopa. Etap z samolotem wgniata w fotel. Świetne uczucię prędkości podczas długiej prostej ostatniego wyścigu.

Dubbing faktycznie nieco irytujący, ale pewnie da rade do niego przywyknąć po pewnym czasie.

Odnośnik do komentarza

Nom, grafika naprawdę dobra, zarówno samochody, jak i przyjemne dla oka, malownicze otoczenie (trochę Alan Wake mi się miejscami przypomina). I nareszcie noc, też fajna rzecz.

Model jazdy też mi odpowiada. Z jednej strony łatwo utrzymać się na drodze i raczej mam problem ze zbytnim hamowaniem niż szorowaniem po bandach - ale to zaleta, bo nie chodziło o dzwony na pierwszym nieco zbyt odważnie wziętym zakręcie. Z drugiej strony tak jak Magik napisał: Mustanga dużo ciężej utrzymać w rydzach niż Lancera, więc wcale nie doszliśmy do kompletnego arcade.

Osobiście dalej drażni mnie nieco to promowanie dziesiątek opcji dla casuali z automatycznym hamowaniem na czele. Całe szczęście, że można wszystko to wyłączyć, także ABS i zupełnie przyjemnie pograć.

Klimat OK, chociaż mógłby być mimo wszystko nieco mniej "cool" (DiRT 3 też mnie aktualnie nieco wnerwia pod tym względem) i zamiast różowych zegarów z chęcią przywitałbym patent z TDU z wykorzystaniem w HUD ich prawdziwych grafik.

 

Ale to czepianie się, bo szykuje się wspaniała gra. A że nie jest to przeniesienie aut z Forzy 4 na otwarty teren, to sprawi masę zabawy nie tylko fanom motoryzacji.

Odnośnik do komentarza

ograłem demo kilka razy - to jest to czego oczekiwałem i na co tyle czekałem. nie będę się rozpisywał o szczegółach bo nie dodam nic nowego do poprzednich wypowiedzi tutaj. jest klimat, jest zabawa, czuć czysty fun. i o to właśnie chodzi. o przyjemność z gry, prowadzenia aut i beztroskie śmiganie.

z jednej strony fajnie że demo już wydali bo było parcie. z drugiej jednak strony jeszcze bardziej mnie nakręciło na tytuł i smutno że jeszcze 2 tygodnie.

 

anyway kojarzy ktoś co to za kawałem leci u dealera? laska powtarza jakiś wyraz czy coś tam. o ile dobrze pamiętam kawałem chyba też się przewijał w drugim albo trzecim Dircie.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast jestem ciekaw tego co bedzie mozna w grze robic,wiadomo juz ze bedzie mozna rozwalac banery zeby dostac znizke w warsztacie,wiadomo ze bedzie mozna znajdywac stare zdezelowane złomy w szopach,jestem ciekaw czy beda zadania typu dostarcz samochód albo podwieź laskę jak w TDU ;)

Mi osobiscie model jazdy pasuje,nie jest uproszczony wzgledem FM4,widocznie wiele osób nigdy na oczy nie widziało lancera z napedem na 4 koła,Viper to szatan a Mustang moze stracic trakcje w kazdej chwili.

Zacznijcie jezdzic w trybie rywalizacji by zrozumiec ze nie jest to takie latwe jak sie wydaje.

I zapraszam do dodawania eXX4cT do znajomych,zawsze to fajniej w pełniaku mieć z kim rywalizować.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast jestem ciekaw tego co bedzie mozna w grze robic,wiadomo juz ze bedzie mozna rozwalac banery zeby dostac znizke w warsztacie,wiadomo ze bedzie mozna znajdywac stare zdezelowane złomy w szopach,jestem ciekaw czy beda zadania typu dostarcz samochód albo podwieź laskę jak w TDU ;)

Mi osobiscie model jazdy pasuje,nie jest uproszczony wzgledem FM4,widocznie wiele osób nigdy na oczy nie widziało lancera z napedem na 4 koła,Viper to szatan a Mustang moze stracic trakcje w kazdej chwili.

Zacznijcie jezdzic w trybie rywalizacji by zrozumiec ze nie jest to takie latwe jak sie wydaje.

I zapraszam do dodawania eXX4cT do znajomych,zawsze to fajniej w pełniaku mieć z kim rywalizować.

model jazdy jest trochę uproszony względem fm4 ale jest na tyle dobrze że po wyłączeniu asyst walczymy z utrzymaniem samochodu na torze.

 

Ciekawy jestem jakie wygładzanie krawędzi zastosowali że gra jest ostra jak brzytwa i gładka jak dupa niemowlaka, żadnych ząbków, zupełnie ja gry na PC.

 

Graficznie, muzycznie, grywalnościowo kosmos, jak to wygląda i jak dynamiczne są wyścigi z dobrym A.I. O_O a demo katowałem już 2h i chce mi się dalej w nie grać co przy większości dem które wywalam po 3 minutach dobrze świadczy.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pewnie AAx4 (jak w FM4 w replayach), tylko ze do tego wrzucili sporo filtrow, ktore dodatkowo wygladzaja obraz.

 

4x AA przy 720p, otwartej mapie i takiej jakości oświetlenia jest nieosiągalne dla X360 :P Zbyt zasobożerne, w Alan Wake tylko się takie coś udało, ale kosztem dużo mniejszej rozdzielczości, nawet w American Nightmare z tego zrezygnowali i poszli w 720p + FXAA.

 

Fizycznie nie jest możliwe żeby to było zwykłe AA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...