Skocz do zawartości

Beyond: Two Souls


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

graficznie oczywiscie bardzo ladnie, ale zapowiada sie kolejny interaktywny film, i to chyba jeszcze mniej gameplau niz poprzednio ,mysle ze wlasnie jako film to by mozna to wysoko ocenic, jako gra to bedzie cos w stylu asuras wrath - mało gry w grze ;/ a jednak te elemnty powinny byc wyważone

 

co do "mocy" to każda ich gra miała jakies moce i elementy nadprzyrodzone, farenheith i heavy rain też. najwyrazniej to lubią

 

 

zarys fabuly jaki sie pojawia kojazy mi sie z ksiazka stephena kinga "podpalaczka" - babka z nadprzyrodzonymi umiejetnoscami ucieka przed policją i jakąś organizacją ktora pewnie chce te zdolnosci wykorzystac, może być ciekawie bo pomysł jest fajny, oby tylko dało sie w to grać a nie tylko oglądać, gra ktora w 99% sklada sie z QTE naprawde musi mieć wybitną fabule żeby czlowieka zmusic do tysiecznego nacisnienia X

jak by co w w ksiazce "podpalaczka" uciekal ojciec ktory potrafil zmuszać ludzi do wykonywania polecen (kosztem swojego zdrowia) i córka ktora kontrolowala ogien i mogla podpalac wszystko (pyrokineza)

Odnośnik do komentarza

Kurde, tez mi trochę banan z geby zniknął po tym "gameplayu". HR jak najbardziej mi sie podobalo, i kij z tym ze sekwencje akcji były QTE, ale na tym filmiku Beyond był to 25minutowy QTE...troche przeginka, no chyba ze to taka przedłużona scenka akcji, powiedzmy jak jazda na autostradzie w HR.

 

W sumie logiczne ze cala gra nie bedzie ciągłą ucieczką, skakaniem itp.. ale sprawa wyjasniona, jesli chodzi o formę rozgrywki to bedzie dokladnie jak HR. Nie mam nic przeciwko, kolejna świetna filmo-gra, tak by to trzebabyło nazwać, bo zaraz badna spragnionych gameplayu zacznie rzucać to już oklepane "festiwal QTE".. po prostu ku#wa, inna forma gry.

 

ps. Grafa zaj$%ioza.

Odnośnik do komentarza

Kurde, tez mi trochę banan z geby zniknął po tym "gameplayu". HR jak najbardziej mi sie podobalo, i kij z tym ze sekwencje akcji były QTE, ale na tym filmiku Beyond był to 25minutowy QTE...troche przeginka, no chyba ze to taka przedłużona scenka akcji, powiedzmy jak jazda na autostradzie w HR.

 

W sumie logiczne ze cala gra nie bedzie ciągłą ucieczką, skakaniem itp.. ale sprawa wyjasniona, jesli chodzi o formę rozgrywki to bedzie dokladnie jak HR. Nie mam nic przeciwko, kolejna świetna filmo-gra, tak by to trzebabyło nazwać, bo zaraz badna spragnionych gameplayu zacznie rzucać to już oklepane "festiwal QTE".. po prostu ku#wa, inna forma gry.

 

ps. Grafa zaj$%ioza.

 

Po prostu musieli pokazać więcej akcji, ale Cage obiecuje, że gra będzie zróżnicowana i co chwilę będziemy robić coś nowego. Co do Move'a i 3D nic nie jest jeszcze postanowione - dopiero o tym rozmawiają. Ale żyroskop w Sixaxisie gra wykorzystuje.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info <_<

 

Źle zrozumiałeś, pomiędzy Fahrenheitem a HR była różnica w gameplayu, nie jakaś ogromna no ale jednak była (no po prostu była).

Natomiast to co pokazali w demku Beyond wygląda jak żywcem wyciągnięte z HR (mechanika).

 

I dlatego spodziewałem się, że i Beyond znowu pokaże coś nowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...