Skocz do zawartości

Beyond: Two Souls


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi też o jakieś zwidy, zalewanie wodą, omamy, zaniki pamięci

 

ale coś jeszcze, w sumie juz nie pamietam w tej chwili bo dawno gralem , ale pamietam że grając mialem w ktorym momencie wrażenie w stylu "o znowu zielone robale z farenheigta" , oczywiscie to nie byly zielone robale, ale coś tam sie dziwnego dzialo

 

okulary i nowinki technologiczne też, chociaz mam wrażenie ze bylo tam cos nadprzyrodzonego

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

chodzi mi też o jakieś zwidy, zalewanie wodą, omamy, zaniki pamięci

 

ale coś jeszcze, w sumie juz nie pamietam w tej chwili bo dawno gralem , ale pamietam że grając mialem w ktorym momencie wrażenie w stylu "o znowu zielone robale z farenheigta" , oczywiscie to nie byly zielone robale, ale coś tam sie dziwnego dzialo

 

okulary i nowinki technologiczne też, chociaz mam wrażenie ze bylo tam cos nadprzyrodzonego

 

Nie było,

 

a co d zwidów to zmęczenie, dragi itp powodują takie jazdy więc nie licząc okularów nie było tam żadnych nadprzyrodzonych czy s-f akcji.

 

edit: no i czasami takie akcje to jednak atut, zależy od scenariusza i klimatu np 6 zmysł, więc może i tu będzie pasować.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

ja nie twierdze że takie akcje sa złe, chociaz akurat zielone robale w farenheight jakos mnie nie przekonały ;p

 

 

tak jak mowilem wczesniej zamysł kojazy mi sie nieco z książką "podpalaczka" i uwazam ze ejst bardzo ciekawy, chetnie zobacze historie osoby z jakimiś tam mocami probującą uciec przed policją i/lub tajnymi organizacjami ktore chcą wykorzystać jej moc

 

bardziej od fabuły martwi mnie samograj i festiwal QTE. wiadomo że to "taki styl gry" , ale chciał bym żeby serio było tam chociaż troche gry w grze, a nie tylko scenki z qte

Odnośnik do komentarza

No Farneheight końcówką mega w(pipi)ił.

 

Co do stylu HR czyli dużo QTE mi w ogóle to nie przeszkadza, jest pełno gierek tpp, fpp gdzie mamy "pełną kontrolę" i te same schematy, więc takie odróżnienia dla mnie są jak najbardziej na tak, no chyba że byś wolał HR w konwencji p'n'c ? :)

Odnośnik do komentarza

o kurcze, doborowa obsada się szykuje

 

a ja mam pytanko bo mi gdzieś chyba te info uciekło - Beyond w gameplayu jak wiemy będzie grą bliźnicza podobną do HR, jednak jak z napisem game over i podejmowaniem decyzji?Cage coś o tym wspominał? Czy wzorem HR nie będzie się dało ujrzeć napisu game over, a sama gra będzie ponownie miała kilkanaście zakończeń i niezależnie co się zrobi/jaką decyzję podejmie to historia będzie isę toczyć dalej? w HR o tyle było łatwo było tą konwencję utrzymać bo mieliśmy 4 grywalne postacie.

Odnośnik do komentarza

Nie będzie game over, będzie dużo zakończeń, a sam gamepley ma mieć nowe elementy względem HR.

Jezeli Beyond będzie miało taką obsadę, to Sony wpakuje w ten tytuł sporo kasy. Jeżeli tak DS3 musi się sprzedać w ilości 5 mln aby na siebie zarobił, to ciekawe co z nowy tytułem Quantic Dream.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta branża umrze, jeżeli nie będzie bardziej innowacyjna, nie wcieli w życie nowych pomysłów i nie zacznie omawiać czegoś głębszego. Strzelanie do potworów jest fajne i zawsze takie będzie, zawsze będzie odnosić sukcesy, ale dlaczego ludzie nie mogą mieć wyboru? Jeśli takie gry im się podobają, to je znajdą, ale jeśli wymagają czegoś głębszego, również powinni to znaleźć.

Nie chcę robić gier, by sprzedawać je ludziom w okresie świątecznym - nie tak postrzegam swą pracę. Za pomocą tego medium chcę coś wyrazić i wywołać głębsze emocje. Da się to zrobić w filmach, serialach - wszystkie formy są dobre. Gry polegają tylko na skakaniu i strzelaniu - czemu więc nie spróbować czegoś innego?

http://www.ps3site.p...220#more-117220

 

 

Wrzucaj całe newsy, nie część tylko całe. /Square

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

HR jaki był taki był ale miał nieziemski klimat i grało mi się w niego mega przyjemnie także Beyond chętnie sprawdzę, graficznie też konkret podoba mi się ta jakość:)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Beyond to nie gra, tak napisał Mazzeo. Więc chyba można zamknąć ten temat, bo to forum o gierkach?

 

No teraz wypadałoby tylko zadzwonić do pana Cage i poinformować go, że nie robi gry... Tylko!?


 

Szkoda, że Sony nie wspomniało o Beyond. Liczyłem, że może puszczą adekwatny trailer jak w 2009 na Gamescom z HR.

 

 

 

 

Do dzisiaj jeden z lepszych ever <wspomnienia>

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Na GT jest nowy filmik prezentujący moce głównej bohaterki. Jeżeli ktoś narzekał, że gameplay to kalka HR, to ma dowód, że tak nie będzie. Te moce dają spore możliwości na ukończeniu etapów na różne sposoby. Przejęcie snajpera czy helikoptera świetne.

 

iHPSqU839KOvt.gif

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym mają polegać te super moce głównej bohaterki? To będą jakieś narzędzia pomocne w walce (będzie taka?), rozwiązywaniu zagadek, eksploracji, czy o co chodzi?

 

Postanowiłem, że nie obejrzę żadnego filmiku, poza tym co widziałem na E3, ze względu na spoilery i w związku z tym nie za bardzo nawet wiem, czego się spodziewać i czy powinienem być zainteresowany ;)

Odnośnik do komentarza

To jest jedyny aspekt, o którym chcę wiedzieć więcej. Konkretnie to czy będzie jakiś wybór tych mocy, czy będzie można ich używać podczas poruszania się po mieście, jeżeli w ogóle będzie jakaś eksploracja, albo podczas walki itd.

 

No ale skoro nic na razie nie wiadomo to trudno. Wrócę z pytaniem w okolicach premiery ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.