Skocz do zawartości

Beyond: Two Souls


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

No cóż, jak do tej pory żadnej gwiazdy w grach nie było ( żyjącego aktora o wysokiej renomie, nie kuliste ciało niebieskie ). No chyba że ja nie wiem o jakieś produkcji gdzie gwiazda filmowa grała.

Odnośnik do komentarza

nie wiem, czy było, ale Ellen Page to ta Ellen Page z Incepcji, gdzie grała u bogu takich gwiazd, jak: Leonardo, Hardy, czy K.Watanabe.[/size]

wiedziałem, ze skądś ja znam  :)

teraz mam 100% pewność, ze produkcja nas nie zawiedzie  ;)

Ellen Page to bardzo dobra aktorka, m.in. była nominowana do oskara za pierszoplanową rolę w bardzo dobrym Juno.

Odnośnik do komentarza

 

nie wiem, czy było, ale Ellen Page to ta Ellen Page z Incepcji, gdzie grała u bogu takich gwiazd, jak: Leonardo, Hardy, czy K.Watanabe.[/size]

wiedziałem, ze skądś ja znam   :)

teraz mam 100% pewność, ze produkcja nas nie zawiedzie   ;)

Ellen Page to bardzo dobra aktorka, m.in. była nominowana do oskara za pierszoplanową rolę w bardzo dobrym Juno.

 

I? Dobrzy aktorzy w gó.wnach nie występują?

Odnośnik do komentarza

Ja nie nazwałbym tego grą, bo to byłaby obraza dla innych gier. Zwykłe trzepanie padem i QTE. Twór pseudo wizjonera Caqe'a, który klepie jeden gameplayowy, prostacki schemat od kilkunastu lat. Wszystko to ubrane w ,,ambitną" historyjkę o nastolatce z ,,darem", przez który ma same problemy i jest zdradzana przez cały otaczający ją świat. Jakie to Walt Disney Style. No, ale Sony sypnęło kasą na Defoe no to musi być to nietuzinkowa i ambitna gra <_< Jasne...

Edytowane przez dunpeal
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

 

 

 

nie wiem, czy było, ale Ellen Page to ta Ellen Page z Incepcji, gdzie grała u bogu takich gwiazd, jak: Leonardo, Hardy, czy K.Watanabe.[/size]

wiedziałem, ze skądś ja znam :)

teraz mam 100% pewność, ze produkcja nas nie zawiedzie ;)

Ellen Page to bardzo dobra aktorka, m.in. była nominowana do oskara za pierszoplanową rolę w bardzo dobrym Juno.

I? Dobrzy aktorzy w gó.wnach nie występują?

Tyle, że Juno to dobry film, a Ellen to dobra aktorka więc nie wiem po uj te porównania do Brusa W. Czy innych Gears of Wars, pieniacze wróczcie na ziemie albo wypirdal...ajcie z tym spamem do innego działu. (O grupowym strzelaniu do siebie z zerowym lagiem) ...a tym co chcą dajcie się cieszyć dobrą nadchodzącą grą.

 

Bruce Willis w starusieńkim Apocalypse na psxa też był. I jak juz mówiono wcale nie oznacza to, że będzie to dobra gra.

P.s. Willis nigdy nie otarł się o Oskara, Ellen tak i ten film także!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra ale idź już stąd. Takie farmazony to idź pisać do CW.

,,Farmazony" hehe. Widzisz, ja to samo mogę powiedzieć o twojej twórczości.

 

Tu masz bonusik, bo widzę, że dalej nie ogarnisz:

 

 

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

 

Tyle offtopa z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...