Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

miażdży to misja z Prypeci z czwórki.

 

niestety ale ta seria w singlu obecnie ssie jajca, silnik jest przestarzały, gra jest brzydka a skrypty które kiedyś robiły wrażenie teraz tylko wkruviają - strzelam do typa a mu nic się nie dzieje bo zaraz ma scenkę odegrać jak wbija innemu maczete w czoło.

 

no ale i tak miliony ludzi to kupiło :/

Odnośnik do komentarza

To jest tak sztampowe, że napiszę to po raz wtóry: zawsze jest ględzenie po zakupie, że to samo i takie tam pierdu pierdu.

Przeciez było wiadomo od dawna co będzie - nic nowego, więc po co te narzekania? Nie kupiłem gry na premierę bo dla mnie to już przegięcie sprzedawac to samo tyle razy a co za dużo to i świnia nie zeżre.

Ludzie zapłaciliście te 200 zł i to się liczy a co potem to już nie jest Activision zmartwienie. To niby wina cwaniaków że chcą zarobić? Jak byście nie kupili doszliby do wniosku, że pora skończyć tą lipę a tak...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba nie ma (jeszcze) bo ruchu i tylu zapaleńców co przy BFie to tu nie widać, ale jak multi będzie dobre to się zagęści. Już wkrótce powinienem być zaopatrzony w swoją kopię, pozniej tylko ogarnę singla multi i mogę działać w jakimś forumingowym graniu. 3 miesiące temu BF3 gierzyłem, i odstawienie FPSów daje znać o sobie, klawisz R1 jest ewidentnie zaniedbany ;). Serdżu, Danielski jak wasz postęp w zdobywaniu BO2? Zombi czekają ;]

Odnośnik do komentarza

To jest tak sztampowe, że napiszę to po raz wtóry: zawsze jest ględzenie po zakupie, że to samo i takie tam pierdu pierdu.

Przeciez było wiadomo od dawna co będzie - nic nowego, więc po co te narzekania? Nie kupiłem gry na premierę bo dla mnie to już przegięcie sprzedawac to samo tyle razy a co za dużo to i świnia nie zeżre.

Ludzie zapłaciliście te 200 zł i to się liczy a co potem to już nie jest Activision zmartwienie. To niby wina cwaniaków że chcą zarobić? Jak byście nie kupili doszliby do wniosku, że pora skończyć tą lipę a tak...

 

 

musiałbym na głowę upaść albo być pijany żeby dać 200 zł za te grę :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prypeć to tylko jedna misja. Black Ops 1 jako cała kampania i tak jest lepsza.

 

Zawsze mnie bawiły zarzuty hejterów tej gry. Gra oferuje wiele. CoDy przechodzi się na Veteranie i nie jest to żaden hardkor tak jak kiedyś, bo Veteran jest prosty. To taki hard a nawet normal + w dawnych grach. Kampania (za(pipi)ista) w CoD jest na 7-8 godzin, czyli standard w dzisiejszych czasach. Żadna kampania w żadnej ze STRZELANIN FPP nie ma tak intensywnej, efektownej i wciągającej kampanii, jak CoD. Obchodzą mnie losy Price'a, Woods'a, Mason'a, Hudson'a i innych bohaterów. Myślisz CoD - od razu przypomina się ikona serii, czyli wąsaty kapitan z SAS John Price :)

 

Kupujemy grę za 169zł w Tesco. Co mamy oprócz kampanii? Odniosę się do CoD jako całości, czyli uwzględniając również serię od Infinity Ward. Mamy Spec Opsy, mamy tryb "Przetrwanie" (horda), mamy tryb "Zombie" i wreszcie mamy multiplayera, czyli najbardziej żywotny tryb multi oprócz serii Halo na Xbox'a. Ze zgraną ekipą są to nieskończone pokłady miodu. W Black Ops 2 doszła jeszcze taka jakby mini strategia, czyli obrona bazy - mamy do wyspozycji oddziały komandosów, mechy, łaziki, wieżyczki itd. Jest eskorta konwoju, atak na rozbity samolot, parę zakończeń.

Łatwo zatem zauważyć, że jakieś absurdalne zarzuty o krótkiej grze można o kant dupy rozbić.

 

Jest to król multiplayera i tak jak ja nie przepadałem za multiplayerem w tej serii, tak po z(pipi)anym Battlefieldzie 3 w wersji na konsole, przesiadłem się właśnie na CoD. Taki BF 3 może w każdym aspekcie buty czyścić Black Ops 2. Wrociłbym za to do Bad Company 2 i również do dodatku Vietnam, szkoda tylko, że już prawie nikt w to nie gra.

 

I na koniec - rozumiem, że gra może się nie podobać, bo nie każdemu może się wszystko podobać. Ale np. pierdzelenie o grze 4-godzinnej za 200zł jest po prostu śmieszne :) Żeby każda seria mogła się pochwalić takim contentem jak nowy Black Ops 2. I zazdroszczę, że Ktoś ma jeszcze przed sobą kampanię Black Ops 1, bo ta jest Mistrzostwem Świata :)

 

Ps. Chętnie pogram z ogarniętymi ludźmi w multi lub zombiaki. Mój gamertag widać :)

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W jakim aspekcie COD niszczy bfa?

Mam to gre i przegralem z 400H + w BF3

 

Dzwiek:..z coda to pyrkaja jak zabawki,albo elektryki z asg

Online:Dedykowane serwery,nie jakies smieszne hosty,ze lagi jak szparagi

Strzelanie:COD zerowy recoil,W bf czuc kopa bronii

Arsenal:Reskinwane bronie z MW3,5 pukawek na krzyz,w porowaniu do BF to jakas kpina

Jedyny plus coda,ze chodzi w 60fps

Mam BO2 i tak spapranego multi i zlagowanego nie gralem w ch00j czasu.

Jak cos do dodajcie na friends na xboxa kaziuMASAKRUJE to pogram z kims w tego krola multiplayera.

Odnośnik do komentarza
' timestamp='1353238876' post='2724177']

Zawsze mnie bawiły zarzuty hejterów tej gry. Gra oferuje wiele. CoDy przechodzi się na Veteranie i nie jest to żaden hardkor tak jak kiedyś, bo Veteran jest prosty. To taki hard a nawet normal + w dawnych grach.

 

Już przy okazji Black Opsa zrobiłem na forumie małą analizę jak ten Veteran działa, przy okazji pokazując jak tragiczny design ma ta gra. A raczej jej brak, bo twórcy ograniczają się jedynie do wrzucenia 4213864 ludzików na mapę, każdy z torbą granatów i aimbotem, jeden wielki chaos.

 

' timestamp='1353238876' post='2724177']

Żadna kampania w żadnej ze STRZELANIN FPP nie ma tak intensywnej, efektownej i wciągającej kampanii, jak CoD.

 

Polemizowałbym. Ja nie dałem rady przejść nawet dema MW3, a ponoć jest tam jedna z lepszych misji.

 

' timestamp='1353238876' post='2724177']

Kupujemy grę za 169zł w Tesco.

 

Za tyle już nie kupisz.

 

' timestamp='1353238876' post='2724177']

Co mamy oprócz kampanii? Odniosę się do CoD jako całości, czyli uwzględniając również serię od Infinity Ward. Mamy Spec Opsy, mamy tryb "Przetrwanie" (horda), mamy tryb "Zombie" i wreszcie mamy multiplayera, czyli najbardziej żywotny tryb multi oprócz serii Halo na Xbox'a

 

A dlaczego do jednego pudełka z grą wrzucasz i zombie i survival i spec opsy? Zdaje się, że w Black Ops 2 jest tylko to pierwsze. Tym samym CoD przegrywa pod względem zawartości chociażby z Halo 4, Reach czy Gears of War 3.

 

' timestamp='1353238876' post='2724177']

W Black Ops 2 doszła jeszcze taka jakby mini strategia, czyli obrona bazy - mamy do wyspozycji oddziały komandosów, mechy, łaziki, wieżyczki itd. Jest eskorta konwoju, atak na rozbity samolot, parę zakończeń.

 

Ile razy czytałem opinie o tym strike force to ludzie pisali że to shit.

 

' timestamp='1353238876' post='2724177']

Łatwo zatem zauważyć, że jakieś absurdalne zarzuty o krótkiej grze można o kant dupy rozbić.

 

No jeżeli kogoś nie interesuje multi albo tryb zombie (który dla mnie jest MEGA KUPSZTALEM) to będzie krótka.

 

' timestamp='1353238876' post='2724177']

Żeby każda seria mogła się pochwalić takim contentem jak nowy Black Ops 2.

 

Jak już wspomniałem - jest ich co najmniej parę.

 

' timestamp='1353238876' post='2724177']

I zazdroszczę, że Ktoś ma jeszcze przed sobą kampanię Black Ops 1, bo ta jest Mistrzostwem Świata :)

 

Ja też zazdroszczę bo oszczędziłby sobie traumatycznych przeżyć, gdyż kampania w BO1 jest tylko trochę mniej debilna jak w MW2.

 

I widzę że BO2 kontynuuje tradycje posiadanie kretyńskiej kampanii.

 

 

Ahh te ubijanie murzynów lecących na ciebie z maczetami, BORZE JAKIE TO EPICKIEŁ.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

co za debilna gra

 

otwieram klatkę, pokazuje się animacja jak otwiera zamek wytrychem i tak z nudów wcisnąłem RT od strzału i korwa broń wystrzeliła mimo że obie ręce były zajęte rozpracowywaniem zamka.

 

w tym momencie zdradziłem swoją pozycję i gejm ołver ale na szczęście w tej bardzo dobrej, czasochłonnej i wymagającej grze czekpointy są rozstawione dosłownie co 10 metrów, więc następnym razem nie popełniłem tego strasznego błędu i bez problemu przeszedłem misję.

Edytowane przez sosnaa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
MaZZeo bla bla bla

 

[inSanE] I na koniec - rozumiem, że gra może się nie podobać, bo nie każdemu może się wszystko podobać. Ale np. pierdzelenie o grze 4-godzinnej za 200zł jest po prostu śmieszne :)

 

Black Ops 2 to masa contentu i to jest fakt. To, że się nie podoba to inna sprawa. Dla mnie Assassin's Creed to g. popłuczyna dla casuali, ale nie usiłuję włazić w stosowny temat i na siłę uświadamiać ludzi, którym się to podoba.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1353248393' post='2724271']
MaZZeo bla bla bla

 

[inSanE] I na koniec - rozumiem, że gra może się nie podobać, bo nie każdemu może się wszystko podobać. Ale np. pierdzelenie o grze 4-godzinnej za 200zł jest po prostu śmieszne :)

 

Black Ops 2 to masa contentu i to jest fakt. To, że się nie podoba to inna sprawa. Dla mnie Assassin's Creed to g. popłuczyna dla casuali, ale nie usiłuję włazić w stosowny temat i na siłę uświadamiać ludzi, którym się to podoba.

 

no tak

 

bo black ops jest bardziej hardcorowy od demon souls <yes>

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

grając w te Black Ops momentami mam wrażenie, że gram w grę za 4,99 zł co w kioskach można kupić.

typowa gra na szynach w której jedynie musimy strzelać, smutne.

 

a jazda na koniu i walnie z rpg w czołgi i napiehdalające w nas helikoptery to

 

r2lqo8.gif

 

 

są misję całkiem niezłe, multi wiadomo że też daję radę. ale ogólnie gra na 7=

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

Specjalnie dla insane'a znalazłem mój stary post ukazujący geniusz ludzi z Treyarch

 

Wracamy do BO, aż musiałem zdjęcie zrobić bo to jest szczyt debilizmu

 

2cgyik2.jpg

 

Jak widać gra wygląda jak gó.wno mimo końcówki 2010, ale o tym wszyscy wiemy.

 

Czerwone kreski to te dwa imbecyle Hudson i Woods, stoją ku.rwa 3 metry od okopu pełnego żółtków (żołta kreska) i generalnie mają wyje.bane na nich, twardziele nawet nie pomyślą żeby się cofnąć.

 

Z boku siedzi jeszcze paru żołtków (fioletowa kreska) którzy również mają wyje.bane na tych imbecyli i nie będą strzelać póki JA nie podejdę bliżej.

 

Mało tego, paru żołtków potrafi wyjść tą drogą (niebieska) nawet nie zwracając uwagi na Hudsona i Woodsa (oni na nich też nie) tylko po to, by podejść bliżej i posłać mnie do piachu 3 kulkami.

 

Żeby było jeszcze zabawniej niektóre kitajce potrafią po prostu siąść za tym drzewkiem (zielona kreska) jak gdyby nigdy nic i nie padną, póki ja ich nie zabije.

 

JA SIĘ PYTAM CO TO KUR.WA MA BYĆ? CZY KTOKOLWIEK Z TREYARCH MYŚLAŁ PROJEKTUJĄC TĄ GRĘ???

 

Niech mi nikt nie mówi że ta gra jest porządna, BŁAGAM nawet jej nie brońcie bo się ośmieszacie! Snajper Ghost Warrior nie dość że wygląda 3 razy lepiej, to jest lepiej zrobiony.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...