Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czytam neogaf i ich opinie, narazie jest parę tego typu ale jakiegoś hejtu wielkiego nie ma, z drugiej strony nikt nie mówi też o urywaniu dupy i o rewolucji jaką zapowiadali.

 

Zbyt dużo się nie naczytasz bo mało ludzi miało grę już w weekend.

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie brał teraz, single w sumie to samo, futurystyczne bronie niewiele zmieniaja, tyle ze sie widzi przez sciany ( czekam na pierwsza petycje za usunieciem tego dodatku z multiplayera ) ;) Fabuła jest bardzo nierówna, dla mnie najlepiej wypadły misje retrospekcyjne, końcówka fabuły skrajnie głupia :/

 

Mapy w multi tylko obiegałem, designersko wypadają naprawdę dobrze, ale większość na marathonie obiegniesz w 30 sekund max, wyczuwalnie większe są 2 góra 3. Co do killstreaków zgodze się, teraz nawet łatwiej nabić coś większego, bo do point streaka liczy się wszystko, nawet ze ktos zabil kogos jak w gorze bylo Twoje UAV :D

Odnośnik do komentarza
Jest to jak narazie najgirszy cod ever.

Mapy sa ujowe, wszedzie kampia. Hit detection nie dziala w ogole, polaczenie sssie od bo1.

Gra zrobiona dla bez mozgow ktorzy nie mysla jak graja. Wszystko na pale, celowniki samo namierzajace oponentow, op killstreaki.

 

Tak wiec ta gra moze zchwycac sie tylko jakis ultra noob a jak jeszcze porownuje ta gre do Cod4 i pisze, ze jest lepsza od pierwowzoru to jeszcze bardziej umacnia mnie w przekonaniu, ze jest skonczonym idiotą.

 

Nawet dubel waye zabrai sad.png

 

BO>BO2

 

Gra jest słaba, po prostu nie chce mi się w nią grać. Zrobię prestiż i chyba zakończę grę na multi.

Nie będę marnował mojego skromnego czasu na tę część CODa.

 

Gra polega na bieganiu i patrzeniu na kropki na radarze. Perk Ghost, który to zablokuje jest od 55 lvl czyli poziomu prestiżu. Reasumując jesteś cały czas widoczny na radarze, wszyscy wiedzą gdzie jesteś i czekają na twój ruch. SND może lepiej wypada ale i tak lipa.

 

To jest nudne i mnie w ogóle nie wciąga.

Zobacze jeszcze tryb League Play. Tam jest wszystko odblokowane i są jakieś inne rankingi specjalnie pod klany.

 

BO2 = kupa

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że multi nie będzie aż tak skopane jak wszyscy piszą, bo w BO jest prawie idealne jak dla mnie. Jeśli faktycznie zkaszanili ten tryb w BO2, to do premiery kolejnej części po prostu będę wbijał pozostałe 6 prestiży do 15 w pierwszej części i grał w zombie, bo tutaj ponoć jest niezła rewolucja. Jutro sam zweryfikuję.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak w praniu multi wyjdzie, na razie score streaki, poziom wymagany do odblokowania perków i wielkość oraz układ map sprzyjają hejtowaniu. Na połowie map przynajmniej biorąc pod uwagę tryb Headquarters przejmując punkt a można od razu spamować punkt B granatami bez większego wysiłku.

Odnośnik do komentarza

to jedna opinia, czy wiekszosc jest takich ? Bo na filmach multi mapy z multi prezentowaly sie o wiele lepiej niz w MW3. w sumie BO bym wzial, gdyby nie cena...

169 pln w Tesco ? nie jest źle jak za nówkę w dniu premiery :)

Nie wierze w te promocje w Tesco. Z reguly nigdzie nie ma gier, kierownicy czesto nic nie wiedza, albo ceny sa z kosmosu. Co sklep to inna gazetka, 3/4 promocji niedostepnych itp. Nie liczylbym wiec na 169 zl.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

a ktos wie, czy w jakims sklepie w okolicach Warszawy mozna zlapac ta promocje. Niby obowiazuje w paru sklepach, ale tak jak pisze Bartiz, mi sie nigdy nie udalo, a jak juz cos podobno bylo to cale 5 sztuk na krzyz.

O co chodzi z tym ghostem ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Po prostu nie wierzę żeby po świetnym world at war i black ops, dwójka była gorsza od robionego na szybko MW3. Cóż, jeżeli okaże się to prawdą to najwyżej grę sprzeda się szybko na allegro i tyle.

Ja nie wierzyłem że po genialnym CoD4 tak można wszystko spieprzyć, a jednak dali radę. :confused:

 

 

http://pl.twitch.tv/gamespot

 

Live stream BO2 od gamespota, graja obecnie multi na ps3 (jeżeli nie nadają na żywo można historię obejrzeć)

Przynajmniej wydaje się że jest płynnie, a to już jest plus. :D

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...