Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Skomentowano już twoją listę krótko i zwięźle; rozwinę się jednak i zgłębię temat shooterów które w oczywisty sposób przecież zjadają Kol of Dudi 4 Modern Łorfa:

 

BF3 - przykład piechociarskiego multi jak w mordę strzelił... ale mniejsza z tym, gra nudna, niedorobiona, okrojona. Słyszałeś może o Bad Company 2 / Vietnam?

 

No dodatek QC to tylko i wyłącznie piechota,są tacy,którzy grają tylko jego.

Killzone 2 - zamulony do zeżygania, ale przyjazny użytkownikowi, podczas sadzenia serii w przeciwnika można się np. dżemnąć, zjeść kanapkę, zarzucić postem na forum, po czym wracamy, nasz przeciwnik właśnie ginie, a my znów możemy rzuuuu ciiiiić się w wir walki.

 

Aż taki flegmowaty nie jest,no i liczy się skill w tej grze,nie da się włączyć jej i rywalizować na równi z tymi,którzy grają dłużej,taki COD jest bardziej"noob friendly"

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dostałem dzisiaj gazetkę z TESCO, nowy COD za 179 zł na PS3 i Xboxa + dla pierwszych 10 osób plakat gratis. Oczywiście od 13.11.

W dni premiery 169 zł - tutaj dałem info ;)http://www.psxextrem...20#entry2712013

Dostałem dzisiaj gazetkę z TESCO, nowy COD za 179 zł na PS3 i Xboxa + dla pierwszych 10 osób plakat gratis. Oczywiście od 13.11.

W dni premiery 169 zł - tutaj dałem info ;)http://www.psxextrem...20#entry2712013

 

Przeoczyłem to;) Sorki w takim razie za offa;)

Odnośnik do komentarza

Twój nick nawet pasuje do tego postu ;)

 

A tak serio to trochę sobie teraz poprzeglądałem nieco materiałów z BO2 i kampania będzie jak zawsze w przypadku CoDa pompatyczna i intensywna ale ten multiplayer w moim odczuciu nie wnosi jakichś rewolucyjnych nowości. Ogółem nie wiem do tej pory co miał na myśli Lamia twierdząc w większości wywiadów, że to będzie przełomowa odsłona, bo jak dla mnie to nic innego jak ta sama, sprawdzona formuła. Ale i tak zaliczę, dla samej kampanii.

Odnośnik do komentarza
I am supremely disappoited in Blops2. It's like MW3 turbo edition.

 

Way to chaotic.

Maps are to small.

UAV every 2 seconds.

There is no tactics what so ever.

The spawn system is disgusting.

 

This is sadly a game for the ADD generation.

 

I am level 29, and I have not had fun getting there. I am not trolling, I loved black ops, hated MW3.

 

I am so sad that the state if this game has become what it is. Who ever made the decision to speed up the gameplay like this should be fired.

 

If you doubt what I say, come Tuesday you will all experience what I have. Utter disgust, and it's not fun getting killed 3 times within 10 seconds.

 

Ponoć lag compensation równie je.bitny jak w MW3...

 

Nie wiem czy bylo,rozklad map: http://imgur.com/a/D7UMe#30

 

 

Już widać że przynajmniej połowa map wzorowana na cluster fuckach z MW3, a o jakości map jak np. Launch czy Summit z BO1 można zapomnieć. Na przykład ta mapa na statku wycieczkowym albo lotniskowcu, już widziałem na streamie z BO2, jak killstreak A-10 Warthog rozku.rwia całą mapę.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...