Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś nigdy szczególnie nie przywiązałem się do multi w 4, skończyło się u mnie na nabiciu maksymalnego lvlu, ale trzeba przyznać, że grę dorwałem dopiero gdy był już WaW, bo wcześniej nie miałem sprzętu, który mógłby uciągnąć MW więc większą wagę już wtedy przywiązywałem do 5.

 

Wielbię multi w WaW, Black Ops jest równie wyśmienity, a MW2 i MW3... no cóż fajnie pograć, ale dla mnie panuje tam zbyt wielki chaos więc na dłużej niż 2 prestiże mnie te gry nie zatrzymały. Mam nadzieję, że nowemu BO bliżej do pierwowzoru niż części spod dłuta IW.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dzisiaj w Robsonie w Warszawie. Pograłem(na razie online) ze 4 godziny. Działa super płynnie, zero lagów, szybko wyszukuje gry. Od razu update do 1.02 :) - 59 mb. Mapy świetne. Chwilowo na turbine(chyba tak się nazywa) i elektrownia w Pakistanie najlepiej mi się gra. Na mniejszych mapach (np. na jachcie) rozpierducha totalna, ale tak ma być. Wieczorem nuketown jeszcze ściągnę i zobaczę czym się różni od tej z BO. Większe mapy są uniwersalne, dużo miejsc dla snajperów, a w centrum uliczki, zakamarki i inne przeszkadzajki idealne dla krótszych broni.

 

Czuć moc broni, ciężko się strzela z biodra. W końcu działko strażnicze ciężko zestrzelić, jeden cios nożem nie wystarcza, a dodatkowo zaczyna wariować jak się do niego od tyłu podejdzie. Arsenał spory, ale dupy nie urywa. Bronie niby futurystyczne, ale jest feeling z BO, a nie plastikowe pukawki z MW3.

 

Graficznie normalnie - jak każdy cod od MW1. Mam wrażenie, że zero zwolnień animacji, bardzo stabilny framerate( gram na PS3) Dźwięk za(pipi)isty. Odgłosy broni i wybuchy najlepsze w serii.

 

Jak dla mnie mega sztos.

Edytowane przez Afroman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma, albo nie zauważyłem. Gram tylko hardcore, ale sztabu nigdy nie lubiłem - może przeoczyłem. Na pewno jest TDM, DM, CTF, znajdź i zniszcz.

 

Fajnie rozwiązane są serie ofiar. Nie liczy się ile zabijesz typów pod rząd, tylko ile punktów zdobędziesz na jednym życiu. Np. 350 pkt za spyplane, 550 pkt na carepackage itd. Coś czuje że multi wymaksuje do ostatniego prestiżu jak w BO :)

 

PS. Są trofea za online :good:

Edytowane przez Afroman
Odnośnik do komentarza

Zagrajcie singla w 3d jest naprawde niesamowicie

Podobno na ps3 niesamowicie fps spada do 20 klatek :D

 

Na xboxie jak zwykle wszystko jest bardzo dobrze do tego textury sa naprawde bardzo dobre ,co jest bolączka wiekszosci gier zrobionych w tym systemie, giwery doslownie wyłażą z ekranu i cale otoczenie sprawia ze chcesz w to grac w okularach z innymi grami nawet z pierwszym BO to bylo zbędne.

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

W multi nie ma czasu na podziwianie tekstur. Ktoś tu kupuje CODa tylko dla singla? W sumie w BO jest jeszcze Zombi, ale tam też samemu grać jest nudno.

 

Nie rozumiem zarzutów dotyczących rozmiaru map w CODzie. Chcesz dużych map kup BF3, chcesz rozpierduchę i nieprzerwaną akcje kup CODa. Nie chcę tu rozpoczynać dyskusji co lepsze, ale wypowiedzi typu " lubię 5 minut szwendać się po mapie zanim znajdę kogoś do ustrzelenia" to raczej nie w tym temacie.

Edytowane przez Afroman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na pewno nie w multi....po pierwszych godzinach uczucia są mieszanie niby feeling fajna, ale coś tu jest nie tak, 25 lvl na bity i wszystkie giwery jakieś takie bez polotu, ogólnie wszystko takie nie jakie raz te bronie zabijają a raz strzela się jak z kapiszonów walisz całą serię i kibel...Czuć wyraźną przewagę broni SMG (bronie krótki) nad assaltami, smg z bliska uwala jak szalone, niestety ja z tego typu giwerami nie lubię grać więc tym bardziej mnie to wnerwia....póki co dupy to nie urwało powiedział bym nawet, że jest "takie se"

No nic pogram dokopię się do ostatniego lvl odkryje wszystkie broni i zobaczę co i jak póki co H4 wypada dużo lepiej w MP....Cod to Cod dalej ludzie kampią na potęgę, za skrzynek/beczek itp bzdetów wystaje sama głowa i mało tego siedzi taki pet na hardscopie i czeka na pierwsze listki i weź tu go zabij....chyba miarka się przebrała, bo ileż można męczyć to samo....no nic pogramy zobaczymy jak to się rozwinie.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Widzisz tak to już jest wcześniej IMO nie było w co grać ODST/Reach jakoś do mnie nie przemówiły seria BF mogła by dla mnie nie istnieć, w sumie ostatni COD jakiego ogrywałem to Black Ops, MW 3 kariery u mnie nie zrobiło i raczej leżakowało sobie na półce....Lecz jednak wreszcie na stała ta chwila i wyszło po latach dobre Halo, 343 IMO poszło w dobrym kierunku czego niestety nie mogę powiedzieć o kolejnym CODzie.....póki co.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

pierwszy tysiąc kili wpadl. na te wszystkie godziny ktore narazie gralem,ani razu nie mialem przypadku z jakimis uciazliwymi killstreakami, naprawde widac ze poprawili to w porownaniu do poprzedniczek gdzie tylko byly naloty,bombowce i helikoptery.

 

w BO2 rozegralem wedlug statsow 49 meczy, i raz widzialem killstrika z czyms na podobienstwo helikoptera.

wiec to co ktos tam wczesniej napisal ze co 2 sekundy bedzie killstrik to jakies bajki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...