Skocz do zawartości

Yakuza 5


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, ostatnio bardzo rzadko gram w zachodnie gry, więc teoretycznie powinienem być w klimacie. Właśnie robię chapter z Haruką, tu jest ciut ciekawiej ze względu na zmiany w gameplayu (freeroamingowa gra muzyczna). Wciąż nie wiem, jakimi postaciami pokieruję później (nigdy nie śledzę zapowiedzi).

Pewnie dlatego ci nie podchodzi, bo znasz już zakończenie, a umieszczając je swego czasu w aktualizacji profilu na głównej forum, z(pipi)ałeś zabawę też innym, w tym mnie. 

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Up@ pierwsze słyszę może ktoś jeszcze to potwierdzić ? Jeśli to prawda to rzeczywiście może mieć to wpływ na odbiór gry.

Ping jak ocenił byś poprzednie odsłony a jak piątkę (w chwili obecnej) w skali od 1 do 10. Przynajmniej będziemy mieli jakiś punkt odniesienia ;)

Już kiedyś pisałem o tym do adminów, gdy była dyskusja o typach spoilujących gry na głównej, ale zero reakcji. Nie wiem czy Ci ktoś to potwierdzi, ale jak chcesz to Ci na PW podeślę spoilera, którego zapodał ten koleś. Zobaczysz, ze można sobie wsadzić w cztery litery jego smęty, jak to ta gra jest słaba, znając zakończenie Y5. 

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Zakończenie szóstki też znam, będzie za tydzień na głównej ;).

 

@Karas

 

Trudno mi rzucać skalą ocen ale powiem tak - najlepsze pierwsze wrażenie zrobiła na mnie czwórka. W przypadku piątki czuć, że gra jest dużo bardziej rozbudowana, ale to całe prowadzenie za rączkę i tutorial na tutorialu mnie męczy. Mam nadzieję, że końcówka będzie żywsza i pozwoli mi na więcej, bo obecnie walczę ze schematem typu pchaj wątek fabularny do przodu, pod koniec chaptera dla danej postaci zrób wszystkie substories (bo w sumie dopiero wtedy da się zboczyć z głównej ścieżki), zacznij kolejny chapter... W poprzednie części grało mi się ciut inaczej. Teraz już w sumie olewam zadania poboczne, chce ukończyć główny wątek jak najszybciej i zacząć się bawić w premium adventure.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Zakończenie szóstki też znam, będzie za tydzień na głównej ;).

Ale beka LOL. Żarty to se koleś możesz. Mam nadzieję, że admini wreszcie zainteresują się tą sprawą, przeglądną twoje statusy i spotka cię należyta nagroda za psucie gry innym graczom. 

 

BTW. Skończ te smęty i przestań obrzydzać grę innym bo znasz zakończenie (najlepsze chyba w calej serii) i przez to twoja opinia warta tyle co nic. 

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

 

BTW. Skończ te smęty i przestań obrzydzać grę innym

 

Jeśli ktoś potrafi wywnioskować fabułę po ruchach warg postaci to gratuluję.

No chyba, że nagle wszyscy zaczęli posługiwać japońskim :teehee:

Ja tam ciagle czekam ale pewnie szanse są już znikome. Sega daje po raz kolejny d.upy w tej generacji.

Co do ograniczeń w swobodzie to myślę, że jednak musi się w końcu pojawić. Wyszło przed Y5 aż 8 odsłon i w każdej eksploracja i swoboda w każdej z tych części była na solidnym poziomie i nie sądzę by tym razem było inaczej. Choć kto ich tam wie, może Nagoshi wraz z ekipą chcieli stworzyć ciut inną Yakuzę pod tym względem.

 

Jak skończysz Ping grę to podziel się znów wrazeniami i tym czy doczekałeś się większej swobody bo doprawdy to ciekawa sprawa z tą piątką.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

 

 

BTW. Skończ te smęty i przestań obrzydzać grę innym

 

Jeśli ktoś potrafi wywnioskować fabułę po ruchach warg postaci to gratuluję.

Ok. czyli mogę Ci zapodać spoilera, który on zapodał na głównej? Szybka odpowiedź tak lub nie. Jeśli nie to się nie baw w obrońcę i ciesz się, że nic nie wiesz. 

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

No nie wiem co tam Ping powiedział.Na tym tym forum trzeba się pilnować bo nieraz już naciąłem się na różne spoilery.

Bronić Pinga nie bronię ale warto by podzielił się wrażeniami z gry z resztą fascynatów tej gangsterskiej serii i nie ma co się ekscytować tym co się tam zdarzyło kiedyś.

Odnośnik do komentarza

nie ma co się ekscytować tym co się tam zdarzyło kiedyś.

Spoiler jest mocny, z gatunku origami killera z HR, więc jak najbardziej jest się czym ekscytować, wierz mi, zwłaszcza jak się kocha tę serię i z wypiekami na twarzy czeka się na piątkę. A ja uwielbiam Yakuzę. Zagrasz i zobaczysz o co biega to przyznasz mi rację. 

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ciekawe na co ta nowa yakuza wyjdzie...ponoć piątka to miało być pożegnanie serii z ps3 więc wychodzi na to, że przyszła kolej na next geny lub vitę (ostatnio coś wspominali, że na pewno seria i na nią zawita). Napisałbym, że może coś szykują na wii u ale zaraz mam przed oczami wyniki sprzedaży remasterów hd i sobie cicho po rechocze :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Coraz bardziej zaczynam sie martwic, ze Sega odpuscila wydanie gry w jezyku angielskim ze wzgledu na koncowke obecnej generacji konsol i bliskia premiere kolejnej. Nie chodzi o przeniesienie gry na nastepna, ale o to, ze moze po prostu sobie to odpuszcza bo chca sie skupic na next-genowych grach.

Mimo wszystko nadal czekam z niecierpliwoscia na jakies informacje, poki co jest cisza i nie wyglada to dobrze bo przeciez gra ukazala sie w Japonii w grudniu 2012, u nas Yakuzy zazwyczaj wychodzily rok pozniej, nie wydaje mi sie zeby piatke wydali u nas pod koniec tego roku bez duzo wczesniejszej zapowiedzi.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie liczyłbym na wydanie anglojęzycznej wersji. W Yakuzie 5 jest o wiele więcej contentu (mam na liczniku 50h i dopiero 11% gry), a co za tym idzie tekstu do tłumaczenia. Biorąc pod uwagę koszt lokalizacji i to jak kiepsko się sprzedało Dead Souls (pomijając fakt, że głównie przez kaprawą jakość gry...), panom z SEGA nie kalkulują się słupki.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Nie liczyłbym na wydanie anglojęzycznej wersji. W Yakuzie 5 jest o wiele więcej contentu (mam na liczniku 50h i dopiero 11% gry), a co za tym tekstu do tłumaczenia. Biorąc pod uwagę koszt lokalizacji i to jak kiepsko się sprzedało Dead Souls (pomijając fakt, że głównie przez kaprawą jakość gry...), panom z SEGA nie kalkulują się słupki.

To po (pipi) w takim razie było to (jeszcze przed e3) :

 

Odpowiedz na maila dotyczacego lokalizacji w Ameryce.

 

 

 

I cannot comment.

Stay tuned to the Sega site.

Good information.

 

Odnośnik do komentarza

To było do przewidzenia. Nie wiem dlaczego niektórzy tutaj pokładali wielkie nadzieje w lokalizacji.

A niby dlaczego mieliśmy na nią nie liczyć ? Bo gra jest większa ? Każda odsłona była coraz większa a mimo to była lokalizowana (mam tu namyśli "główny trzon" tej serii). Cóż szkoda.....

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...