Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Tu wydaje mi się że mówił to odnośnie swojej chorej ręki i tego czy będzie tak samo szybki jak przed wypadkiem. Stad stwierdzenie że nie wróci dla samego jeżdżenia a tylko na najwyższym poziomie czyli w domyśle forma przed kontuzja. No i zawsze łatwiej awansować nawet ze słabszego teamu z F1 do lepszego niż z całkiem innej seri wyścigowej

Odnośnik do komentarza

To będzie ostatnia szansa Roberta na powrót. W tym nadchodzącym teście będzie musiał dać nadzwyczajny pokaz, będzie musiał pokazać się z wyjątkowej strony i nie pozostawić miejsca na wątpliwości. Wcześniej uważałem, że jego sytuację podbija karta "niezwykłej historii powrotu", ale myślę, że już pojechał na tej karcie ile mógł i teraz zostaje sucha statystyka do porównania. Także trzymam kciuki, że pokaże, że stać go na więcej niż tylko powrót dla powrotu.

Odnośnik do komentarza

Też mi się tak wydaje. Gdyby się okazało że Williams rzeczywiście podpisał z nim kontrakt na 2018 to dopiero wówczas prasa by się na ten temat rozszalała i nagłówki brzmiałyby Niesamowity Come back i podobne spusty. Ktoś nawet wpadłby na pomysł nakręcenia filmu, mielibyśmy bolidy F1 na ekranie a potem auta WRC wplecione w życiorys skromnego Polaczka.

 

Jeśli Robert nie da z siebie absolutnie wszystkiego podczas nachodzących testów to będzie to raczej gwóźdź do jego kariery.

 

ps. trolluje tylko w 20%

ps2. skoro Nicki Lauda ze szpetnym ryjem mógł wrócić do F1 to tym bardziej Robert Jednoręki.

Odnośnik do komentarza

Taki tam news nie do końca news. Ponoć RK był rozważany do przejechania w kolejnym GP za Pierre Gasły w Torro Rosso. Młodziak ma do dokończenia Super Formula i potrzeby jest zastępca. Kubica w każdym razie nie może, bo ubezpieczenie na to nie pozwala.

 

Źródło:

http://www.planetf1.com/news/kubica-return-hindered-by-insurance-issue/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...