Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 8 głosy

Nintendo 3DS

#Nintendo #Mario 3D Land

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4208 odpowiedzi w tym temacie

#4181 tomek1906

tomek1906
  • Użytkownicy
  • 499 postów

Napisano 09 December 2016 - 21:40

To ma być prezent ale dzięki za wskazówki!
  • 0

#4182 Dante

Dante
  • Użytkownicy
  • 1359 postów

Napisano 09 December 2016 - 21:41

Osobiście zdecydowanie bardziej preferuje 3DS ale dużo zależy od czynników takich jak to ile grasz w indyki. Argumentem za Vitą może być biblioteka gierek oferowanych w Plusie.

Vitę będzie coraz ciężej dostać i na pewno trudniej zdobyć karty pamięci.  

• 0

#4183 _K_

_K_
  • Premium Member
  • 4442 postów

Napisano 12 December 2016 - 14:50

ktoś mi powie jak usunąć zbędne save z super mario 3d land?

• 0

#4184 Rayos

Rayos

Nintendozbok 2016 http://goo.gl/hIZl65

• Premium Member
  • 11725 postów

Napisano 12 December 2016 - 14:53

Obok save'a na lewo masz mala ikonke, bodaj cos jak biala kartka papieru, kliknij i dalej bedziesz wiedzial co robic ;) 

• 1

#4185 xbor

xbor
  • Użytkownicy
  • 673 postów
  • SkądGórny Ślonsk

Napisano 15 December 2016 - 16:31

Czy warto płacić za henhelda, za new 3ds XL, prawie tyle co za stacjonarną konsolę obecnej generacji czy spokojnie wystarczy 2ds a dodatkowy analog i przycisk nie są niezbędne? 

• 0

#4186 wojtasso88

wojtasso88
  • Użytkownicy
  • 1022 postów

Napisano 15 December 2016 - 16:53

W niektorych sklepach dostaniesz jeszcze Zwyklego Xla w bundle z zelda po dokupieniu ladowarki wychodzi jakies 600zl. Widzialem stacjonarnie w media markt i saturnach, zdecydowanie lepszy zakup niz 2ds ktory teraz trzyma cene nie wiedziec czemu.

• 0

#4187 Oski918

Oski918
  • Użytkownicy
  • 422 postów

Napisano 05 January 2017 - 21:23

Kiedyś widziałem 3DSy nowe z grami za bodajże 350zł. Z tego co widzę, to nie można już ich w tej cenie dorwać. Polecicie może skąd w fajnej cenie można złapać? Myślę nad jakimś handheldem i szukam fajnej oferty.

• 0

#4188 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 13586 postów

Napisano 05 January 2017 - 21:34

No niestety, w sprzedaży widać tylko NEw 3DSa, którego cena zaczyna się od siedmiu stówek wzwyż, czy 2DSa... za prawie pięć stówek. Nie wiem, czemu tak podrożało. Klasycznego, starego 3Dsa, to może poszukaj w jakimś lokalnym sklepie.
  • 0

#4189 wojtasso88

wojtasso88
  • Użytkownicy
  • 1022 postów

Napisano 05 January 2017 - 22:01

Ja tam kupilem pomaranczowego new 3dsa i nie zaluje fakt ze dalem okazyjnie 100 mniej niz sa aktualnie a ladowarke mialem no ale mimo wszystko i tak warto kupic nowsza wersje jak juz jest sie zdecydowanym na ta konsolke
  • 0

#4190 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 13586 postów

Napisano 05 January 2017 - 22:09

Nom, tylko wiesz... 700 zł za handhelda, a płacisz 3 stówki więcej i masz konsolę obecnej generacji.
  • 0

#4191 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3002 postów

Napisano 05 January 2017 - 22:58

Ale nie przenośną, niektórzy chcą przenośnej właśnie, PS4 do autobusu nie weźmiesz. Polecam pokręcić się na FB, jest grupa z grami Nintendo (Nintendo Polska), czasem ktoś sprzedaje 2ds czy zwykłego 3dsa. Można wtedy dobrą cenę w miarę dorwać. Ten New to tylko lekko lepsze bebechy i druga gałka potrzebna w 4 grach na krzyż. Jest lepszy efekt 3d ale ja go praktycznie nie włączam. Dodatkowo gierki ze SNESa w eShopie ale ani ekrany nie są lepsze szczególnie, ani wygoda większa nie jest wg mnie (dotyczy to wersji XL). Ja się rzuciłem na New XL i teraz po testach polecam jak ktoś kupuje New 3ds, nie XL. Stary 3ds i 2ds mają dla mnie trochę za małe ekrany a XL z kolei straszy pikselozą, więc New 3ds to najlepszy wybór ale trochę nie za te pieniądze. Niestety dużo chyba było chętnych przed świętami, poschodziło z magazynów a niestety złotówka spadła mocno przez rok i wszystko jest droższe. Telefony zdrożały też na rynku, więc trzeba po prostu szukać.

Podsumowując - jak możesz sobie pozwolić to bierzcie New 3ds (polecam używki z grupy FB o której pisałem). To najlepszy 3DS jaki jest patrząc na wszystko obiektywnie. Jak nie przeszkadza wam mały ekran to 3ds bo 2ds za 500 zł to jakis qwa szczał w kolano ;-) Ja swojego 3dsa sprzedałem za 350 zł a Vitę za 300. A teraz kurde jakiś pogrom na rynku. Warto poszukać po jakichś Allegro, może jakieś dzieciaki wystawiają nietrafione prezenty?

P.S. Na forumku w pchlim targu kolega Cosmos sprzedaje czarnego 3dsa za 330 zł.

Użytkownik NemoKOF edytował ten post 05 January 2017 - 23:01

• 0

#4192 wojtasso88

wojtasso88
  • Użytkownicy
  • 1022 postów

Napisano 05 January 2017 - 23:44

Na olx o innych duperelach mozna polowac jak ktos jest cierpliwy. Ja tam polecam lokalne sklepiki z grami zawsze mozna sie dogadac a i cenowo tez wychodza niezle czeato.
Przenosna czy nie ja tam gram w domu bo po prostu konsola obecnej generacji nie slelnia moich oczekiwan i to na 3ds mam najwiecej funu.
Na olx o innych duperelach mozna polowac jak ktos jest cierpliwy. Ja tam polecam lokalne sklepiki z grami zawsze mozna sie dogadac a i cenowo tez wychodza niezle czeato.
Przenosna czy nie ja tam gram w domu bo po prostu konsola obecnej generacji nie slelnia moich oczekiwan i to na 3ds mam najwiecej funu.
  • 0

#4193 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3002 postów

Napisano 06 January 2017 - 00:19

U mnie z konsol pod tv najwcześniej jest oddalone WiiU. A 3dsa właśnie ogrywam sobie w wyrze, gamepad wiiu nie ma tu zasięgu :-(
  • 0

#4194 Oski918

Oski918
  • Użytkownicy
  • 422 postów

Napisano 06 January 2017 - 16:58

Lokalnych sklepów z grami w Świnoujściu brak, tylko RTV euro AGD, media expert, neonet i Empik, a tam nintendo nie znajdę. New 3DS nie chcę, bo nie wiem czy mi konsola przypasuje, wiec chciałbym najpierw pobawić sie najtańszą opcją. Ostatni kontakt z nintendo miałem jeszcze za czasów gameboy'a, więc jest szansa, ze sie odbiję. Gdyby były jeszcze te zestawy za 350zl z grą to bym sie nie zastanawiał. :D
  • 0

#4195 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3002 postów

Napisano 07 January 2017 - 20:44

Szkoda, że teraz szukasz. Po prostu teraz już innych niż 2ds i new 3ds nie robią a jak wyszedł new 3ds to były jeszcze leżaki magazynowe i można było w świetnych cenach dorwać. Jak pisałem, trafiają się dobre używki, nie bałbym się, mój pierwszy 3ds to była używka, teraz ma trzeciego właściciela (chyba że przez typem od którego go kupiłem, miał go ktoś jeszcze) i działa dalej. Jedyny mankament to te pierwsze wersje miały jakoś dziwnie zrobioną ramkę dolnego ekranu, która odbijała się na ekranie górnym jak 3ds był zamknięty. Bezpieczniej było nalepić jakieś folie. Późniejsze wersje (XL i wersje New, 2ds się nie składa) nie mają tego mankamentu.

• 0

#4196 Karolek

Karolek
  • Użytkownicy
  • 1603 postów

Napisano 08 January 2017 - 15:42

W okresie świąteczno-noworocznym zaopatrzyłem się w New3dsa i 2ds dla kobity.Z 2dsem był mega problem (rynek UK) żeby dorwać w normalnej cenie do tego wersję z SMB2.
New 3ds okazał się za mały na moje ręce, cholernie niewygodny i łamałem sobie palce żeby jakoś w miarę go ogarnąć, za to 2ds dziewczyny leżał mi w dłoniach jak ulany (zupełnie jak jej tzytzki). Długo się nie zastanawiałem i po kolejnych żmudnych poszukiwaniach dokupiłem 2dsa dla siebie (też z brosami), a N3ds poszedł na ebayu za cenę kupna w minutę po wystawieniu xD
Konsolki mają niesamowite branie, wszędzie pustki albo ceny wyżyłowane, może przez tę nową kulawą generację tak się porobiło, przynajmniej u mnie był to bodziec do obejrzenia się za siebie przed przejściem na grową emeryturę.
Także u mnie w domu #team2ds, za wygodę i oldskulowy klimat.
Kanapowy co-op w SMB2 :banderas:
:lapka:
  • 0

#4197 wojtasso88

wojtasso88
  • Użytkownicy
  • 1022 postów

Napisano 08 January 2017 - 18:55

Co racja to racja ja chcialem mojego zamienix na new 3ds xl i byl problem udalo sie przypadkiem. Z grami nie jest zle ale juz tytuly z dsa tak jak rok temu lataly na allegro w rozsadnych kwotach tak teraz lepiej importowac.
  • 0

#4198 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7047 postów

Napisano 10 January 2017 - 21:18

Dziwne, ja mam wrazenie ze ostatnio jest wysyp tanich uzywanych 3DSów, praktycznie za ćwiartke ceny sklepowej. Pewnie przez okres swiateczny? Chyba z 4 konsole nabyłem w cenie jednej nowej.

Użytkownik Velius edytował ten post 10 January 2017 - 21:19

• 0

#4199 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3002 postów

Napisano 10 January 2017 - 21:20

Hmm, ja niedawno (2-3 dni temu) patrzyłem to nic fajnego nie znalazłem. Ale ok świąt było tego nieco.

• 0

#4200 chrno-x

chrno-x
  • Użytkownicy
  • 2302 postów

Napisano 10 January 2017 - 22:57

Dlatego warto lukać na wszelakie zestawy jakie sprzedają ludzie. Pod koniec 2015 kupiłem w zasadzie nowiutkiego na gwarancji białego New 3DS'a + oryginalna ładowarka + faceplate Animal Crossing z Jap. + AC: New Leaf i Happy Home Designer + oryg. pokrowiec za 700zł. Animale opchnąłem za 250zł, więc odliczając dodatki jak ładowarka, fp, pokrowiec to konsole miałem za 300/350zł  :sir:

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2