Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Warto brać new 3DS, polecam bardzo, bardzo :D Czy XL czy normal to już osobista sprawa. Ja kupiłem nówkę new 3DS za 850zł w maju tego roku! Edycję z Animal Crossing HHD. Jak zobaczyłem że mają w pewnym sklepie ten model to nawet się nie zastanawiałem. Uważam że warto mieć 3DS dla trójwymiaru w niektórych grach (Zelda, Captain Toad, MGS3 czy Mario Land). Oczywiście są gry które nawet nie mają trybu 3D, do tego głębia 3D była w ostatnich latach ograniczana w nowszych grach ze względu na dzieci (tak twierdzą ortodoksyjni maniacy 3DS), ale jak mówiłem -  warto mieć choć jednego 3DS dla niektórych gier, bo to po prostu fajny bajer.

 

Tam kupiłem, polecam ten sklep. Zapytaj się czy ci sprowadzą takiego new 3DS.

https://x-console.pl/54-3ds

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No np dokupiłem sobie DSi bo gry z DS na nim po prostu lepiej wyglądają, pomimo że na 3ds da się włączyć tryb pixel perfect. W przypadku 3DS tak samo, na XL obraz jest rozciągnięty ze względu na rozmiar ekranów ale ma za to większą baterię.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Czesc

Zrobię mały odkop :)

Mianowicie kupiłem switcha lite. Szukalem 3ds ale jakoś tak wyszło

(różnice cenowe za dobrego 3ds już są minimalne, więc...) 

 

Posiadam 2ds xl na którym mam konto Nintendo id połączone z kontem nintendo, ponieważ kupowałem gry cyfrowe. 

 

3ds ma regio locka, a switch nie. 

Natomiast wiem że czasem warto się przelaczyc switchem na inny region żeby coś kupić w dobrej cenie (czyli dużo niższej)

 

I teraz pytanie: 

Czy takie przełączanie nie zablokuje mi 2ds lub co gorsza pozbawi gier (w sensie ponownego pobrania) mam ich trochę więc byłaby to duża strata. 

EW. Czy mogę odpiąć nintendo id od konta, a potem przyłączyć z powrotem bezstratnie (w sensie gier. O kasie ze przepada, wiem) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja wpadam tu z fajną toplistą najlepszych gierek, może się przydać nowym posiadaczom tej konsolki. W marcu 3DS obchodził 10 urodziny (kiedy to zleciało panie) w związku z czym ekipa z mynintendo (dawniej my3DS) stworzyła top25 gier. Lubię takie zestawienia, zawsze trafiam na jakiś nieznany mi tytuł do zagrania.

 

Cytat

W przyszłym miesiącu, a dokładnie 25 marca będzie miała miejsce wyjątkowa rocznica. Będą to 10. urodziny Nintendo 3DS w Europie. Konsola spędziła z nami już kawał czasu, a gry na tę platformę niejednemu użytkownikowi skradły setki godzin i z pewnością nadal to robią. Właśnie gry często stanowią o sukcesie platformy i to one decydują, czy skusimy się na kupno wybranej konsoli. Oficjalnie na rynku pojawiło się ponad 1300 tytułów, a wśród nich było sporo perełek, w które zagrywaliśmy się bez opamiętania.

 

Z okazji dziesięciolecia 3DSa postanowiliśmy przygotować top listę najlepszych pozycji na tę kieszonosolkę. Jednak nie jesteśmy w stanie tego sami wyłonić, bo byłoby to dosyć karkołomnym zadaniem. Dlatego zwracamy się do naszych użytkowników o pomoc w tym przedsięwzięciu, żeby wspólnymi siłami stworzyć listę najlepszych gier na 3DSa. Co trzeba zrobić? Zadanie jest proste! Wystarczy uzupełnić poniższą ankietę i to wszystko. My zajmiemy się resztą i przygotujemy topkę wraz z opisami poszczególnych gier. Listę wydanych gier na Nintendo 3DS możecie znaleźć pod tym linkiem.

 

https://www.mynintendo.pl/top-lista-najlepszych-gier-nintendo-3ds-miejsca-17-25/

 

https://www.mynintendo.pl/top-lista-najlepszych-gier-nintendo-3ds-miejsca-10-16/

 

https://www.mynintendo.pl/top-lista-najlepszych-gier-nintendo-3ds-miejsca-1-9/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Te dane z my memories sa chyba z 2019, patrząc na activity log u mnie pierwsza 3 się nie pokrywa, a memories z Wii U ktore kupiłem rok temu w ogóle nie jest dostępne. 

 

Słabo że zamykają eshop, będę musiał zrobić srogie zapasy zanim definitywnie zamkną. To jedyne miejsce gdzie można w miarę normalnej cenie pokemony ORAS dostać. Myślałem też o dokupieniu FE Birthright oraz Revelations +kilka klasyków z GB i GBA na Wii U. Szykuje się suszenie portfela, mam nadzieję że opcja pobrania zakupionych tytułów jeszcze przez długi czas będzie dostepna. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam oryginalnego 3DS-a którego kupiłem day 1, wszystko pięknie działa ale ten mały ekran taki trochę już z mody wyszedł, chodzi za mną wersja XL (nie ważne czy 2ds/3ds) 

Patrze na ceny na allegro, i chyba zacisnę zęby i wydam te 1000zl, nie sadze ze ceny spadną, a prawda jest taka ze drugiej takiej konsoli jak 3DS to na pewno nie dostaniemy, a biblioteka gier na tym handheldzie jest ogromna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...