Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

On 4/11/2022 at 10:24 AM, grzybiarz said:

na olx są tańsze ceny

na allegro widziałem nawet za 1200 :obama:

--

ja używam mojego new 2DS XL do gierek z GB GBC GBA NDS 3DS. Wiem że i gierki ze SNESa czy po przeróbce to nawet z PSXa działają, ale jednak handheld to handheld :)

 

tak zacznę szukać lokalnie najpierw, konsola pójdzie pod przeróbkę bo Nintendo ma już wylane na 3DS, wiec te 100-150zl plus minus różnicy nie zrobi na dłuższą metę, ważne żeby konsola była w dobrym stanie 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
16 minutes ago, grzybiarz said:

Mam wrażenie ze nie chodzi tylko o region free :)

 

Może nie 100% bo i tak wyłączają Eshop ale pracuje nad zamówieniem Pokemonów, 3DS gry zamówione a z DS powoli, Platinum za 500zl tez zamówiony a reszta później (BW/BW2 po 500zl tez ale SSHS to będzie bolec portfel)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że warto. Rok temu kupowalem n3DSa xl wersje monster hunter za ok 1000, używany (niby tylko troche, w bardzo dobrym stanie). Ceny na olx/allegro zwyklych kształtowały się wtedy w okolicach 800zl, limitki sporo ponad 1000zl, teraz pewnie będzie tylko drożej.

Ogólnie uważam 3DSa za mało wygodną, ale wspaniałą konsolę, która warto mieć w kolekcji. Taki mimo wszystko jeszcze staroszkolny handheld, z duszą. W domu mam w sumie 3: 2 n3DS xl i 1 n2DS xl i czesto do nich wracam choć najczęściej do 2dsa bo jest najwygodniejszy. 

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zgadza sie, n2ds xl jest najwygodniejszy i bardzo lekki, ze da rade trzymac 1 reka, a design dosc nowoczesny w porownaniu do innych wersji (ktore tez sa spoko)

 

Chociaz te ekrany dosc daja po oczach i niska rozdzielczosc zaczyna przeszkadzac przy porownaniu ze switchem.

 

Mialem kiedys n3ds z panelami smash bros i drewnianymi mario, n3ds xl samus oraz n3ds xl snes. Wszystko sprzedalem, ostal sie tylko n2ds xl fioletowo bialy z ostatniego rzutu (wersja kolekcjonerska o ekranach w roznym odcieniu hehe)

 

 

Odnośnik do komentarza

Cóż… Swojego pierwszego New3DS kupiłem nowego zaraz po tym gdy się pojawił w sklepach za ok 600zł (nie pamiętam dokładnej kwoty). A kilka miesięcy temu kupiłem używkę za 900. Niestety takie są ceny. A jednocześnie IMHO konsola jest mimo wszystko warta tych pieniędzy bo znakomitych gier na 3DS jest mnóstwo. Do tego część nowych pudełkowych jest nadal w dobrych cenach.

Odnośnik do komentarza
On 5/11/2022 at 4:20 PM, grzybiarz said:

jak to jest wersja z jakąś gierką preinstalowaną, mimo że konsola jest wyczyszczona do stanu fabrycznego, to i tak możesz gierkę pobrać z eshopu.

 

Chyba ze ktoś zrobił system transfer i zabrał już licencje do nowej konsoli

Odnośnik do komentarza
On 5/7/2022 at 8:35 PM, friedrich said:

Cóż… Swojego pierwszego New3DS kupiłem nowego zaraz po tym gdy się pojawił w sklepach za ok 600zł (nie pamiętam dokładnej kwoty). A kilka miesięcy temu kupiłem używkę za 900. Niestety takie są ceny. A jednocześnie IMHO konsola jest mimo wszystko warta tych pieniędzy bo znakomitych gier na 3DS jest mnóstwo. Do tego część nowych pudełkowych jest nadal w dobrych cenach.

Ja brałem takiego bundle na premierę za 949zł, głównie po to żeby zagrać w Xenoblade Chronicles 3d (którego nie odpaliłem do dzisiaj, a niedawno odebrałem wersję na Switcha :reggie:)
image.png.c2b9821904abac19b0e5610b4f7848be.png
Teraz pewnie można ten zestaw sprzedać w podobnej cenie albo drożej :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...