Skocz do zawartości

GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś jeszcze nie znalazł, to tutaj jest dokładniejsze opisanie achievementów: http://www.xbox360achievements.org/news/news.php?id=885

 

Osiągnięcia nie wiele mówią o samej grze... Mam wątpliwości do np. "Liberty City Minute" (a gdzie te 100 godzin gry, bez wyraźnego podziału na główne misje!?) i do kilku osiągnięć w multi ("Let Sleeping Rockstars Lie" - lol).

Niech przynajmniej "Key To The City" będzie naprawdę hardcorowym wyzwaniem... :D

Odnośnik do komentarza
GTA IVw pełni wykorzysta możliwości Home! Również wersja na PS3 będzie miała achivmenty!

 

Czytaj całość na Giery.eu

"Nagrodą za efektywny udział w tej "zabawie" będą nie tylko punkty, ale również nowe przedmioty, którymi udekorujemy swoje własne "cztery kąty" w Home."

 

No ja ciekaw jestem jakie to sprzęty domowego użytku nam GTA da ;D

Odnośnik do komentarza

Generalnie IMO total ściema. Stworzenie kolejnej (piątej) części GTA zajęłoby co najmniej 3 lata i jestem pewien, że R* skoncentruje się na tworzeniu dodatków (dla X360 na pewno), które rozgrywać się będą w LC... Tym razem (na next-genach) będzie to wszystko zupełnie inaczej wyglądało niż w przypadku PS2 :]

Odnośnik do komentarza
Generalnie IMO total ściema. Stworzenie kolejnej (piątej) części GTA zajęłoby co najmniej 3 lata i jestem pewien, że R* skoncentruje się na tworzeniu dodatków (dla X360 na pewno), które rozgrywać się będą w LC... Tym razem (na next-genach) będzie to wszystko zupełnie inaczej wyglądało niż w przypadku PS2 hyh.gif

 

I tutaj ja się nie zgodzę do końca GTA 3 wyszło poczym rok później już było GTA Vice City :D potem był odstęp 2 lata i GTA San Andreas

Osobiście jeżeli nowe GTA będzie na rok 2009 uważam to za super nowinę :D mam nadzieje że się sprawdzi ;)

 

Odświerzone miasto z GTA 3 w GTA 4 uważam za rzecz fajną. Vice City bez wątpienia jest jednym z lepszych miast w historii GTA jednak ciągłe odświerzanie miast lepsza grafa dodatki etc. to troszkę będzie już odgrzewany kotlet ... Następnie co GTA SA 2 ? i ulepszone + powiększone miasto ? Ja jestem na TAK z jednej strony można by było rzecz ze to już było. Ja jestem ciekaw ile % będzie podobieństwa między miastem z GTA 3 a GTA 4

Edytowane przez Baton_Forever
Odnośnik do komentarza

 

Da rade ktoś to przetłumaczyć ?

 

Niby jakiś belgijski dystrybutor widział line-up Take-Two na 2009 rok, w którym jest sequel GTA, mający jakoby rozgrywać się w Vice City. Tyle, że stanowczo kłóci się to z zapewnieniami przedstawiciela R*, którzy rzekł: "Chcemy, aby ta gra [GTA IV] starczyła na kilka lat. Jestem pewny, że kiedyś w przyszłości wydamy kolejne GTA, jednak ta część została zrobiona, aby utrzymać się na topie przez długi czas" (tłumaczenie dowolne z zachowaniem sensu wypowiedzi :D). Zresztą Epizod 2 będzie do ściągnięcia w przyszłym roku i niby kilka miesięcy później ma wyjść następne GTA? Jasssne.

 

GTA IVw pełni wykorzysta możliwości Home! Również wersja na PS3 będzie miała achivmenty!

 

Czytaj całość na Giery.eu

 

Niepotwierdzone plotki, którymi nie warto sobie zawracać głowy.

Odnośnik do komentarza

Podobieństwa nie będzie praktycznie żadnego. Jak wiadomo już od jakiegoś roku, Liberty City w IV to po prostu pomniejszony do rozmiarów odpowiednich dla gry video Nowy Jork, swego rodzaju hołd dla tego miasta z wszystkimi jego najbardziej charakterystycznymi miejscówkami i rozłożeniem wysp jak w rzeczywistości (brakuje tylko Staten Island, ale jest za to wyśmiewane przez nowojorczyków, a co za tym idzie również twórców gry Jersey:] Z tego co na razie widać wszystko wyszło chłopakom znakomicie - jest Coney Island z lunaparkiem, Wall Street, Central Park, a pomiędzy tym wszystkim Empire State & Times Square. Są Brooklyn & Manhattan bridge i wszystko rozłożone mniej więcej tak jak w rzeczywistości choć rzecz jasna w znacznie mniejszej skali:)

A a propos Vice City po GTA 3 - w dzisiejszych czasach tworzenie takiej gry molocha jest ZNACZNIE BARDZIEJ czasochłonne...

Odnośnik do komentarza

Jeśli jeszcze chodzi o gameplay.... Wcześniej chciałem go zobaczyć, teraz po przemyśleniu nie chcę go widzieć dopóki nie dostanę swojej gry i jej nie uruchomię. Bardziej będzie mnie cieszyć, że dostałem właśnie grę i mogę sam wszystko poznać i obadać. Jeśli wcześniej dostałbym filmik z gameplay'u nie byłoby tego "czegoś" wiedziałbym jak wszystko się robi itd. :shifty: Jeśli o mnie chodzi to niech nie wypuszczają filmiku z gameplay'a :closedeyes:

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza
Niepotwierdzone plotki, którymi nie warto sobie zawracać głowy.

PSW Confirms Exclusive GTA IV Downloadable Content for the PS3 and Home Inclusion

http://www.n4g.com/News-129170.aspx

http://i52.photobucket.com/albums/g10/wwcr/P1010249-1.jpg

 

Ten skan wydaje mi się dziwnie znajomy, może dlatego, że go z 10 razy przeczytałem i może dlatego, że to właśnie na jego podstawie pisałem, iż "fakty" zamieszczone w PSW to tylko spekulacje, ale jak widać większość osób, o dziwo także posługujących się na co dzień językiem angielskim, nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

 

Jednak jako, że nie lubię się powtarzać (jeśli chcesz zobaczyć co napisałem to polecam lekturę moich poprzednich postów, czy to tutaj, czy też na innym forum), oto co ma do powiedzenia na ten temat Jordan Liles (wystarczy wspomnieć, że dostaje paczki od R* i chyba więcej nie trzeba dodawać na temat jego osoby, prawda?):

 

http://planetgrandtheftauto.gamespy.com/fu...y.php?id=149634

Odnośnik do komentarza

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=321516

Poradnik jak się przygotować do 29 kwietnia, dla fanów chcących się pozbyć wszelkich możliwych niespodzianek z ich X360. Swoją drogą LOL, że taki topic powstał.

 

 

edit: gdyby ktoś był zainteresowany lub zniecierpliwiony - całkiem ładnie opisane pierwsze 5 misji z GTAIV

http://www.gta4.net/missions/

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...