Skocz do zawartości

Lost Planet 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak i Dead Rising 2 pojawienie sie Lost Planet 2 na ps3 niezmiernie mnie cieszy. Owszem pierwsza czesc to byla fabularnie padaka ale miala swietna grafike( w momencie jak wyszla na Xboxa dla mnie to byla wogole rewelacja) .konkretne multi( ktore obczailem dopiero na ps3 a szkoda:) i przedewzystkim naprawde ciekawy klimat opuszczonej planety. Owszem bylo sporo strzelania ale momentami tez szlo sie po snieznym pustkowiu zupelnie samemu--normalnie az mi sie zimno robilo. W kazdym razie must have i ciekawe czy gra wyjdzie w tym roku..

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Powaznie az tak bardzo podoba wam sie ten nowy Lost PLanet? Jedynka byla "sredniacka", dwojka wyglada mi na "wiecej, lepiej, ladniej" i nic wiecej...

 

Zreszta denerwuje mnie, jako posiadacza PS3, Capcom i to bardzo! Ta firma stracila u mnie dawny blask, a i jej polityka rozczarowuje. Na PS3 dostarczyli do dnia dzisiejszego tylko niezlego Devil May Cry 4, srednie i zubozale w stosunku do wersji na X360 Lost Planet oraz archaiczne Resident Evil 5, ktore jak twierdzi Koso na PS3 wyglada nieco slabiej... Czyli, ze co? Te barany nadal nie potrafia poradzic sobie z PS3? Jedynie Street Fighter 4 wypada okazale i zasluguje na uznanie.

Druga sprawa - Capcom informowal, ze stawia na multiplatformowosc. I fajnie, ale dlaczego jeszcze nie zapowiedziano Lost Planet 2 na PS3? I dlaczego mowi sie od jakiegos czasu, ze nawet jesli powstanie edycja na PS3, to ta na X360 bedzie bogatsza i lepsza? Jak ja sie mam czuc? Capcom naczesalo ogrom siana na posiadaczach PS2, a z wlascicielami PS3 leci sobie w ch*ja? Tak wlasnie jest. Brak exclusiva na nasza platforme, slabsze graficznie wersje gier oraz malutko zapowiedzi. Na co ja mam czekac? Na Dead Rising 2 i Bionic Commando? Jakos nie widze poki co hitow w obu tych grach...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

LP2 ma jeden duży plus, po tym trailerze widać, że twórcy wzorują się ostro na Gears of War, nawet przenośna tarcza tak jak w dwójce jest. Jedynka miała bardzo dobrą grafikę, ale przeciwnicy byli debilami i za dużo tych bossów było, na każdej mapie, walki z bossami potrafią być fajne ale bez jaj kilkunastu bossów w jednej grze to przegięcie pały, co mi się jeszcze nie podobało to życie w zamian za energię cieplną, nieraz było jej tyle że można było wskakiwać między przeciwników i ich z kolby walić, a w innych przypadkach było jej tragicznie mało. Ale z uwagi na podobieństwo do gearsów mi się podoba, nawet postacie są bardziej ociężałe z wyglądu. No i grafika miodzik.

 

Co do portu na PS3, ja nie widzę powodu czemu mialoby wyjść najpierw na X360 skoro nawet Dead Rising 2 jest zapowiedziany od razu na obie konsole, a pierwsza część była ex na X360, chyba że gra w ogóle miałaby się nie pojawić na PS3, Capcom wcześniej zapowiedział że dzisiaj poznamy nową grę na X360 i pojawiło się Lost Planet 2, czyżby zrobili wyjątek od swojej nowej reguły. Ja mam X360 ale uważam, że LP2 powinno wyjść na obie konsole i to w tym samym czasie skoro LP1 pojawiło się także na PS3.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Widziałem oświadczenie prasowe Capcom i nigdzie nie nie jest napisane że to exclusive dla X360. No, chyba że jest jeszcze coś innego czego nie miałem okazji zobaczyć. W każdym razie to co czytałem brzmi tak:

 

London — February 25, 2009 „o Capcom®, a leading worldwide developer and publisher of video games, today announced that Lost Planet® 2 is being developed for the Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft®, following an exclusive announcement on Xbox LIVE that happened Monday, February 23. Lost Planet®: Extreme Condition, the landmark third-person shooter that debuted on Xbox 360, went on to sell over 2.2 million units worldwide after its release. This next riveting instalment will offer deeper insight into the world of E.D.N III and the uncertain fate of future mankind.

 

Lost Planet 2 picks up 10 years since the events of the original adventure and the landscape has evolved dramatically. With the success of terraforming activities, the planet’s ice has begun to melt, giving way to lush tropical jungles and other new environments. The story has advanced beyond Wayne Holden as players will now follow the exploits of their own customized snow pirates on their quest to seize control of E.D.N III. Players will move their heroes through different stories creating a truly unique and interactive experience. With this concept, gamers will have the opportunity to engage in the story in a more dynamic way as plot threads evolve from various perspectives.

 

The strongest features from the first game will return in Lost Planet 2 making fans feel right at home. In addition to the anchor actions that made the gameplay in Lost Planet a true 3-D experience, Lost Planet 2 allows gamers to gain tactical advantage with a wide variety of new actions. The game will also contain a new addition to the enormous Akrids which were a fan-favourite in the first Lost Planet.

 

Capcom has spent a considerable amount of time reviewing community feedback and incorporating it into Lost Planet 2 creating a game that both new and returning fans to the series will love. The game takes advantage of Capcom’s most highly advanced software development tool, the MT Framework 2. This is the first game to make use of the new technology that builds on the advancements made in the original MT Framework.

 

Beyond the deep single player mode, Lost Planet 2 is loaded with one the most extensive multiplayer campaign seen in a shooter to date. The intense and action packed campaign mode comes with the ability to form teams of up to 4 players online to clear mission objectives with friends.

 

More information on Lost Planet 2 will be revealed in the upcoming months. In the meantime, please visit the official Capcom press site at www.capcomeuro-press.com

 

Żeby nie poprzestawać na tym:

- Christian Svensson na Capcom Unity pisze że info o "platformach" zostanie ujawnione w późniejszym terminie

http://www.capcom-unity.com/ask_capcom/go/...net_2_Announced (czwarty post)

- Inafune mocno sugerował już jakiś czas temu w Famitsu Xbox 360 że DR2 i LP2 będą multiplatformowe, choć wersja na X360 ma się czymś wyróżniać

- Capcom powiadomił swoich akcjonariuszy że każda istotna gra wydana w przyszłym roku fiskalnym będzie multiplatformowa

 

Odnośnik do komentarza

Kij w oko żółto-niebieskim. Zapowiadali Monster Hunter 3 na PS3. I co? I gra bedzie na Wii. Obiecywali multiplatformowosc, tymczasem zapowiedziany wlasnie LP2 ukaze sie poki co tylko na X360. Obiecywali taka sama grafike w RE5 na X360 i PS3 i naszej wersji dostalo sie po tylku. Wzieli nam ekskluzywnego DMC4 i wydali go takze na X360. W oczach posiadaczy PS3 Capcom mocno traci, u mnie praktycznie juz przegral <_<

 

Przydala by sie jakas stronka, co by zmiotac i zbluzgac Capcom na czym swiat stoi za ich ostatnie numery. Moze wtedy dotrze im do łba, ze fani PS3 tez chca byc traktowani na rowni z wlascicielami X360 i Wii.

Odnośnik do komentarza

Ale czemu juz jakies podjazdy do MS? Jak GTA4 mialo wyjsc rowno z 360 to tez byly takie gadki, o DLC do GTA podobnie czy Tekken 6, itp. Wg mnie to dobrze ze dba o swojego klienta. W dobie PS2 i Xa to na PS bylo wiecej ciekawszych gier ale jakos nie plataklem, gralem w to co bylo fajne. Czasy swietnosci marki PS minely gdy konsole kojarzono tylko z PS. Teraz ma powaznego konkuretna a ten zjada coraz wiecej tortu. Piszecie o platformowosci Capcomu ale jakos Re5 nie jest zapowiedziany na PC choc bionic, dmc, sf jest/bedzie :}

Odnośnik do komentarza
tez jestem mysli ze capcom przegina i to na maxa i to prawda ze przydalaby sie jakas strona gdzie mozna by bylo zjechac capcom za to co robia.

miala by multiplatformowosc a teraz co leca na kase i nie dbaja o klientow

mialem kupic RE5 na ps3 ale chyba odloze to na bardzo odlegly termin nie bede wspieral debili .

Dlaczego jesteś taki w(pipi)iony, że kontynuacji sredniej strzelanki nie będzie na razie na PS3? Tu nie chodzi o grę tylko o fakt, prawda? Jak będzie exclusiv X360 to i tak pół roku lub rok później dostaniecie jakąś wersję deluxe rozszerzoną-z-mega-hiper-dodatkami :lol: i będziecie się mogli pocieszyć. oby nie miała takiego zje.banego framerate'u jak Lost Planet pierwszy.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Lepiej. Nazywa się Światowy Kryzys i wbrew pozorom działa na wszystkie rynki. Kwestia czasu...

Ile w tym prawdy, najlepiej samo Capcom wie. Niemniej wielu ludzi będzie teraz kojarzyło tą firmę z lizidupami Micrsoftu (nawet chociażby po trailerze LP2 i jego wstępie).

Ten wstęp to już była lekka przesada. Walnął takie orendzie, że niech go szlag jasny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...