Skocz do zawartości

Crysis 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Crytek i EA zapowiedziały Crysis 2 na komputery i konsole:

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Crysis_...owiedziane.aspx

 

Konsolowy Crysis nie był możliwy? No to cios dla malkontentów - Electronic Arts właśnie zapowiedziało Crysis 2, które pojawi sie równocześnie na komputerach oraz Xboksie 360 i PlayStation 3. Jak mówią twórcy, to olbrzymi krok dla Cryteka.

 

"Powstawanie Crysis 2 to ogromny krok dla studia" - powiedział Cevat Yerli, szef Crytek. "To nie tylko kolejny tytuł z serii Crysis, to pierwszy, który przygotowujemy na konsole i pierwszy na CryENGINE 3. Jesteśmy podekscytowani, że ponownie mamy takie wsparcie EA i start Crysis 2 będzie olbrzymim wydarzeniem"

 

:lol:

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Przy FPS'ach fabuła tak na prawdę nie ma za dużego znaczenia, jedynie dla osób, które tym się faktycznie interesują, ale ci są raczej w mniejszości.

 

Ciekawe co im wyjdzie, liczę na dynamiczną rozgrywkę.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Far Cry 1 byl na ixboxie i xboxie 360 i gralem .I bez takich tekstow dzieciaku bo dostaniesz bana za wyzywanie...ostrzegam cie!!!!

Narazie jest 40% do 80%, więc jesteś bliżej :). A co do Crysisa to tylko się cieszyć. Co z tego, że pierwsza część nie pojawiła się na konsolach? Każdy dobry tytuł, który ma szansę pojawić się na X360 osobiście bardzo mnie cieszy nawet jakby to miał być 14 tytuł z kolei (Final Fantasy?). Jestem tylko ciekaw czy konsole obecnej generacji będą w stanie pociągnąć ten tytuł, ewentualnie z ilu rzeczy będzie musiał zrezygnować developer. Crysis jest imo najbardziej obłędnie wylądającą grą jaka wyszła do tej pory, więc albo panowie świetnie zoptymalizowali CryTek-a albo musimy przygotować się na cięcia w oprawie.

Odnośnik do komentarza

myślę, że developer z bardzo wielu rzeczy będzie musiał zrezygnować. w momencie premiery Crysis, tak naprawdę nie było konfiguracji komputera, który by pociągną grę na full detalach w najwyższej możliwej rozdzielczości. choć z drugiej strony w przypadku konsol piszę się gry pod jedną konkretną architekturę systemu, a nie jak na PC trzeba wziąć pod uwagę bardzo wiele możliwych rozwiązań, co tak naprawdę utrudnia programowanie.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ilu tak naprawdę ludzi będzie mogło w dniu premiery na PC zagrać w pełnej opcji - garstka. Za to wszyscy posiadacze konsol będą grać na tym samym stałym i przyzwoitym poziomie i to jest dobre w konsolach. Ostatnio miałem porównanie, kupiłem laptopa 4 razy droższego od mojego Arcade i na pełnych detalach spowolniony chodził mi pierwszy Stalker, a na X360 gram sobie w gry z o niebo lepszą grafiką i bez stresu za jedyne 750zł + koszt gry. Na PC można wyciągnąć lepszą grafę, ale trzeba adekwatnie kilka razy tyle na sam sprzęt wydać.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Ilu tak naprawdę ludzi będzie mogło w dniu premiery na PC zagrać w pełnej opcji - garstka. Za to wszyscy posiadacze konsol będą grać na tym samym stałym i przyzwoitym poziomie i to jest dobre w konsolach. Ostatnio miałem porównanie, kupiłem laptopa 4 razy droższego od mojego Arcade i na pełnych detalach spowolniony chodził mi pierwszy Stalker, a na X360 gram sobie w gry z o niebo lepszą grafiką i bez stresu za jedyne 750zł + koszt gry. Na PC można wyciągnąć lepszą grafę, ale trzeba adekwatnie kilka razy tyle na sam sprzęt wydać.

Brawo jak myślisz, że laptop nada się do grania.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Bartezoo: Nie chodzi o to, że do grania tylko o to, że stacjonarne do grania też nie są tanie. Jak wyjdzie Crysis 2 na PC to stacjonarka, która to pociągnie ze 4 kafle pewnie będzie kosztować (jak nie więcej).

Odnośnik do komentarza
Bartezoo: Nie chodzi o to, że do grania tylko o to, że stacjonarne do grania też nie są tanie. Jak wyjdzie Crysis 2 na PC to stacjonarka, która to pociągnie ze 4 kafle pewnie będzie kosztować (jak nie więcej).

Wlasnie Warhead to był kloc. Crysis podstawa był całkiem niezly.

Odnośnik do komentarza
Far Cry 1 byl na ixboxie i xboxie 360 i gralem .I bez takich tekstow dzieciaku bo dostaniesz bana za wyzywanie...ostrzegam cie!!!!

A czy FC1 na 360 jest jakos powiazany z FC2 poza nazwa i klimatami? Bo jakis nie pamietam abym w 2 widzial jakies potwory...

 

zimzvm - powoli stare kineskopowce sa wymieniane na LCD :> ;) wiec to nie jest wydatek z reszta alternatywny - mozna grac na CRT/LCD i cieszyc miche z tego co jest

 

Oby nie wyszedl taki FarCry 2 - piekny ale rowniez piekielnie nudny... (cureman - kupielem ta gre za 120zl, nie za 5zl jak wczesniej sugerowales Wampisowi)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Wczoraj dorwałem PC GAMES i przeczytałem 10 stronicowy materiał o CRYSIS 2 .Niestety w języku Niemieckim (nie mieszkam w PL) .Powiem tak rozwaliło mnie to że dwójka będzie się działa w wielkiej metropolii ,wielkie miasta .Nie ma tam żadnej dżungli !!Sypiące sie sćiany ,samochody taki Infamous .Nie wiem co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

strasznie nie podoba mi się że akcja będzie w NYC...rzygam już takimi miastami w grach...

Ciekawe czy jest szansa na jakieś tereny z przyrodą/tropikalną wyspę jak pokazywali wcześniej na filmikach :) Central Park? eee to za mało

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...