
-
Xbox Extreme
Fable najfajniejsza i ta czarna od Myszy. Większość słaba.
- Trening
-
Trening
No to nieźle. Wiadomo człowiek nie jest wtedy taki sztywny niż jak się ma trochę więcej lat. Jestem po 17dniach cwiczen i szpagat francuski na prawą nogę już prawie robie, na lewą gorzej. Za to do klasycznego jeszcze mi brakuje. Czuje postep, ale nie zejdę w miesiąc jak zaklada aplikacja.
-
PSX EXTREME 334
Pierwsza okładka fajniejsza, taki bardziej horrorowy vibe ma.
-
Zakupy growe!
- Pomoc
-
Trening
Ściągnąłem sobie aplikację szpagat w 30 dni xD i wiem że to ściema bo jak ktoś startuje od zera to nie ma szans na szpagat w tyle dni, ale potrzebowalem czegoś do porozciągania oprócz ćwiczeń z karate. Mam nabite 10 dni i jestem póki co zadowolony. Kopnięcia łatwiej sie wykonuje i czuje większe luzy w biodrach. Zobaczymy do czego dojdę po tych 30dniach, mam nadzieje ze nie do kontuzji hehe
-
Reprezentacja Polski
Niech jeszcze jednego strzelą na koniec i będzie pięknie.
-
Reprezentacja Polski
Teraz będzie Classic poland czyli podawanie do bramkarza i długie luty na stracenie do atakującego.
-
Kino azjatyckie
Zacząłem oglądać pierwszy sezon i zażarło. Jestem po dwóch odcinkach.
-
Targi: E3, GC, TGS
Srakowaty Sonic.
-
Platinum Club
Nie mam ps5, więc ogram w cyfrze. Jedynka jest teraz w promocji na ps store za 22zl. Interesuje mnie jeszcze Ghost Song, ale sie zastanawiam czy mi podejdzie.
-
Figurki kolekcjonerskie
Teraz lepiej. Fajnie wygląda.
-
Platinum Club
Dzięki The Last Faith wygląda fajnie, dodałem sobie na listę.
-
Platinum Club
Jeszcze nie, ale mam je na oku. Szkoda że na ps4 nie ma ich w pudelku i pozostaje cyfra. Jeśli chodzi o klimat mocniejszy to właśnie tylko one mi przychodzą na myśl.