Treść opublikowana przez Litwin81
- Trening
-
Trening
47,5 jest 1 poziom wyżej,czyli ja na 50 kg jechałem,zważywszy że ważę teraz 75 kg i jestem na redukcji to całkiem sporo Pomijam że to było ostatnie ćwiczenie na triceps,następnym razem nie będę pokazywał ciężaru,bo jak tak jest to źle,jak nie byłoby to że to nie prawda Ciężki ci dogodzić obywatelu yaczes,chciałem prowadzić ten dziennik by był ślad po tych przygotowaniach do startu,dlatego też rozpisałem jedzenie,by innym było łatwiej,jakby kiedyś chcieli się spróbować.
- Trening
-
Trening
Nie ma testów,ale jak pisałem jadę by zobaczyć czy w ogóle jestem w stanie przygotować się pod takie zawody. Dzisiaj plecy i barki: Plecy: -martwy ze steperów(tylko prostowniki) *12 razy 60 kg *12 razy 115 kg *12 razy 135 kg *8 razy 155 kg -wiosłowanie pół sztangą: *12 razy 25 kg *12 razy 50 kg *12 razy 75 kg z drop setem na 42 kg sztangę łamaną wąsko na 12 razy -ściąganie drążka szeroko: *12 razy nachwytem do klatki i do karku(60 kg) *12 razy wąsko podchwytem do klatki(60 kg) -ściąganie wąskiego uchwytu do brzucha na siedząco: *12 razy 50 kg *12 razy 65 kg *12 razy szeroko nachwytem do klatki(30 kg) Barki: -wyciskanie hantli siedząc *12 razy 20 kg *8 razy 34 kg w drop secie z unoszeniem 12 kg hantli przed siebie -unoszenie hantli na boki *12 razy 12 kg *12 razy 14 kg -unoszenie gryfu na tylne aktony w pochyleniu 45 stopni *12 razy 15 kg *12 razy 25 kg -unoszenie gryfu podchwytem na wysokość klatki: *12 razy 15 kg *12 razy 25 kg 30 min bieżni.
-
Odżywianie
W lidlu też mają mieszankę,ostatnio widziałem.
-
Odżywianie
Ja kupuję w oszołomie,tam mają targowisko i można kupić na wagę jakie się chce.
-
Odżywki, Gainery itp.
To na litwin1112@interia.pl mi wyślij
- Trening
-
Odżywki, Gainery itp.
Lepsze to niż rozrabiać białko w samochodzie wodą gazowaną Nie że ja,ale znajomy wszystko zalał i później waliło jak z nie umytego szejkera.
-
Trening
może lepiej od razu zacznij ćwiczyć to pozowanie, przynajmniej 5 minut po każdym treningu ? z tego co wiem, to pozowanie jest osobną rzeczą do nauczenia, ja bym nie zwlekał z tym do efektu końcowego bany nie chce mi sie teraz, wytrzymaj do jutra ok, no to dawaj ; p Tu masz moje sposoby: Zróżnicowane Głównie wolne ciężary na różnych chwytach(podchwyt polecałbym na hantlach) i szerokościach,dobijać dipami,linkami(przed siebie z przeplotem czyli raz lewa ręka nad prawą,raz prawa na lewą i stojąc prosto to złączenia się 2 linek na środku klaty),unoszeniem ściśniętych talerzy( te ćwiczenia dobijające mają na celu za stymulować jak najszerszy rozwój klatki piersiowej,o ile uwarunkowania genetyczne przyczepów ci na to pozwolą).
-
Odżywki, Gainery itp.
No właśnie nie wiem co jest z tymi PW,napisz na FB dane do Mateusz Trzaskowski(avatar jak na forum PSX)
-
Odżywki, Gainery itp.
To albo micha żarcia albo gainer Węgle złożone z Up your mass sycą na dłużej,kiedyś dawałem tutaj przepis na domowy gainer: -mielisz płatki owsiane z rodzynkami i orzechami w młynku od kawy na drobny mak,wsypujesz do szejkera,dodajesz białko i w sytuacji krytycznej zalewasz wodą/mlekiem. Plugawy jak chcesz to podeślę ci trochę próbek Gaineratora,ma fajne proporcje węgle/białko i dobre jakościowo.
-
Odżywki, Gainery itp.
Ja bym chciał móc teraz jeść czy to ryż czarny czy makaron brązowy.Jak byłem na masie to 150 gram makaronu wchodziło lekko,albo samo posolone albo w ketchupem.Można też podbić skrobią z zielonego banana.
-
Odżywki, Gainery itp.
Węgle to banalnie można z diety wyciągnąć,gorzej z białkiem.
-
Trening
Dzisiaj klartka i triceps.Jednak zanim do niej doszło 3 km z buta bo mi bus uciekł -klatka: *skos w górę hantlami 34 kg na 12 razy w chwycie młotkowym *skos w górę hantlami 34 kg na 9 razy nachwytem *unoszenie talerzy ściśniętych od pasa do barków(trening na boki i środek klaty)5,10,20kg na 12 razy -atlas: *60kg na 8 razy *80 kg na 8 razy i dropset 60 kg na 6 i 40 kg na 6 -linki wyciągu: *10kg na 18 razy *12,5 kg na 15 razy Triceps: -francuskie hantlami jednorącz za głową: *12 kg na 12 razy -francuskie hantlami młotkowo na ławce 30 stopni: *12 kg na 12 razy -pompki na poręczach: *2 serie po 12 powt. *25 kg u pasa na 8 razy -ściąganie wyciągu: *40 kg na 8 razy *50 kg na 12 razy(filmik) Wiem że trochę słabo technicznie,bo łokcie na zewnątrz,ale zależało mi na impulsie siłowym. Na koniec na dobicie suwnica na nogi-8 krażków na stronę na 15 razy,bez rąk na kolanach
-
Odżywki, Gainery itp.
Najlepszy ale i najdroższy jest Up Your Mass,dobre węgle,tłuszcz i białko.
- Trening
- Promocje
- Promocje
-
Trening
Nie żebym się tłumaczył zawczasu,ale dla mnie sukcesem będzie jak nie będę ostatni Tak jak pisze QBH sam start to już dla mnie mega przeżycie,dieta to katorga i mnóstwo wyrzeczeń,ale wiem że mi się to przyda w pracy instruktora(od lutego może już trenera ) i będzie procentować.
- Trening
-
Trening
Dzisiaj dzień luzu,wiec opiszę dietę.Na ogół wynosi ona 2300 kcal,czasami mniej,czasami wiecej(szczególnie w dni treningowe).Rotuję nią na bierząco. -śniadanie: *80 gr płatków Vitella i 30 gr białka o smaku kinder bueno ok.350 kcal -"podgryzka": *60 gr mieszanki orzechów brazylijskich z pestkami moreli,do nich 2 gramy omega 3,5 ml oleju lnianego,1 gram lecytyny,1 gram CLA i 10.000 jednostek wit d3 ok. 360 kcal -obiad: * 1 pomarańcz,250 gram brokuła na parze i 150 gram cycka duszonego w:kurkumie,miecie,pietruszcze,pieprzy i soli-ok.400 kcal -II obiad: *1 granat ok.600 gram,250 gram brokuła i cyc jak wyżej-ok. 400 kcal -III obiad: *250 gram mrożonej fasoli szparagowej i cyc jak wyżej-ok.250 kcal -kolacja(ok.20:00): *albo 3 jajka na twardo albo 150 gram cyca-ok.200 kcal
- Promocje
-
Trening
To jest inna suwnica,ja tutaj robiłem max zakres ruchu,bo kolana często uderzały w klatkę i w drugi hamulec,także niżej bym nie opuścił.No ja chcę zejść jeszcze ze 4 kg i wystartować do 75 kg,a czy się będę odwadniał to zależy do jakiego poziomu fatu zejdę,bo jak nisko nie będzie to bez sensu się odwadniać.
-
Odżywki, Gainery itp.
Grzyb karmi się laktozą z mleka,ukwaszając je na kefir,tak sam robię Ale tylko na pasteryzowanym,UHT się nie ukwasi.