Treść opublikowana przez Litwin81
-
bieganie
No niby mogę ale do końca nie wiem jaki może to mieć wpływ na wygląd nóg,szkoda zawalić ponad pół roku przygotowań.Co do leginsów,to nie dziwię się że grubasy jak kabi się z nich śmieją,raz ze by w nie nie wszedł a dwa jakby w nich wyglądał Jak ktoś jest facetem i się nim czuje,to założenie leginsów tego nie zmieni,to tak jakby szykanować ludzi bo chodzą w obcisłych koszulkach UA na siłce.
-
bieganie
Kurde ruszyły zapisy na Bieg Urodzinowy Gdyni wchodzący w skład Grand Prix,medal to będzie podium i 3 uczestników na nim i już wiem że kompletu nie zdobędę Przed debiutami nie mogę nóg ćwiczyć 10 dni a bieg jest na tydzień wcześniej,boję się ze tyle miesięcy przygotowań pójdzie w poopę bo zatrzymam za dużo wody w nich po takim wysiłku.
-
OFFTOPIC
Z tego co widzę na filmikach jego to on celuje w kategorie do 70 kg,ja nie wiem czy aż tak mi się uda zejść,bo na dziś ważę 73(wiadomo ze ze 2 kg to woda będzie) ale obawiam się straty mięśni a i tak za wiele ich nie mam.
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
- Fotki
-
Odżywki, Gainery itp.
Jadłem ostatnio Oh yeah snickers,lepszy niż oryginał,ale na masie wolałbym snickersa i popić białkiem
-
kulturystyka
kto to jest? Polski pozer z męskiej sylwetki.
-
Odżywki, Gainery itp.
No skład fajny.
- Motywacja
-
kulturystyka
Czytaliście obłudę Czerniewicza w stosunku do Grega?Jak Greg żył to"kto to jest Greg"?,a po jego śmierci"Greg był aniołem"
- OFFTOPIC
-
Trening
Plecy i barki: Plecy: -martwy: *60 kg na 12 *80kg na 12 *100 kg na 12 *120 kg na 12 *140 kg na 10 -wiosłowanie 45 stopni: *80 kg na 10 podchwytem *80 kg na 10 nachwytem -wiosłowanie 90 stopni: *40 kg na 10 podchwytem *40 kg na 10 nachwytem -ściąganie kierownicy na siedząco: *50 kg do brzucha *25 kg do czoła *60 kg do klaty z górnego wyciągu -ss na kaptury: *25 kg talerz do czoła w ss z 40 kg sztangą za plecami -podciąganie siłowe młotkowe z zatrzymaniem u góry*8 Barki: -Unoszenie hantli na barki: *22 kg hantle na 12 *26 kg hantle na 12 -unoszenie gryfu wzdłuż ciała na tylne aktony: *40 kg na 12 -ss unoszenie na boki w 3 chwytach 3*12 -ss unoszenie na tył w 2 chwytach 2*12 Brzuch: -unoszenie prostych nóg do kąta 90 stopni z przytrzymaniem : 2*24 Orbitrek 35 min
- Trening
- OFFTOPIC
-
Odżywianie
No ceny ryb w 3mieście,pomimo faktu posiadania zatoki Gdańskiej są chore.
- Trening
-
Odżywianie
Ja dziś kalmary,ale wychodzą za drogo,taniej wyjdzie nawet ta wołowina długo dojrzewająca,jeżeli chodzi o ilość białka.Chyba sobie kupię luzem kalmary i sam przyprawię.
-
Odżywianie
Co to znaczy jeść jałowo? Bez zielonego,probiotyków,jedząc tak wyjaławiasz się,czyli zużywasz swoje zapasy.
- Trening
-
Odżywki, Gainery itp.
Mieli kiedyś wpadkę z białkiem SportOne,zamiast 80% miało 20%,sprawa nie wyjaśniona do dziś,szef i tu i tam ten sam,doświadczenie nakazuje ostrożność.
- OFFTOPIC
-
Odżywianie
Nie biorę Absurdalne jak spinki salcesonu
-
Odżywianie
Tyle czy ja pisałem o Oiomi-e? Kabi jak zawsze dopowiada sobie zakończenia.Ale swoją drogą cierpliwy jest boczek,po takiej sytuacji przed zlotem i jego tchórzostwem,odbudowuje swoja pozycję trolla w poczcie czoła