Treść opublikowana przez Litwin81
- Trening
- Pomoc
-
Trening
Dzisiaj plecy,lekko klata i interwały(znudziły mi się aeroby). Klata: -wyciskanie na skosie w dół do gardła: *40 kg na 12 *60 kg na 12 -wyciskanie na skosie w dół podchwytem: *40 kg na 12 *60 kg na 12 *80 kg na 12 -rozpiętki: *22 kg na 12 Plecy: -martwy ciąg: *80 kg na 12 *130 kg na 12 w dropie z 80 kg na 12 -wiosłowanie pod kątem 90 stopni: *42 kg na 12 *62 kg na 10(filmik poniżej) -wiosłowanie pod kątem 45 stopni: *80 kg na 10 -ściąganie kierownicy do klaty leżąc: *30 kg na 12 *45 kg na 12 -podciąganie młotkowe: *9 -podciąganie szerokie: *9 Interwały 5 serii:1 minuta biegu i 2 min wyciszenia *15 km/h *16 km/h *18 km/h *20,5 km/h *21 km/h i od 30 sek 19 km/h
- OFFTOPIC
-
OFFTOPIC
W sumie to jest myśl , kupiłbym stevie w proszku by kogla mogla robić. Jedyny problem to cena Ja zamówiłem teraz 100 gram za 20 zeta i jeżeli wierzyć opisom to 1 gram to odpowiednik 5 gram cukru,więc styknie na długo.
- OFFTOPIC
-
Batony
Ja uwielbiam te batony: http://www.sfd.pl/sklep/ISS_Oh_Yeah!_Bar-opis26062.html Drogie ale mało cukru,słodzone ksylitolem,zero tłuszczy trans,a ten karmelowy lepszy od snickers.
-
OFFTOPIC
Miałem o to ostatnio spinkę z pomocnym na innym forum,gdzie obaj jesteśmy modami(między innymi nagrał ten filmik by mi dokuczyć,bo większość osób przyznawał mi rację).Ja uważam że powinno się smażyć na oliwie ale nie extra virgin z trzech powodów: -kto stoi z termometrem i monitoruje czy temp. smażenia przekroczyła 166 stopni,bo której to temp. zachodzą szkodliwe zmiany w oliwie? -oliwa z wytłoczyn ma temp. dymienia 210 stopni czyli jeszcze lepiej sprawdza się w obróbce cieplnej, -a skoro smażenie to tylko obróbka cieplna,to po co marnować extra virgin?Przecież smażąc na niej nie oczekujemy że wchłonie się do smażonego produktu i dostarczy swoje drogocenne składniki(skwalen,kwas oleinowy),lepiej już przygotowany produkt polać oliwą.
- OFFTOPIC
- OFFTOPIC
-
Odżywianie
No to ona raczej ma uczulenie.
-
Odżywianie
Może,zrób sobie testy.Mnie pali po Oliwie zawsze
-
Fotki
Prawdopodobnie do 75 kg,obecnie ważę 72,9 i pewnie jeszcze zjadę ze 2 kg,ale nie chcę na siłę schodzić do 70 kg,bo żeby mieć zapas to musiałbym zejść do 68 a to za mało. z jedną ogoloną nogą wygląda się dziwnie zazwyczaj Nie o wygląd mi chodziło,tylko czy podrażnień nie będzie.
- Fotki
- Fotki
- OFFTOPIC
-
Odżywianie
Wygląda na to że to kazeina,o ile byłaby micelarna to petarda,ale watpię za tę cenę,pewnie to co w twarogu,czyli kazeinian wapnia.Martwi mnie dopisek ze może zawierać gluten,to jest białko roślinne,hydrolubne,czyli mogą być wzdęcia po tym,pół biedny jak to jest mały dodatek,gorzej jak to jest to brakujące białko.
-
Odżywianie
A jakie są źródła białka?
-
Odżywianie
Nie ma co przesadzać z cięciem węgli,pamiętajmy że one też napędzają metabolizm,po prostu okresowo trzeba je trzymać nisko.
-
Odżywianie
No ja właśnie teraz tak mam,to co on mówi do 3 minuty Ja ostatnio przez cały dzień zjadłem 80 gr węgli,masakra,jak zombie.
- bieganie
- bieganie
- Trening
- bieganie
- bieganie