Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Alastor84

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alastor84

  1. Alastor84 odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Szkoda że nie ma blokady na tego typu syf. Zresztą Tekkenowi by to samo się przydało. Niestety najnowsze bijatyki od Bamco to czasami "festiwal tandety/debilizmu".
  2. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    W DOA5 też można było wybrać sobie utwory z poprzednich części. Muzyka w DOA zawsze mi się podobała. Zresztą ta z 6 też jest fajna. W sumie mało jeszcze kasy zarobiłem Fajnie że dla "samotnych" graczy są odpowiednie tryby. Nie samym treningiem/online się "żyje"
  3. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    Ciekawe dlaczego wywalili TAG? Być może tagowe walki wczytywałby się na konsolach minutę W sumie "do pełni szczęścia" brakuje mi postaci z VF. Mogliby dać Liona z VF
  4. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    Świetna gra Dobrze wydane pieniądze. No i na SSD wszystko bardzo szybko się wczytuje (3-4s). W Tekken 7 zdecydowanie dłużej walki się wczytują (również SSD). Mam nadzieję że podobnie jak w DOA5 będą nowe areny za darmo Bo dodatkowe postacie i stroje w DOA to drożyzna
  5. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    Typowa postać dla mangoz(pipi)ów "stulejarzy", których pełno w Japonii jest, zresztą nie tylko tam. Wystarczy poczytać co niektóre komentarze pod artykułami o DOA np; "Najważniejsze że cycki są 4K" Ci debile myślą że są zabawni...
  6. Alastor84 odpowiedział(a) na XM. temat w 2D
    http://shoryuken.com/2019/02/25/capcom-pro-tour-2019-dlc-revealed-for-street-fighter-v-arcade-edition-available-february-26/?fbclid=IwAR0IFlyhBYrO8PdwjExrHff2Hl_kiVdLt3F7_lgf5tKOQnXRXuLE_2lvkEM Arena fajna, ale ta cena... Kiedyś się kupi, ale po solidnej przecenie.
  7. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    Również myślałem że to stare demo, ale śmiało ściągaj. Kilka GB wystarczy by kilka postaci było dostępnych w treningu. 28 GB wszystkie postacie (bez Nyotengu i Phase 4). Online nie grałem bo plusa nie mam, ale fajnie jest poćwiczyć i zobaczyć kilka aren (część jest zablokowana).
  8. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    Jest
  9. Alastor84 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    https://www.vipleague.bz/liverpool-vs-bayern-munich-streaming-link-1
  10. Alastor84 odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Może kiedyś się kupi, czekam na Hwanga...
  11. Alastor84 odpowiedział(a) na Fenikz temat w PC
    Commandos: Destination Berlin (STEAM) Kto pierwszy ten lepszy
  12. Mnie się podoba Niestety Burnout/Ridge Racer/Outrun "nie żyją" Jeśli cena nie będzie "chora" to biorę w dniu premiery
  13. Oby to lato było "gorące" 6:46 - 7:50
  14. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    I bardzo dobrze. Te bikini/ręczniki i inne bzdety w bijatyce są niepotrzebne. Mogą to dodawać do "siatkówki" A jeśli chodzi o zagranicznych "graczy" to niech "hentaja" sobie włączą i im "ulży". Może potem zaczną myśleć
  15. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    Dlatego SSD w przyszłej generacji to konieczność/standard. Niestety, pewnie znowu będzie HDD 5400 (2TB?). Skoro "budżetowe" PS4 bardzo dobrze się sprzedaje to po co $ony ma się wysilać. Oby M$ postawił na SSD (jako standard) to zmusi $ony aby SSD również w PS5 było. Brak SSD (dobrego wykorzystania) to problem obecnych konsol. Również optymalizacja kuleje (nie chce się/brak czasu, kasy).
  16. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    Minął ponad miesiąc, nowe filmiki i nadal c#ujnia Te piękne czasy się skończyły. 0:25 - 0:45 w DOA6 vs DOA5 0:41 - 0:45 W takim DOA3 wszystko wczytywało się jeszcze lepiej niż w DOA5. Dobrze że będzie wersja na PC. Na SSD powinno być ok. Do premiery zostało ponad 2 tyg. Wątpię by stał się cud. Zresztą Tekkeny też kiedyś bardzo szybko się wczytywały, a co mamy w T7... Za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego w recenzjach (np; T7) rzadko kiedy wspominano o bardzo długich loadingach. Przecież to ogromny "minus". W takim PE w recenzjach SFV i T7 nic o długich loadingach nie wspomniano ("rzetelna recenzja").
  17. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    Nadal nie wiadomo ile będzie kosztować wersja PC (steam)/brak pre-ordera
  18. Gram na PS4 i 2 razy miałem "pokaz slajdów"/całkowita "zwiecha". Na szczęście po wyłączeniu ACO i ponownym włączeniu gra działa normalnie.
  19. Gry 2018. Kali i jego opinia o SCVI Że SCVI wygląda "przezacnie". Heh nawet na niezłym PC (2560 x 1440) na wysokich detalach gra prezentuje się w porywach przeciętnie. No ale u niego bijatyki od Namco i Capcom jakie by nie były i tak mają zagwarantowane skrajnie wysokie oceny To nic że w SFV i T7 loadingi są bardzo długie, grafika taka sobie, 9/10 i tak się należy
  20. Alastor84 odpowiedział(a) na Fenikz temat w PC
    Viking: Battle for Asgard (STEAM) Kupiłem na wyprzedaży HB (SEGA) kilka gierek, w tym Vikinga Okazało się że mam Viking:BfA na Steam Zazwyczaj sprawdzam czy coś mam na koncie, no ale tym razem tak się nie stało Kod powinien być ważny
  21. Alastor84 odpowiedział(a) na Fenikz temat w PC
    Vikings: Wolves of Midgard (STEAM) Tradycyjnie, kto pierwszy ten lepszy
  22. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    Obyś miał rację. Bo na chwilę obecną jest tragicznie. Widziałem też filmiki gdzie były "steamowe pady" i loadingi trwały jakoś 10s. Pewnie SSD. W porównaniu do bijatyk z PS2/XBOX wczytywanie walk w bijatykach 3D w tej generacji trwa wieczność. Rozumiem że konsole mają wolne dyski, gówniane procesory itp, ale wina jest pewnie i po stronie Japończyków z Namco/Tecmo/Capcom.
  23. Alastor84 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Forum Bijatyk
    Prawie wszystko podoba mi się w DOA6. 1:29 - 1:56 Masakra, jest jeszcze gorzej niż w SFV i T7. Jedyna słuszna wersja dla mnie to PC (SSD). Wątpię że skrócą loadingi w "premierowej" wersji.
  24. Alastor84 odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Pewnie większość przedmiotów/strojów będzie syfiasta, kompletnie nie pasująca do SC. Dodaliby w końcu jakieś fajne areny.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.