Jump to content

Dangerous Driving (nowa gra twórców Burnouta)


Figaro

Recommended Posts

  • Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

No i pre order złożony.  71.10 zł (79zł "normalna" cena). :) Grę robi "garstka" osób więc ciężko oczekiwać "graficznego masakratora". Zresztą mnie się grafika podoba. Ważne aby 60fps było stałe. O loadingi się nie martwię (SSD), no chyba że coś "epicko" spierd^#ą :D Oglądając filmiki odnoszę wrażenie że model jazdy/"feeling" to coś pomiędzy B2 a B3 :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

No to akurat jest spory minus. Szkoda że nie ma muzyki w "stylu" Burnout 1/2. Kolejnym minusem jest sterowanie analogiem, nie można wybrać krzyżaka :/ Gra jest "budżetowym" Burnoutem,  DD robiło 7 osób :) i to na UE. Przy Burnoutach pracowało znacznie więcej ludzi/kasy było więcej/mieli własny silnik. Mimo wszystko mam nadzieje że wyeliminują większość bolączek i gra sprzeda się dobrze :)

Link to comment

Pograłem chwilę i generalnie jeśli chodzi o mechanikę, to jest to stary, dobry Burnout, ale niestety nie czuć tego polotu i klimatu jak w przypadku starszych części. Równolegle pograłem w starsze odsłony zapuszczone na Xboksie - jednak lepiej odpalić 3/Revenge, bo ten cały Dangerous Driving to srogi niewypał. Gierka powinna latać na premierę po 79zł - czułem się, jak bym ogrywał gierkę z kosza 'wszystko po 20zł'.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.