Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Daffy temat w Ogólne
    Graficznie to będzie pokaz możliwości kart AMD (również FSR3 na premierę), dzięki temu optymalizacja na konsolach tez pewnie będzie ok. Sama gra - no nie mam oczekiwań na coś więcej, ale Far Cry'a w innnym settingu po nowym roku przyjmę chętnie, tym bardziej, że początek roku raczej nie zapowiada AŻ TYLE (jak w tym roku) wielkich premier.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Kup 2 razy.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Styl to oni mieli 15 lat temu :D.
  4. Fajnie, że to ma być jedna gra, podoba mi się koncept łączenia remake'ów, szczególnie krótszych, liniowych produkcji, np. jak to zrobili Bloobery z Layers of Fear i tak samo ma być u Remedy z Maxiem "single project" więc obie gry na raz, bez podziału na jedynkę i dwójkę. Wiadomo, po ich ostatniej formie, można się spodziewać, że klimat będzie jeszcze bardziej dojechany niż w pierwowzorze, a Nowy Jork w śniegu zabije graczy klimatem. Zobaczymy natomiast, czy jeszcze umieją w strzelanie i bullet time :).
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Chyba można w glownym menu? Gram na normalu i o ile pierwszy boss to kilka potknięć, to potem się nauczyłem ogarniać i nie zginąłem ani razu, niemniej jednak czasami było blisko, talizmany na bossach się przydają i zachomikowany sprzęt :). Bez dwóch zdań dla mnie to jest top 2 tego roku i top3 tej generacji. Miałem duże oczekiwania co do tej gry, ale nie aż takie .
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Dzisiaj był jakiś patch, może coś modzili, w każdym razie na PC nie zauważyłem, prócz hintów w sprawie zepsutego FSR AA i przejścia na FSR Quality, ale to się tyczy tylko PCtów, na konsoli i tak nic nie ustawisz.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    To nie jest gra klasy Hellblade, jak wyżej brać i grać.
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Wpadl paczyk właśnie https://www.alanwake.com/story/alan-wake-2-update-notes/
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Mój ulubiony portal również dostrzegł geniusz Alana
  10. Kazuma Kiryu by się nie powstydził https://www.youtube.com/watch?v=TI1ro4OlvZk
  11. No ja bym ograł, jakby dali w kolekcji, chociażby żeby sobie porównać i zawsze to gameplay z MGS2 w jedynce, GC nie mam, a nie emuluje gier, bo nie lubię, jednakże wiadomo, MGS1 tylko w wersji na PSX :).
  12. To nie wrażenie, wersja US i JP są rzeczywiście szybsze, o czym były posty kilka stron temu. Niestety zapisy nie przechodzą.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Też wczoraj udało mi się oszukać co poniektórych domowników, że już pora na spanie :D.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Kawka rano, jak się siedziało do 3:00 też lepiej smakuje . Taki trochę Alanowy temacik Myślę, że AW2 dostarcza wszystkiego po trochę :).
  15. Wielka szkoda tego Twin Snakes, bo na pewno to mimo wszystko bardziej nowoczesna wersja, szczególnie dla graczy urodzonych po 2000 roku, co nie pamiętają w ogóle czegoś takiego jak Playstation 1 :D. Natomiast jeszcze oczywiście jeden plus tej wersji za 91 złotych, to na pewno wsparcie achievementów :). @Szajka Mimo wszystko nie jest to jakoś dużo pieniędzy, chociaż taka wersja jaką wypluło nam Konami oczywiście powinna kosztować maksymalnie 27 złotych :).
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Nie zawsze, trzeba chyba jeszcze mieć mapkę danej lokacji, a można to zapewne pominąć nie zbierając jej. Kurde zagadki w tej grze to jest moc, co jedna to lepsza i nie przekombinowana zarazem. Przepiękna gra, aż nie chce się iść spać :D.
  17. No właśnie widzę, że mi się chyba coś pomyliło, to gra na 50h+, a miałem przekonanie, że gdzieś czytałem o 20 :). No to dalej nie wiem na 100%, zadecyduje pewnie po reckach i premierze, może jednak SoS (bo krótszy i lajtowy, a na Decka czegoś takiego szukam na mniej niż 50 godzin, żeby przynajmniej w te pół roku ograć...), chociaż klasyki odświeżone uwielbiam (FF VI Pixel bardzo mi wszedł, a wcześniej grałem tylko w Finale 3D), a ostatnio bardzo mi podszedł Chained Echoes (mniej Octopath Traveller na Switchu, bo za długi i fabuła słabiutka), więc pewnie obie ogram z przyjemnością, chociaż jak już kiedyś pisałem, wolałbym na pewno, żeby tak odświeżyli kiedyś Xenogearsy, więc chętnie wspomogę sprzedaż tej gry :).
  18. No jak grałeś tylko w Twin Snakes, to rzeczywiście, może być lipa, tzn. downgrade graficzny :). Dla znacznego grona graczy to jednak oryginalna jedynka lepsza.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Na AMD obecnie sobie ustawcie na PC FSR2 Quality, bo jest lepsza jakość niż FSR2 Native i lepszy performance ( a z reguły jest odwrotnie, bo jest TAA w native, które z reguły jest dopracowane. Tutaj sobie go nie dali, przynajmniej na razie, jestem pewny patchy, bo AMD chyba nie umie robić FSR native AA, w Forspoken też nie działa, jak rzekomo miałoby, dodatkowo nawet nie wydali jeszcze sterowników do Alana na PC, a już kilka dni po premierze). Konsolowcy i tak nie wiedzą o czym piszemy, ale myślę, że to się może przydać komuś z Radeonami :D. Z jedynki i combat to pamiętam tylko ten wykurwisty promień latarki, reszta do zapomnienia, tutaj też może nie jest niesamowicie, ale lepiej i co najważniejsze mniej :).
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Jak zwykle farmazony chłopaki: Alan Wake 2 nie ma innej metody antyaliasingu niż FSR native AA (lub scaler) i DLAA (lub scaler). https://www.techpowerup.com/review/alan-wake-2-fsr-2-2-vs-dlss-3-5-comparison/ RÓWNIEŻ NA PC, to znaczy, że nie ma jej w ogóle. Ale oczywiście mogli renderować to z wyższej rozdziałki, tylko, że na konsolach się z reguły targetuje na 1080p albo 1440p, nie pomiędzy, więc musieli to tak zrobić. A nawet na konsolach macie lepiej, jak wynika z testów z native AA jest więcej artefaktów The default anti-aliasing method for AMD's and Intel's GPUs in Alan Wake is FSR 2.2, which has a very unstable image quality across all resolutions specifically when running at native resolution. At the time of writing this review, the FSR 2.2 implementation at native resolution is completely broken, producing a very high amount of shimmering and flickering issues on the whole image across all resolutions, even when standing still. The look of RT reflections also becomes very shimmery and pixelated, especially in motion, and only Screen Space Reflections (SSR) will have a more stable look when FSR 2.2 is running at native resolution. Something is definitely wrong with the native implementation of FSR 2.2 because going down from native rendering to FSR 2.2 "Quality" mode results in significant reduction of these shimmering and flickering artifacts, however, it does not remove these issues completely. No generalnie gierka pod Nvidię, więc tam jest najlepsza wersja i basta, temat rzeka.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Bloobery jak czytają te wszystkie komentarze to już osrani ładnie xD. To oni mieli zrobić SH naszych czasów, a tymczasem rzeźbią przy systemie walki pałką :).
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    To juz za duży offtop. To spoiler co myślę o technicznych rzeczach portu i tego co widziałem testując FSR na PC, który wypada tutaj słabo i go od razu wyłączyłem.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Rozdzialke i fpsy :). Gra jest też zadziwiająco rozbudowana, myślałem że to już koniec, a tutaj dopiero dostałem możliwość grania
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Na siebie zarobi, Control zeszło jakoś około 4M dotychczas, to był bardzo dobry wynik, aczkolwiek concept gry chyba nieco bardziej dla ludu. Pierwszy AW też jakoś 4M, wiadomo przedział czasowy większy. Tylko Quantum Break było flopem sprzedażowym, w sumie nie wiem czy podali kiedyś dane. Oczywiście nie ma tutaj mowy o liczbach Residentów czyli 5-10M kopii, nie ma na to szans, choćby wygrali kilka nagród Game Awards, mysle, że może 2M do konca roku wpadnie, a to wystarczy dla Remedy, zeby robic kolejną grę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.