KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda stronę główną forum
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
To oby nie przeszły review i poszły tam gdzie ich miejsce, w ogóle ten pomysł Ryana to był karukaturnalny i do tego będą musieli dojrzeć, hajs i tak w dużej mierze stracony, bo wiekszosc muszą restartować.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Czekaj czekaj, a gdzie zdanie o tym, że je opóźnili, były przecieki, że pozostałe są cancelled. Sam wyciągnąłeś wnioski, że wszystko 12 projektów wpada do 2028? Aha, ok, brawo. Sony wyraźnie odpuszcza Live Service, ale to zajmie czas.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Oczywiście, jakby nawet połowa tych singli siadła będzie ok, jak wszystko to będzie zajebisty rok.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
To jest najlepsza wiadomość dla graczy single player, powinni zmienić z 5 do 1 gaasa, na co komu aż 5, bedzie nowe GTA Gaas i Fortnite, to juz miejsca na 5 nastepnych i tak nie bedzie... Imo para powinna iść w single i tylko w single. Szkoda tylko tych straconych lat, ale no musieli poeksperymentować...
-
Jak należy grać w gry (by nie wystawić się na śmieszność).
Nie można powiedzieć złego słowa o Rockstarze, bo to znaczy, że Ci się nie podoba jedna gra na 20 lat i dojenie z trybu online. Rockstar to religia, prawie jak Activision .
-
GTA VI
Phantom Liberty upgrade rozpieścił pod tym względem .
-
Star Ocean: The Second Story R
Ale system walki w tej grze to jest słabiutki, czy tylko mi się wydaje? Nie czuję tego jakoś do tej pory, w sumie to na razie jedyny poważny minus, story świetnie się rysuje, oprawa super, eksploracja, ale ta walka po 3 sekundy mashowanie przycisków na razie.
-
GTA VI
Będzie trzeba odświeżyć RDR2, w sumie nic nie pamietam, co tam się działo:).
-
GTA VI
Nawet to by nie zajęło 180h :). Zresztą ogólnie dzbany w GTA/RDR to zawsze omijałem, za nudne.
-
GTA VI
Co Ty tam chciałeś robić 180h? Chyba jakby wypełnili kiedyś tą pustą część mapy.
-
GTA VI
Why Did I move here? I guess it was the money....
-
GTA VI
Na leakach było widać, że gra dzieje się we współczesnych czasach. Dwie linie czasowe to byłaby bomba, ale nie ma co hypowac, cieszyłbym się nawet na taki prolog z 5tki w 80'.
- GTA VI
-
GTA VI
Tak, tylko to już nie będzie story mode, tylko gówno online i kabaret na kółkach z przebranymi ludzikami, dlatego w GTA V Online spędziłem całe 15 minut. Może aż tak źle nie bedzie, ale dojna krowa to by była, bez dwóch zdań.
-
GTA VI
Nie chce wiedzieć, co by się działa na tym forum, jakby jednak zabrakło story mode xDD. Oby nie, ale brak "VI" w tytule rzeczywiście rodzi szereg pytań.
-
GTA VI
Taka nazwa to już definitywnie oznaczałaby GAASa. No zobaczymy, co oni tam w grudniu pokażą i czy będzie to tryb story.
-
GTA VI
GTA Miami, do preordera skórki z Messim. To zależy, czy Geoff dzwonił codziennie.
-
GTA VI
Czyli trailer 7 grudnia.
-
GTA VI
Fallout 4 to ostatnia duża gra, gdzie ogłosili i prawie za chwilę wydali? Pamiętam, jak myślałem, że to się stanie trendem u Bethesdy xD. GTA VI to naprawdę jest idealny kandydat na taką zagrywkę, bo imo, gdyby nie ten leak sprzed kilkunastu miesięcy pewnie trailer byłby już dawno.
-
GTA VI
JokeS aside, Sony też potrafi z kilkoma wyjatkami, Selene, Ellie i Aloszka dają radę. Ale moja ulubiona to teraz Saga z AW2. Mnie się wydaje, że mogą zaskoczyć i gra już skonczona, a premiera w ciągu pół roku, wtedy byłaby prawdziwa megatona.
-
GTA VI
Pierwsze GTA z silną kobietą w roli głównej.
-
Steam Deck
Dziwna lista, tzn. Dokladna odwrotność tego, do czego używam SD (retro, jrpgi, metroidvanie 2D, starsze mniej wymagajace gry 3D).
-
Call of Duty: Modern Warfare III
Gry nie zrobili, za to plakatów wszędzie najebane, Activision powinni postawić przed sądem za zniesławienie.
-
GTA VI
Premiera pewnie i tak odległa, ale trailer od nich z reguły ma największe oglądalności i zasięgi, oby tylko nie zajebali nic o online na start, zobaczymy, czy jeszcze potrafią.
-
GTA VI
Wiedziałem, że ta moja chytra zagrywka ma sens. Już rzygam tymi plakatami Modern Warfare na mieście. Zobaczymy, czy będzie przynajmniej pokaz single player, czy od razu multi kulti.