KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: GTA VI
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Alan Wake II
Pograłem też "intro". Jednak pogoda za oknem dała radę, klimacik się sam zrobił, nigdy nie bawiłem się tak dobrze przez 60 minut bez strzelania, przeglądając notatki, zapowiada się gruba inwestygacja i profiling, rzeczywiście czuć tutaj True Detective w 1 chapterze. Trzeba kupić ze 2 razy, żeby więcej takich gierek powstawało :).
-
Alan Wake II
Najlepsze okno do gamingu jakie widziałem xD. Hahaha
-
Metal Gear Solid Δ: Snake Eater
No teraz widzę xD
-
Metal Gear Solid Δ: Snake Eater
Niby na redditach coś pisali, że gdzieś widzą gameplay z Phantom Pain, ale nie wiem, ja nic nie widziałem, przecieki są jakie są, ale na pewno jest kucanie z chodzeniem z wersji 3DS.
-
Zakupy growe!
- Alan Wake II
Ja tylko "odpaliłem", czekam jednak na nockę, może coś się uda pograć. Ale screeny z postaciami to wrzucajcie w spoilery, bo ta gra jest jednak mocno story heavy...- Alan Wake II
Presety dla AMD PC, myślę, że się paru osobom tutaj przydadzą, miłego granka!- Alan Wake II
EPIC games to gówno, zaraz kupuje na PS5 chyba :D. Oczywiście odpaliłem w końcu, ale to naprawdę EPIC już powinien sobie odpuścić te swoje launchery.- Marvel's Spider-Man 2
Również brałbym start PS6, żeby nie było tego już za dużo, niech robią tego Wolverine'a na spokojnie, chociaż ciężar sprzedażowy wciąż na nich duzy, bo inni się totalnie opierdalają, robiąc swoje gry po 10 lat:/.- Alan Wake II
Raczej rodzina w domu wieczorem xD- Marvel's Spider-Man 2
Głównego wątku nie da się poprawić tak łatwo i to najważniejsze, że dowiozło, w końcu po grach tego typu oczekuje się story i walk z bossami. Jakieś perdoły, które były w 1 jestem pewny, że dodadzą (tam przecież też trochę tego doszlo w dlckach i patchach). Wiem, że miałeś oczekiwania większe, no przykro mi, że dla Ciebie coś niedojechalo :). ----- Update: Nie umiem pisać na telefonie, zbyt wielkie palce, znowu edit mode weszło xD. Główny zły dowiózł również, ale ten Rosjanin to beka tej części xD. A o trójce co myślicie, 2025/2026?- Marvel's Spider-Man 2
Właśnie ukończyłem glowny wątek, mocniutkie 9/10, gdzie jedynka to był Ubisofciak z super traversalem na 8, główna kampania, czyli podstawa tej gry to BARDZO wysoki poziom, znacznie lepsza od jedynki, wszystko co związane z tą czarną mazią na wielki plus, Kraven i MJ najgorsi. Czekam na DLC, a pomiędzy innymi gierkami pewnie będę platynował. Jedyny poważniejszy minus dla fanow Ubi giereczek, który u mnie jest plusem, to mniej wypełniaczy, "szybsze", mniej żmudne zadanka open world (przez co nacisk jest na kampanię, to taki open world bez tych wszystkich gówien, bo jest ich tutaj naprawdę malutko), no i brak cyklu dnia i nocy (sparowane z misjami). Błędy? Przez 21 godzin miałem może 3 pomniejsze, więc jest BARDZO dobrze, przypominam, że premiera była 7 dni temu, a 1wszy patch wczoraj. Żadne GOTY, ale od teraz to moja ulubiona gra o superbohaterze, bijąca mój ulubiony do tej pory Arkham Asylum, a jestem pewien, że DLCki też coś fajnego jeszcze dodadzą w czasie.- Alan Wake II
Dobra poszło, ale ten Epic to jest beka, a nie apka.- Alan Wake II
- Marvel's Spider-Man 2
Wpadł paczyk, akurat zasiadam do końcówki:). Główna poprawka dla hardcorowców, co mieli mem leaka "Addressed an issue where models would not load properly after long play sessions"- Alan Wake II
Animacje mord to top1, chyba ładniejsze mordy niż w The Last of Us 2.- Alan Wake II
Oceny wysokie, ale widać bardzo mało recenzji, PPE dostało kod we wtorek, więc bardzo późno rozsyłali, pewnie walczyli do konca:) DF też coś wspominało o bugach, ale poświęcił na to dosłownie kilka sekund w tym filmiku powyżej. Zobaczymy, pewnie wielu z nas wskakuje day1.- Alan Wake II
Anyway będzie grane, fajnie, że DF wrzucilo od razu konsole/PC mozna obejrzec i zobaczyc jak dziala, mistrzowie Z tego, co DF pokazało optymalizacja na konsole jest wręcz imponująca- Alan Wake II
Yep, dałem w spojlerze, bo zaraz konsolowcy się obrażą- Alan Wake II
- Alan Wake II
pierwsza recka 87 https://atomix.vg/review-alan-wake-ii/- Marvel's Spider-Man 2
No pewnie tak, Sony generalnie już od dawna stosuje praktykę NG+ po premierze, nie w każdym tytule, ale bardzo często. Dobrze, że w Demon's Souls Remake było na premierę hihaha- Marvel's Spider-Man 2
W bogatych krajach nikt nie leci do paczkomatów- Alan Wake II
Nie jest pewne, twittery ćwierkały, że PC codes (mostly), więc może dostali też konsole, zobaczymy, sam jestem ciekaw.- Marvel's Spider-Man 2
@Donatello1991 on tak na serio, czy sobie jaja robi? :D:D - Alan Wake II