Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. Czyli jutro premiera najgorszego portu najlepszych gier, które sprzedadzą się zapewne lepiej niż 99% remasterów, trochę smutne, ale sam dorzuciłem cegiełkę już :/.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Ale Wy to szybko gracie, ja dalej nie wiem nic o głównym złym w grze, a 5h na liczniku już :D. @wet_willy w ile do platyny?
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Hendrix temat w Souls-like
    Jak wyzej, niemniej uważaj, gdzie klikasz xD.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Hendrix temat w Souls-like
    Prepare to try , z tego co pamietam to pokonalem go fuksem, ta druga faza była najbardziej wkurzająca, w pierwszej to wiadomo nauka patternu na pamięć, rollowanie na bossa agresywnie = szybka walka i zachowanie flaszeczek... albo cheese z odległości. Druga faza to generalnie trzymać się jak najbliżej bossa i będzie git :). Tez czekam cierpliwie, nie ma nic gorszego niż robić DLC na ng+ :).
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Kolejna gra na Deczku wpadła - Signalis tytuł chyba skrojony pod ten sprzęt. Technicznie na Decku 10/10, sama gra to też sztos totalny, szczególnie jak ktos pamięta czasy gier z PS1 :).
  6. Ukończyłem HoA, lepsze niż Man Medan (ta gra odstaje to jest 6/10, podczas gdy 2 i 3 czesc to są takie siódemki i chce się poznac te historie), ale jakoś tak mocno mnie nie porwało, według mnie subiektywnie Little Hope lepsze, po prostu tematyka miasteczka we mgle bardziej mi podeszła, reszta wszędzie bardzo podobna, te same QTE, wybory, rdzeń rozgrywki. Więc tak pomiędzy 1 i 2 czescią anyologii bym ją postawił, zostało Devil in Me do ogrania za jakiś czas, jak bedzie w Plusie. Oczywiście znowu zwaliłem i nie wszyscy przeżyli, jeszcze w żadnej grze tego typu mi się to nie udało xD.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Niesamowity to jest sredni poziom trudności, najwyższy jest dosyć trudny. Po przejściu gry będzie jeszcze ultimate.
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Oczywiście że są, też już kilka obadałem, ale z tego co widzę są bardziej zwarte i krótsze niż w 1/Morales, podobno jest za to więcej i lepszych side-questów fabularnych, ale to trzeba ocenić samemu, pewnie wpadają później.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    A to nie wiem, bo chyba jest mniej aktywności tego typu (chyba, że za każdym razem robisz te randomowe, jak tylko widzisz wykrzyknik, bo one sie chyba nie kończą). Insomniac się nawet wypowiadał, że nie chciał tym razem przegiąć z tymi aktywnościami.
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    W sumie nigdy nie miałem problemu z kasą, chyba robienie kontraktów najszybciej, albo po prostu masowa sprzedaż lootu, to nie Starfieldz tutaj NPC mają dużo kasy :). Tzn. Handlarze NPC
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Duże znaczenie ma tutaj TV, jego czerń i HDR + jego ustawienia. Ale według mnie gra najlepiej wygląda przy wschodach i zachodach :). Jeszcze nawet nie doszedłem do tego momentu, myślałem, że szybciej to wpadnie.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    19 paź minął rok od trailera, nie dostaliśmy absolutnie nic, smutne.
  13. Zwykłe niedorobione emu
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Gra potrafi wyglądać czasami jak z PS4 (animacje twarzy, tekstury niektórych budynków), ale są momenty, szczególnie w misjach, lub przy konkretnym oświetleniu w konkretnej miejscówce, że wygląda całościowo lepiej niż Forbidden West, a to jest osiągnięcie. I do tego gram w trybie 60, na 40 wiadomo, wszystko nieco lepiej, ale ja tam wolę płynność, ktora w tej grze jest na poziomie wybitnym w trybie 60. Misje fabularne to sztos, na razie ogralem zaledwie kilka, ale kazda lepsza od poprzedniej, a chyba o to chodzi w tego typu blockbusterach :). Wymiany między Spidermenami dodały tej grze masę dynamiki, to dla mnie najważniejszy upgrejd wzgledem poprzedniczek. Połączenie Uncharted z God of War i Spidermanem, jestem ciekaw co jeszcze bedzie pofrafil wyciągnąć z PS5 Insomniac, jezeli plotki o tym, ze Wolverine to bedzie gra liniowa bez open worlda się potwierdzą.
  15. Przysiągłbym, że 1dynka wygrała, ale może coś pomieszałem xD. EDIT: No przecież, że MGS 1 @Wredny nie byłem aktywnym forumowiczem wtedy, a pamietam lepiej od Ciebie xD.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Switch
    U mnie również pierwsze wrażenia takie jak powinny być, ładnie, przyjemnie, responsywnie, dużo miodu z ekranu, będzie grane na malutkie sesyjki gdzieś w ciągu dnia, w 2D, preferuje takie Hydrauliki od tych udziwnionych w 3D, których nigdy nie polibiłem jakoś w pełni, po prostu.
  17. Spróbuj jeszcze raz :). Najlepiej przenośnie na Decku/Switchu. MGS 2 i 3 już na spokojnie można ograć w 2023 i nawet dobrze się w nie pyka :). Oczywiście okulary nostalgia off zmieniają postać rzeczy, ale MGS to przecież najlepsza gra w historii według tego forum, więc warto spróbować:).
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Ogólne
    Ja zaryzykowałem, to będzie moja pierwsza odpalona gra na tym gównianym Epicu, tyle lat się broniłem . O dziwo widzę, że ta platforma zaczela wspierać nawet acziki, ale dalej ilość ficzerów w stosunku do Steam jest znikoma.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Dla mnie 60 jest wystarczający graficznie i najlepiej się gra, ale 40 z VRR jest też ok dla wzrokowców.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Ciężko sobie wyobrazić lepszą grę o Spidermanie/nach. Insomniac to wymasterował po prostu. Znakomity szpil.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Zajebisty opening - to prawda, to już powoli standard w grach od Sonki ostatnio. U mnie 60 fps is it, wygląda wystarczająco dobrze, a chodzi jak powinno. Top 3 roku się zapowiada . W tym roku Goty przeciez już rozdane, nie przesadzajmy, Spider nie ma szans :). Ale osobiste goty dla kogoś to może być, zależy co się lubi.
  22. znalazłem standalone, ale kodzik niby, zaryzykuje https://www.mmoga.com/Steam-Games/Metal-Gear-Solid-Master-Collection-Vol-1-Metal-Gear-Solid.html?ref=36291&affiliate_subid=44753
  23. Co ten Steam . Może po premierze wrzucą.
  24. Trofiki/acziki z 1 trzeba zdobyć (uwaga spoiler)
  25. Można kupić osobno jedynkę, czy to tylko razem będzie? Jedynkę na Decku bym przytulił. Resztę mam w najlepszej Vitowej wersji :).

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.