Jump to content

Alan Wake II


Figuś

Recommended Posts

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W końcu po ponad 10 latach, chyba remaster przyjął się dobrze. Na ten moment jedyna gra warta kupna next gena, mimo że wiele nie pokazali. Początkowo jak usłyszałem, że to pierwszy od Remedy.......to myślałem, że dokończą open world, i trochę się przeraziłem, ale na szczęście chodzi o survival horror, co jest w chuj dobrą wiadomością, bo zawsze mieli do tego dryg, nawet w Max Paynie. Chociaż jedno nie wyklucza drugiego, może będzie i sandbox i survival horror, ale lepiej, żeby poza liniowy/półotwarty teren nie wychodzili jeśli chcą utrzymać napięcie jak należy.

Link to comment

Dopiero co skonczylem remastera po latach od ogrania gry na x360. Gierka dalej robi. Latareczka plus strzelanie dalej daje rade. Klimacik  tez jest. 

 

Jedynie cutscenki jakies takie jałowe strasznie. Ich scenariusz, dialogi. Kapa. Troche jak na ps2. Jak tutaj jeszcze by doyebali dobry poziom to <3

Edited by kanabis
Link to comment
W dniu 10.12.2021 o 05:29, SlimShady napisał:

Początkowo jak usłyszałem, że to pierwszy od Remedy.......to myślałem, że dokończą open world, i trochę się przeraziłem, ale na szczęście chodzi o survival horror

 

He he, miałem dokładnie tak samo :pawel:

Akurat jestem pod koniec jedynki i jak tylko usłyszałem ten głos to byłem "w domu" - zajebista wiadomość i najlepsza zapowiedź TGA (EDIT: druga najlepsza, bo przed chwilą zobaczyłem A Plague Tale Requiem:wub:).

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.