Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Otóż to 60 fps w "instancjach" przeciez to jest do ogarnięcia, co pokazał Final w trochę innym zakresie (walka vs eksploracja) imo lepsze niż sztywne 30.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    W tej grze nie ma żadnego skalowania poziomów? Bo niby są systemy na określony level, ale dziwnym trafem jednak wpadają typy na high lvl w low lvl systemie i loot też konkretny (sam mam lvl 32). Więc niby nie ma skalowania, ale jednak jest, hmm? Gra działa na moim PC w "mieście" 2x wolniej (60-70 vs 100-120 fps, gdzie Cyber wiadomo open world i jednak sporo ładniejszy) niż Cyberpunk 2077 bez RT na max, to wiemy dlaczego nie ma 60 fps na konsolach - coś skopali, bo te osady aż takie piękne i tłoczne nie są, żeby tak żarły, ciężko powiedziec dlaczego tak jest. Poza tymi miasteczkami gra na ogół działa dużo szybciej, różnica jest bardzo duża.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Dark Urge polecam na 2gie przejście. Lepiej na początek swój awatar.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Ogólnie mogliby udostępnić za jakiś czas statsy, ile osób pozostało na NG, a ile przeszło wyżej, bo to imo bardzo trudny wybór w tej grze, zawsze coś tracisz i coś zyskujesz.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    W sensie, żeby zobaczyć napisy końcowe i "przejść grę" to musisz. Czyli nieco inaczej niż w innych grach Bety, ale możesz odroczyć temat i później sobie skończyć, zresztą sam zobaczysz, bo bez spojlerów się nie da.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Dobrze to zrobili i wcale nie trzeba wczytywać save'a czy coś takiego, kanonicznie są obie opcje.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Podpisuje się pod tym, u mnie wyszło, że wolę siedzieć na NG zawsze, bo szkoda.
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Dobra kompilacja https://fb.watch/m--oe2oVAS/
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Czyli SoS ma klasyczne levele i grind?
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    ME1 mam dosyć świeżo w edycji legendarnej i potwierdzam tam według mnie lepsza fabuła i z tego co pamiętam jak w to grałem na X360 to było coś nowego, taki RPG w kosmosie, ale i tak główny wątek to top Bethesdy. ME2 i ME3 to trochę inne gierki jednak, tam już totalne nastawienie na space operę, mniej na eksplorację i wątki poboczne. Towarzysze w ME2 szczególnie to wiadomo, że byli jedyni w swoim rodzaju i tutaj Bethesdzie do Bioware'u dużo brakuje. Jakbym miał podać jedną grę, na której się wzorowali to byłby to ME1. ME1 jest też prawdopodobnie lepszą grą, mimo tylu lat wstecz, ale mnie się bardziej podoba Starfield :D. Starfield jest bardziej "realistyczny", ma większe możliwości i skalę i jakiś dziwny magnes, jak w Falloucie 4, dlatego dzisiaj znowu siadam po krótkim urlopie do tego junk festa :D.
  11. Dragon Age Origins to zawsze była gra zrobiona z myślą o PC i tam była, będzie i jest najlepsza.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Drabina jak w MGS xD
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Obie świetnie gierki i ZUPEŁNIE inne, każda na swoj sposób. Tylko jedna z nich jednak zasługuje na miejsce na piedestale. To tak jak porównywać rozpędzającą się Albanię do starej reprezentacji Polski z przestarzałym trenerem i kapitanem z sukcesami w przeszłości.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Limit ładowania do statku jest tak ogromny, że wszystko się zmieści.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    I bah GOTY Ale abstrahując już od tego, na UE4 też się da zrobić interaktywne światy, np. The Outer Worlds, UE5 myślę gorszy nie jest.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kącik RPG
    Gdy temat gry powstał 14 lat przed jej powstaniem xD.
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Każdy gra inaczej, mi też zajęło mniej, ale grałem trochę w EA i znałem 1 akt. Na Sonce akurat ten czas gameplayu to czasami nie działa i zacina się co którąś sesje, taki offtop do przemyślenia :).
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    To jest typ gry, którą można grać kilka razy i za każdym razem będzie się grało inaczej. Mało jest już takich gier. Cała seria też ostatnio na Reseterze została uznana za najwybitniejszą trylogię RPG, wygrywając z Mass Effectami https://www.resetera.com/threads/so-with-bg3-do-you-think-baldurs-gate-surpassed-mass-effect-as-the-greatest-trilogy-in-the-rpg-genre.761571/page-5. W moim osobistym rankingu jeszcze pomiędzy te dwie wrzuciłbym Wiedzminy. Larian z niszowej gierki z licencją lekko zapomnianej serii zrobil grę z 1kk subow na Reddicie. Top.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Pobierają się ze statku bez problemu.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Nie ma scrap systemu z Fallout 4 w Starfieldzie. Jest osobna zakładka na materiały.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Tak, tylko bonus exp.
  22. Duzo różnych rzeczy:) musisz poprzeglądać sam. Natomiast Enderal to po prostu osobna gra, totalna konwersja ze swoją fabułą, systemem rozwoju i swiatem. Ma nawet acziki na Steam, swoją zakładkę itp. Nie ma wersji na konsole niestety.
  23. 120h w nowej wersji na PS4 (z grubsza wszystko zrobione, ale to znajac gierkę na pamięć), na studenckim piracie na premierowej wersji na PC nie mam pojęcia pewnie z 200 leciutko :). Do tego dodałbym Enderal - mod/gra do Skyrima, dostępny na Steam - 50h, kapitalna rzecz, chyba najlepszy mod do gry w historii. Polecam jak Skyrim Cię wkręci. https://store.steampowered.com/app/933480/Enderal_Forgotten_Stories/ Wymaga wersji PC Skyrima, tak to za free.
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Jacy ludzie, bo na pewno nie gracze lubiący RPGi Bethesdy. Starfieldzik to dobra, ogromna, unikatowa gierka RPG, trzeba czerpać radość, następna taka w 2028, albo dalej. A może akurat te silniczkowe rzeczy sobie wezmą do serduszka i jednak będzie jakiś reset TES VI i zmiana silnika, ale wtedy to pewnie jeszcze dłużej poczekamy :). Któreś DLC mogliby się pokusić natomiast o wrzucenie większej osady na jedną planetę, żeby zrobić taki miniświat, bo jakbym do czegoś miał się przyczepić w konstrukcji świata, to o to, że jednak te wszystkie miasta nie mają nic dookoła, jakiś jeden większy hub by się przydał. Miasta są fajnie zrobione, ale szkoda, że nie zrobili czegoś dookoła nich, taka koncepcja, wiem, ale tego na pewno brakuje.
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ASX temat w Ogólne
    Zwiedzam dzisiaj ziemię, a tam robaczek wprost ze Starfielda . Zeskanowałem

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.