Treść opublikowana przez KrYcHu_89
- STARFIELD
-
STARFIELD
W tej grze nie ma żadnego skalowania poziomów? Bo niby są systemy na określony level, ale dziwnym trafem jednak wpadają typy na high lvl w low lvl systemie i loot też konkretny (sam mam lvl 32). Więc niby nie ma skalowania, ale jednak jest, hmm? Gra działa na moim PC w "mieście" 2x wolniej (60-70 vs 100-120 fps, gdzie Cyber wiadomo open world i jednak sporo ładniejszy) niż Cyberpunk 2077 bez RT na max, to wiemy dlaczego nie ma 60 fps na konsolach - coś skopali, bo te osady aż takie piękne i tłoczne nie są, żeby tak żarły, ciężko powiedziec dlaczego tak jest. Poza tymi miasteczkami gra na ogół działa dużo szybciej, różnica jest bardzo duża.
-
Baldur's Gate 3
Dark Urge polecam na 2gie przejście. Lepiej na początek swój awatar.
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
-
Reprezentacja Polski
Dobra kompilacja https://fb.watch/m--oe2oVAS/
-
Sea of Stars
Czyli SoS ma klasyczne levele i grind?
-
STARFIELD
ME1 mam dosyć świeżo w edycji legendarnej i potwierdzam tam według mnie lepsza fabuła i z tego co pamiętam jak w to grałem na X360 to było coś nowego, taki RPG w kosmosie, ale i tak główny wątek to top Bethesdy. ME2 i ME3 to trochę inne gierki jednak, tam już totalne nastawienie na space operę, mniej na eksplorację i wątki poboczne. Towarzysze w ME2 szczególnie to wiadomo, że byli jedyni w swoim rodzaju i tutaj Bethesdzie do Bioware'u dużo brakuje. Jakbym miał podać jedną grę, na której się wzorowali to byłby to ME1. ME1 jest też prawdopodobnie lepszą grą, mimo tylu lat wstecz, ale mnie się bardziej podoba Starfield :D. Starfield jest bardziej "realistyczny", ma większe możliwości i skalę i jakiś dziwny magnes, jak w Falloucie 4, dlatego dzisiaj znowu siadam po krótkim urlopie do tego junk festa :D.
-
Właśnie zacząłem...
Dragon Age Origins to zawsze była gra zrobiona z myślą o PC i tam była, będzie i jest najlepsza.
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
-
The Elders Scrolls VI
Gdy temat gry powstał 14 lat przed jej powstaniem xD.
-
Baldur's Gate 3
Każdy gra inaczej, mi też zajęło mniej, ale grałem trochę w EA i znałem 1 akt. Na Sonce akurat ten czas gameplayu to czasami nie działa i zacina się co którąś sesje, taki offtop do przemyślenia :).
-
Baldur's Gate 3
To jest typ gry, którą można grać kilka razy i za każdym razem będzie się grało inaczej. Mało jest już takich gier. Cała seria też ostatnio na Reseterze została uznana za najwybitniejszą trylogię RPG, wygrywając z Mass Effectami https://www.resetera.com/threads/so-with-bg3-do-you-think-baldurs-gate-surpassed-mass-effect-as-the-greatest-trilogy-in-the-rpg-genre.761571/page-5. W moim osobistym rankingu jeszcze pomiędzy te dwie wrzuciłbym Wiedzminy. Larian z niszowej gierki z licencją lekko zapomnianej serii zrobil grę z 1kk subow na Reddicie. Top.
- STARFIELD
- STARFIELD
-
Baldur's Gate 3
Tak, tylko bonus exp.
-
The Elder Scrolls V: Skyrim
Duzo różnych rzeczy:) musisz poprzeglądać sam. Natomiast Enderal to po prostu osobna gra, totalna konwersja ze swoją fabułą, systemem rozwoju i swiatem. Ma nawet acziki na Steam, swoją zakładkę itp. Nie ma wersji na konsole niestety.
-
The Elder Scrolls V: Skyrim
120h w nowej wersji na PS4 (z grubsza wszystko zrobione, ale to znajac gierkę na pamięć), na studenckim piracie na premierowej wersji na PC nie mam pojęcia pewnie z 200 leciutko :). Do tego dodałbym Enderal - mod/gra do Skyrima, dostępny na Steam - 50h, kapitalna rzecz, chyba najlepszy mod do gry w historii. Polecam jak Skyrim Cię wkręci. https://store.steampowered.com/app/933480/Enderal_Forgotten_Stories/ Wymaga wersji PC Skyrima, tak to za free.
-
STARFIELD
Jacy ludzie, bo na pewno nie gracze lubiący RPGi Bethesdy. Starfieldzik to dobra, ogromna, unikatowa gierka RPG, trzeba czerpać radość, następna taka w 2028, albo dalej. A może akurat te silniczkowe rzeczy sobie wezmą do serduszka i jednak będzie jakiś reset TES VI i zmiana silnika, ale wtedy to pewnie jeszcze dłużej poczekamy :). Któreś DLC mogliby się pokusić natomiast o wrzucenie większej osady na jedną planetę, żeby zrobić taki miniświat, bo jakbym do czegoś miał się przyczepić w konstrukcji świata, to o to, że jednak te wszystkie miasta nie mają nic dookoła, jakiś jeden większy hub by się przydał. Miasta są fajnie zrobione, ale szkoda, że nie zrobili czegoś dookoła nich, taka koncepcja, wiem, ale tego na pewno brakuje.
- STARFIELD