Treść opublikowana przez KrYcHu_89
- STARFIELD
-
STARFIELD
Oświetlenie fajnie zrobili, wszystko wygląda dobrze, poza zwykłym "dniem" nie wiem dlaczego, ale tak jest. Przynajmniej pierwsza baza, może później będzie lepiej. Questy poboczne też spoko, jeszcze nie miałem żadnego "fillera" (zrobiłem już 3). Ogólnie taka gra 8/10 z pierwszych kilku godzin. Najbliżej jej do Outer Worlds, tylko bez mapy :D. Ta gra nie jest open worldem. Brak mapy to niestety nie bug, po prostu jej nie ma, Skyrim i F04 lepsze pod tym względem.
-
STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
Nie generalizujmy, niektórzy wiedzieli, czego się spodziewać, gra jest bardzo dobra, ale TO JEST FAKT nie ma wiele wspólnego z tym, co reklamowali xD, Todd to kłamczuszek. Przynajmniej strzelanie dużo lepsze niż w Fallout 4 imo. Taa, od razu UE6, przecież już robią na tym samym Creation Engine TES VI od mniej więcej początku roku, wyszli już z preprodukcji, takiej gry się nie da przenieść nagle na UE :D.- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
Jakbym miał określić na początku, dlaczego nie wszystkim recenzentom się gra podobała, to na pewno jest to podróżowanie i to na pewno nie tak było reklamowane, trzeba z tym żyć, ale mogli to pokazać wcześniej czarno na białym. mody na dlss i xess już gdzieś widziałem. https://www.gry-online.pl/newsroom/mod-dodajacy-dlss-do-gry-starfield-juz-dostepny/z62665c- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD
- STARFIELD