Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Baldur's Gate 3
Mam wszystkie te epickie gry w pudełkach, tych wielkich tekturowych, te 300 stronnicowe instrukcje z opisem światów i mechanik wciąż pachną tak samo, jak 25 lat temu, wartość już tylko kolekcjonerska. Ehh, aż się łezka zakręciła. Doceniam wszystkie postacie z tych serii, natomiast co do dubbingu u mnie top1 to jest Krzysztof Kolberger jak Jon Irenicus z Baldura 2. Lepszy niż w oryginale, to w jaki sposób przykładał siędo każdej wypowiedzi, to jest przejaw geniusza. Szkoda, że Larian nie robi dubbingu PL, chociaż akurat pod Minsca i Jaheirę to bym głosy zamienił :D. Dobrze, że będą napisy day1, to najważniejsze, można grać po angielsku, ale nie oszukasz tego, że nie jesteś nativem, przy tych ścianach tekstu, zawsze coś umknie. Inna sprawa, że aktorów, którzy podkładali głos w Baldurach 1 i 2, czy Tormencie już tak w 60% z nami nie ma :/.
-
Yakuza Kiwami
Do 6 mam jeszcze czas, ale pomyślę, jak to ogarnąć:)
-
Final Fantasy VII Remake
Kontynuacja jest już po pierwszym trailerze, była mowa, że 2023 Winter premiera. Prawdopodobne jest jednak spore przesunięcie, bo FFXVI w tym roku.
-
Baldur's Gate 3
To jest top topów gatunku pod względem dialogów obok Disco Elysium. Sprawdz, czy na konsole jest wersja PL, genialna to lokalizacja, nawet lepsza niż Baldur, bo więcej tekstu i dialogu mówionego również. Co do grania po angielsku, słownik potrzebny, podobnie jak przy Disco :). Chyba, że jesteś nativem xD.
- Baldur's Gate 3
-
Yakuza Kiwami 2
W 120 fps walka w kiwami 2 - cudeńko .
-
Yakuza Kiwami
W każdym razie teraz odpaliłem Kiwami 2 i kontynuuje Like a Dragon i jest duży skok jakosciowy pod wzgledem oprawy. Jeszcze mi się Yakuzy nie znudziły:) ciągne teraz Kiwi 2 i Y7, zobaczymy, czy nie będę musiał przerywać. Jest szansa na Kiwi 3/4/5? Bo docelowo skipuje 3-5 remaster i lecę do Y6. Y7 traktuje jako osobny branch xD. To może dlatego Kiwami 1 fajnie się ogrywa bezpośrednio po Y0, prawie jak standalone DLC.
-
Yakuza Kiwami
Nie pamietam, gdzieś czytałem, że jedna z gorszych.
-
Dead Cells
Długo czekałem na ten tytuł, ale jak wyjdzie to dlc to biorę cały pakiet :D.
-
Baldur's Gate 3
Zostawmy już to PS4, niech śpi spokojnie :P.
-
Suicide Squad: Kill The Justice League - Rocksteady Studios
Okres developmentu pewnie 3x krótszy sprzedaż podobna, odbiór graczy 10x lepszy, ale zrobili co zrobili. Teraz będzie czas na odbudowywanie zaufania i nowy single player only Batman w 2028 :D. Tak to widzę. Anthem, Marven Avengers, Gotham Knights to podobne potworki, żadna z nich się nie przyjęła... No tak, ale mam wrażenia, że te kilka ostatnich lat trochę odwróciło trend, dla dzieci masz Fortnite'a i Minecrafta, reszta to 2% rynku :D.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
150 to niezly wynik xD, ja naliczyłem 22, a i tak deal życia, aczkolwiek czasami coś kupuje na Steamie, żeby po prostu mieć w bibliotece, mimo, że jest w gamepassie, szczególnie na sale. Więc dla mnie passik szczególnie do gier day1 od Microsoft Studios i przyjaciół, a tutaj czuje leciutki zawód. Starfield i Redfall to jedyne AAA obecnie zapowiadane na ten rok od Microsoftu? Edit: Forza jeszcze
-
Baldur's Gate 3
Jeszcze tylko cross-buy'a brakuje
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Jedyna na której działają gry z Nintendo xD. https://www.exophase.com/
-
Baldur's Gate 3
No to dziwna zagrywka z ceną na psstore.
-
Baldur's Gate 3
Tak, dlatego warto zakupić, jestem pewien, że skoczy do 299.
-
Baldur's Gate 3
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Ciekawe po ile będzie w pudle a PS5, bo pewnie wrzucą coś.
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Wersja podstawowa Steam ma jedną wersję EA, która da dostęp do pełnej prawie 2x tańszą :D. Jak ktoś chce na premierę to radzę kupować na Steam za 199 zł. Cena pewnie wkrótce wskoczy na min 299 zł.
-
Baldur's Gate 3
-
PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy
Też grałem na konsoli w obie Niemniej jednak wtedy nie miałem dobrego PC, teraz mam sprzęt i Ultrawide, mysz i klawiaturka to do BG3 będzie bajka. Divinity obie części konsolowe wychodziły dobry rok po premierze, w ulepszonej edycji, fajnie, że teraz leci to razem. Jestem ciekaw ceny, bo na Steam jak na dzisiejsze standardy 199 to promocja. Ok, pojebało ich Jeszcze nie widziałem takiej dysproporcji.
-
Baldur's Gate 3
Czy ja wiem, systemy dalej się bronią, wiadomo, że teraz rządzą turówki, ale ja dalej kocham gry z aktywną pauzą. Wersje Enchanced są spoko dostosowane pod nowe sprzęty. I te polskie wersje, to historia dubbingu, najlepsze spolszczenia jakie wyszły ever. Może jestem skrzywiony, bo przeszedłem jedynkę 5 razy, a dwójkę 8 razy. W tym raz edycje Enchanced kilka lat temu. Reszta w latach okolicy premiery 1998-2005 :D. Niemniej jednak polecam ograć jedynkę z dodatkiem i dwójkę z dodatkiem. Ten pomost pomiędzy jedynką i dwójką zrobiony przez Beamdoga też jest ok.
-
Suicide Squad: Kill The Justice League - Rocksteady Studios
Gotham Knights i teraz to. Co poszło nie tak, tyle lat developmentu...
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
No 3 duże gry, nie umniejszając GP różnorodności, to jednak jest super oferta i wreszcie konkurencyjna. Lepsza imo niż marcowa, którą wczoraj wrzucili na State of Play. Dokładnie, może w tę stronę to pójdzie, w dalszym ciągu jak ktoś łączy oba abonamenty, jest w porządku, bo większość gierek się nie pokrywa i masz gry day1 od Microsoft Studios.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Horizon: FW to też crap? Mówię tylko, że większość została celowo ominięta. Bo styczeń i luty też zaliczał się do tej dyskusji. Gamepass teraz musi dowieźć, bo ludzie zaczną pytać, a abo za 4 złote kiedyś się skończy :D. Ograłem The Quarry fajna gra, chodzi bardzije o to, że Sony się z nimi dogadało i być może dlatego nie ma tego w GP.