Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Grabek temat w Ogólne
    Tej grze się należy krytyka, zarówno jej tematyka jest prorosyjska, jak i zespół za nią stojący. Dodatkowo śmieją się z pewnego samolotu, jak dla Nas może to nie wywoływać odczucia pewnego nieprzyjemnego smaku w ustach? Dla mnie wywołuje, gra jest po prostu odrażająca. Nie lubię i to moja ostatnia wypowieć w tym temacie.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Grabek temat w Ogólne
    19 stron o polityce, a takie dobre gry jak Wanted: Dead mają po kilka postów szkoda. Ocena gry 0/10, komuna precz.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Grabek temat w Ogólne
    Jak widać gra jest tak słaba, że nikt o niej nie pisze, tylko tematy zastępcze xD. Zakopać najlepiej do osobnego działu wojennego.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Ludwes temat w Switch
    Zaczalem dzisiaj, pierwsze wrażenia mega pozytywne, chociaż nie jestem wielkim fanem niezniszczalnych przeciwników w grach... poza tym sztos.
  5. Switch 2 nie byłby w ich stylu, to prawda. Aczkolwiek ciężko mi sobie wyobrazić, żeby następna konsola nie miała handheld mode. To byłby dla mnie strzał w pysk.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Grabek temat w Ogólne
    Jeszcze bezwstydnie się brandzlują screenami, żeby tylko pokazać, jak jest zajebiście być takim wielokulturowym i kochać ten rosyjski "state of mind". Ehh. gracze są najgorsi...
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    UW błyszczy, ale zawsze jest ten nerwowy okres czekania, czy dana gra go wspiera i ile modów musisz zainstalować, żeby działało menu i cutscenki :D. Jest dosłownie kilka gier co ma wszystko w UW (cutscenki, menu, gameplay) bez modów/patchy nieoficjalnych. Np. Halo Infinite - top topów implementacji UW.
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    EDIT: Niektóre wersje PC mają pudełka, sam posiadam W3, DL2, Cyberka itp. Chyba ostatnio był news, że TLOU remake będzie miało pudełeczko na PC.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    "Mam Tak Samo Jak Ty" Prócz tego, że gier nie sprzedaje i akurat część budżetowa u mnie nie gra teraz roli. PC do exów z PC (z super wspraciem lub modami). I skopanymi/słabymi wersjami na konsole (Cyberek, DL2 itp.) Podsumowując zależy od gry i od podejścia. Na PC musisz się przygotować pod gierkę, na konsoli po prostu grasz :D.
  10. W styczniu był leak, że 10 baniek, ale dziwi brak oficjalnego komunikatu. Zwróciło? Dobre dobre, Jeżeli Callisto po 2 mln się zwróciło, to gra która oscyluje w 10 baniek i była mniej kosztowna, raczej przyniosła wielomilionowe zyski :). Do tego będzie dlc + pewniutka wersja na PC.
  11. No wiadomo, że warto. Grę można przejść w kilkanaście minut :P. Ale lepiej poświęcić te minimum 50 godzin, warto :D.
  12. Może i arty, ale jednak coś musieli te kilka lat robić, rdzeń rozgrywki i silnik już zrobili, to dungeony itp. powinno być dodane do tej gry (i zapewne będą). Ale nie ma jeszcze potwierdzonego info, jedyny leak ot ten artbook i masa domysłów.
  13. Wygląda kozak, ale najpierw Mutant i Marvel przede mną. Polecam też Gears Tactics, jak nie grałeś
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Grabek temat w Ogólne
    Nie ma poradnika, zdjęli go i brawo Jedni sobie bojkotują Rowling, My możemy ruskie gówno, kto nam zabroni ?
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    Paradoksem jest to, że gry od Sony mają chyba najlepsze wersje pecetowe ever xD.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    Strasznie dużo postów, nie chce mi się czytać, ale wracając do exów/ czasowych exów. Jak to dalej tak będzie wyglądać, to nie wiem jak długo te exy będą na PC. Realnie liczby są słabiutkie i chyba podbić je może tylko releasowanie exów w przeciągu max 12 miesięcy, 2/3 lata to jest za długo. Ci co chcieli, już dawno ograli na konsoli. Returnal to już w ogóle porażka na całęj linii, a gra (gatunek) idealnie się nadaje na PC. Do tego są to gry świetnie zoptymalizowane na PC.
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Grabek temat w Ogólne
    IGN podbiło, ogólnie wstyd.
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Szermac temat w Souls-like
    Ta gra nawet się nie wstydzi tego, że jest kalką BB, trochę to niepokojące, ale wygląda dobrze.
  19. No no fajny ten leak, to będzie złoty standard tego, jak robi się duże DLC . Oj tak, to była największa bolączka "jedynki". Teraz będzie się dużo więcej się działo pod ziemią i nad ziemią :D.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Grabek temat w Ogólne
    Takie 6-7/10 z recenzji. Można było się tego spodziewać. Spadło do no i fajnie, bitwa z Wanted: Dead o tytuł crapa miesiąca
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Grabek temat w Ogólne
    Update: są niestety przyzwoite, ale i tak nie zagram, mam swoje zagrajmerowe zasady
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Grabek temat w Ogólne
    Pierwszy raz od dawna liczę, że recenzje będą złe :D.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Wiedziałem, że to zdanie będzie kontrowersyjne :D. Dzięki za plusa :). No może to max AA . btw. przekreśliłem w głównym poście, nie chciałem obrażać, bo gra super :P.
  24. Nie wiem co było na PC, ale też miło wspominam dwójeczkę, fabułą dowoziła, nigdy nie rozumiałem jej średniego przyjęcia w branży. Przeszedłem 3 lata po premierze na PS3 i to chyba była najlepsza wersja tej gry, na tamte czasy :).
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    Zależy ile grasz i w co grasz (i czy grasz tylko dla teraflopów, jak niektorzy pecetowcy :D). PC są teraz w dobrym miejscu, ale dalej nie zastąpią konsoli pod względem QoL, wsparcia wydawców na premierę i świętego spokoju. Ja dalej od momentu powrotu do PC w 2019 mniej więcej 40% PS5 (mają genialne exy, ale czasai 3rd party też tam biorę), 20% Switch (exy tylko) i 40% PC (głównie starsze gry + kilka premier + gamepass dla gier od M$) (+ Steam Deck za jakiś czas wjedzie, to też jakby PC ). A jak ktoś gra na konsoli tylko i wyląćznie dla samych exów, to też ciężko naliczyć 1 sztukę, no zawsze jest ich kilka w roku na każdą platformę, gdzie konsole są tak tanie, że posiadanie kilku dla pecetowca z RTXami nie jest wyzwaniem raczej :). Czasowy ex to ex, więc dopóki będą czasowe exy, to będą . Fajnie jakby Nintento poszło tą drogą kiedyś. Fajnie by było grać w exy od Niny na PC xD. Te porówniania 720p 24 fps vs 4k 120 fps byłyby memiczne :D.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.