Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Mam jakieś mieszane uczucia i mam wrażenie, że to będzie zawód tej generacji. Wszyscy oczekują znowu takiego przyjebania, jak z Breath Of The Wild, ale tym razem zapowiada się na tzw. bezpieczny sequel. Bardziej czekam na Wrota Baldura 3, to będzie moje GOTY :).
-
Hogwarts Legacy
Ja tam Ubisofciaki lubię, fajnie , że gra wyszła dobra i można się dobrze pobawić, wielkim fanem Pottera nie jestem, ale filmy oglądałem, książki czytałem, więc chętnie ogram w najbliższym czasie. ALe to jest piractwo na PC. Zapłaćcie Sony teraz za dlc :P.
-
Hogwarts Legacy
Oczywiście bazuje na wypowiedziach z forum, gry nie posiadam jeszcze :P. Teraz zaczną spadać recki 1/10 itp. od skrajnych lewaków lgptqxDD "Though I’ve never read the books or seen the films, my outsider understanding was always that the Harry Potter franchise represented boundless imagination."
-
Hogwarts Legacy
Tak przeciętna gra, ubisofciak, a takie hype, to samo co z RDR2
-
Sea of Stars
Chained Echoes, Sea of Stars u mnie też mają wyższy prio niż Octopath, po rozczarowującej jedyneczce. Czyli gorsze pierwsze wrażenie niż Chained Echoes?
-
Hi-Fi Rush
11h na liczniku, a dopiero Korsyka. Fakt było trochę AFK, ale dostaję czasami mocno w dupę przy parowaniu, niczym w Sekiro :D.
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Nie neguję, że będzie. Ale botw wychodziło n WiiU/Switcha. Szkoda, że tym razem nie będzie to system seller nowej konsolki. Ale nie można mieć wszystkiego:). Gra na pewno dowiezie, dzisiaj gameplay na 100%,, zobaczymy co pokażą.
-
Nintendo Switch - temat główny
Lubię Nintendo za inność, ale jakieś achiki, zamiast kreatora ikonek, to by się przydały. Switch ma już 6 lat, dwójka nie jest nawet zapowiedziana. Dziwne rzeczy się dzieją w Big N...
-
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Mogliby zapowiedzieć mimo wszystko bundle ze Switchem 2, już czas troche podbić te 480p z calym szacunkiem do Nintendo...
-
Nintendo Switch - temat główny
No głupota, oryginalna premierowa czarna Vita Oled to najpieknieszy handheld w dziejach (wtedy to w ogole nawet tv oled nie bylo xD). Ten ekran to jest dalej majstersztyk.
-
Nintendo Switch - temat główny
Śniło mi sie ostatnio, że Sony wydaje PSP2, konkurenta Switcha 2, bo Vita cięgle żywa https://www.kickstarter.com/projects/52911390/vita-means-life.
-
Hi-Fi Rush
No właśnie, już skumałem :D.
-
Hi-Fi Rush
Ja dopiero na wulkanie, właśnie zginąłem na tutorialu do parowania, spróbuję później, coś nie skumałem o co biega :/.
-
Nintendo Switch - temat główny
Vita znaczy życie. Piękne wspomniana z nią mam, Personka 4 Golden, Killzone dla Vity, dla mnie ta konsola niszczyła Switcha jakością wykonania i miała lepszy perofmance na tamte czasy. Zniszczyło ją brak swojej wersji GTA i innych dużych produkcji. Wszyscy na takie liczyli po sukcesie PSP. Szkoda. Ale 24 gry na nią ukończyłem, więcej niż kiedykolwiek skończę na Switcha :D.
-
Hogwarts Legacy
- Hogwarts Legacy
Blitzball z FFX widziałeś xD?- Hi-Fi Rush
- Hi-Fi Rush
W sensie PC pass vs Xbox pass? Wspiera- Hogwarts Legacy
Stadiony chyba są zrobione, może być całe dlc oparte o Quidditch'a, gra na pewno będzie rozwijana z kilkoma dużymi dlckami "as service", po sukcesie jaki osiągnęła.- Hogwarts Legacy
Podejrzewam, że jak ktoś ma VRR to Balanced będzie najlepszy na konsolach tym razem, to chyba pierwsza gra gdzie jest tyle opcji graficznych na konsoli, prawie jak PC xD. A na PC, ze wstępnych oględzin wynika, że minimum te 16 GB VRAM się przyda :D., czyli najlepiej 4080/4090 do grania bez klatkarzu... Nie wiem jak oni to robią i ile Nvidia im płaci.- Star Wars Jedi Survivor
Widać, to jest ficzer, nie bug :P.- Hi-Fi Rush
Jest pod wrażeniem gierki i jej supportu dla ultrawide'a na PC, do tego stabilne 144 fps, to się rzadko zdarza, szczególnie, że to gra na UE4. A jest całkiem ładna przy tym, jak na indyka. Już jestem w 3ciej krainie, system walki wymiata, spora ilość dopaminy, czysty fun.- The Callisto Protocol
Te checkpointy gdzieś czytałem kiedyś, że i tak już poprawili od premiery. Niemniej jednak kilka razy jak padłem w walce musiałem się przebijać przez wentylacje, albo zrobić upgrejd eq ponownie, bo zginąłem. To można było zrobić na pewno lepiej. Uwaga designerskie porady : WPROWADZIĆ autosave po każdym upgrejdzie i wentylacji xD. Jak już gra opiera się na tych autosave'ach, to niech przynajmniej robi to z głową... Ale ogólnie jako gra akcji podtrzymuje po jeszcze jednej misji - jest git. Lepsze od The Order z PS4 :P. I przez całą grę mam vibe z mojej ulubionej - 1 misji z MGS V.- Hogwarts Legacy
To może być najlepiej sprzedająca się gra tego roku, Spiderek, nowy Codzik/Fifa czy Zelda raczej bez szans. Chyba, że wyjdzie GTA 6 .- The Callisto Protocol
Jakieś kanały, misja Kopuła Mieszkalna. - Hogwarts Legacy