Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. I żeby była nieco mocniejsza od PS2
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Jakie powerbanki polecacie do Decka, czy jest wymagana jakaś konkretna moc, jakiś top na rynku pod tym względem?
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    btw : Oled do Decka https://www.amazon.com/dp/B098NHT123?&linkCode=sl1&tag=thedomman-20&linkId=348865ba7198c0c1e0830d36077f43d2&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    A mój już jedzie . OLED fajna sprawa, chętnie bym dopłacił i szkoda, że Valve nie zrobiło takiej wersji. W wywiadzie dali do zrozumienia, że nie bedzie nowego Decka, w sensie z nowymi bebechami, ale V2 z Oledem, kto wie... może za 2-3 lata się doczekamy. Ja wziąłem 512 właśnie, żeby nie mieć problemu z pamięcią, ale głównie dla powłoki, bo często będę grał na świeżym powietrzu, a tam wiadomo jak sprawdza się coś, co nie jest w macie. A i właśnie granie outdoor to główna słabość OLEDA, więc dla handhelda to nie jest takie zerojedynkowe. Stąd np. Switch Lite nie ma Oled wersji... Mam Switcha Lite i Vitę OLED, na zewnątrz Vita nie dawała nigdy rady, coś za coś.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Yakuza
    minirecka, K2 <3.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Kiwami 2 ukończone. Kolejna fantastyczna (już trzecia w przeciągu 3 miesięcy) Yakuza za mną. Y0=K2>K1 jak na razie. Najlepsza graficznie (lepsza nawet od Y7, z tym, że grałem na mocnym PC z ultrawide, a tam PS5 w perf), najlepszy gameplay ogólnie z tymi wszystkim QoL z nowego silnika (wchodzenie do budynków bez loadingu, podnoszenie broni, ulepszone minigry, zajebiste sidestories) gorsza fabularnie od zajebistej, mitycznej pod tym względem zerówki. Niemniej jednak jest ona dobra, postacie też wymiatają, dla mnie najlepszy był Jiro Kawara, no i oczywiście Goro Majima jak zwykle System walki na początku wydawał mi się płytki w stosunku do Kiwami i Y0, ale po czasie go doceniłem, na pewno na NORMAL nieco prostszy i dynamiczniejszy niż Kiwami i Y0, gdzie tam walki z bossami mogły trwać kilkanaście minut, tutaj max 2/3 minuty. Cabaret Club zrobiłem calutki (dobre to również, oczywiście na swój sposób, żona dalej się pyta, co ja robiłem te 4h i czemu ubieram jakieś obce babki w strój pokojówki :D). Olałem tylko tą minigrę budowlaną, ale może jeszcze kiedyś wrócę polatać trochę po Kamurocho w K2 :). Całość mocne 9/10 (+ 0.5 do zajebistości, bo można grać Majimą, chociaż nie za długo :)), naprawdę świetna gra i świetna Yakuza. Teraz plan obejrzeć Y3-Y5 (nie dam rady tego ogarnąć) i lecę płynnie do Y6 :). W trakcie jeszcze jestem po 10h Y7 (tutaj specjalnie spowal niam, żeby wejść na bieżąco po 6, Y7 to moloch, także na spokojnie :D). Yakuzowy rok w pełni, ta seria jest tak zajebista i tak rozwinięta pod względem sequeli, spin offów i prequeli, że głowa mała
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Yakuza
    Po 3 częściach dalej musze powiedzieć, że Y0 top, ALE K2 dorównało :).
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Hendrix temat w Souls-like
    https://youtu.be/5es_Gdnybz0 ranking dlc Froma, imo poprawna kolejność, dalbym podobną.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na messer33 temat w Ogólne
    Temacik chyba powinien być w kategorii soulslike....
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MBeniek temat w Seriale
    Tak, zdecydowanie lepiej jej idą sceny rozpierdolu niż te mniej brutalne, tutaj Ellie z gry lata świetlne z przodu niestety. No ALE w Tlou2 będzie miała okazję się wykazać :D. Tam jest pod tym względem tak 10 razy więcej scen tego typu do wyjęcia 1:1. Niemniej jednak same głównie postacie przed finałem to na pewno Joel >>> Ellie, która jest mega nierówna, ale to już było do przewidzenia przed serialem. Ostatni epizod musi dowieść, ale ciężko będzie pokonać pierwowzór, licze na co najmniej przyzwoite zakończenie tożsame z grą, żeby nie odjebali na koniec zmiany fabuły xD.
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MBeniek temat w Seriale
    Najlepszy odcinek dla mnie. Czepianie się, że to tylko cutscenki jest trochę z dupy, to serial, nie gra. Poza tym było też trochę tutaj Joela i akcji z napastnikami. Ten odcinek miał wszystko, akcja, dobra fabuła, krew, atmosfera zaszczucia, zero dłużyzn. Koło mnie ogląda żona, która nie ma pojęcia o grze i również podziela to zdanie. Gracze moze patrzą inaczej, ale Ja jestem w stanie docenić wklad pracy, mimo, ze grę ukonczylem 3 razy i znam ją na pamięć. Doceniam też te delikatne zmiany w fabule, jakby były większe to wiemy jaki byłby odzew od graczy :)) Nie wszystkie odcinki trzymały poziom, ale ten oceniam na 10/10, a serial skoczył u mnie na 8 leciutko przed finalowym epizodem. Poza tym sukces serialu = większy budżet dla prawdziwego fabularnego Mesjasza = gry dekady Tlou2
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Update: wersja PC ma Denuvo na premierkę, więc uważać :).
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Może zcancelowali demko, bo za duże zainteresowanie grą :D. Były problemy na premierę z RE8, nie jakieś duże, ale lekki stuttering z Denuvo związany tu i tam się zdarzał. Potem to wywalili, fabularne DLC ogrywałem potem i było cacy, a nawet lepiej niż cacy, gra jest ultradobrze zooptymalizowana obecnie. Niemniej jednak, żeby nie spalić, tym razem na premierę biorę na pewniejszą platformę - PS5 :). Ten silnik jest tak pięknie zoptymalizowany, że tylko jakieś dziwne akcje z PC mogą go wypierdolić :D.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na zdrowywariat temat w Ogólne
    Wygląda jak kolejny must have na Steam Decka :D.
  15. Przeszedłem w tym roku niesławny port na PC w passie. Sztos, nawet graficznie ciągle dowozi, a ostatni boss to kawał skurwysyna.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Suavek temat w Kącik RPG
    Obejrzałem, modziki w takim razie do remasterka i będzie gitarka: cutscenki https://gamebanana.com/mods/429929 audio https://gamebanana.com/mods/423569
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Suavek temat w Kącik RPG
    W skrócie co napisali, co najlepsze? U mnie już w sumie po sprawie, kupiłem P3P na Steam, będę grał na Steam Decku, czekam tylko aż dojdzie i popykam trochę :D. Tytuł startowy na SD :).
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Ogolnie warto celować w to 40 fps pod większość gier na Decku? Czy raczej 60 fps. Jaki to ma wpływ na bateryjkę?
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Ogólne
    Ktoś na decku w to gra? Jakie wrażenia?
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Jaram się tym deckiem, tym samym nie szukam juz RTXa 4090 w dobrej cenie i zostaje na poczciwej 3080, zakupy hardwarowe na ten rok dokonane (no chyba, że wyjdzie Switch 2, albo PS5 pro xD) Myślę, że bateria może takich zabaw nie wytrzymać
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Jakim to kurierem przychodzi do Polski? W zamowieniu zero info. I ile czekaliście, rzeczywiście te 1-2 tyg?
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Kupiłem po długich namysłach wersje 512 GB, wiem, że przepłaciłem, ale nie chce mi się grzebać potem i wymieniać. Maszynka ma być głównie outdoor wakacje/podróż/ogród i do indie, więc przez 5 lat nie będę musiał nic odinstalowywać . No ewentualnie wrzucę jakiegoś Wiedźmina, Baldura 3 i Yakuzy z większych gierek :P. Jak tam Dziki Gon w dx11, działa płynnie na Decku?
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Zeratul temat w Ogólne
    Pewnie ograniczenie spowodowane wersją na pastgeny, pytanie po co to tam wychodzi w 2023 roku...
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Zeratul temat w Ogólne
    DL2 było dobre przecież... A tutaj, niby wygląda lepiej graficznie niż DL2, ale to tylko teoria. Niewiele wiadomo o tym, co w tej grze będzie się robić poza samą walką, nic więcej nie pokazali. Sam system walki i sposób w jaki rozpadają się zombie, chyba jeszcze lepszy niż w DL2, ale może wyjść ładna wydmuszka...
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Yakuza
    Ominąłem prawie w całości wątek prowadzenia klubiku w Y0, ale tutaj wciągnęło mnie na maxa, dzisiaj 4h w grze, zero progresu w story, tylko hostessy lewelowałem . Ta gra to moje goty 2023 (z gier,, które w 2023 przechodzę, a nie które wyszły). Miazga.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.