Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. The Quarry celowo ominales?
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na messer33 temat w Ogólne
    Nie no bez tego nawet nie podchodzę, ogólnie system lootu w Nioh był przesadzy, naprawdę w tej grze kalka 1:1 z tym kolorowym lootem? Przeciez nikt tego nie lubi w Soulslike'ach xD.
  3. Co się stało z Rocksteady. Szkoda.
  4. W każdym razie PS+ zaliczył w ostatnich 3 miesiącach ogromny postęp, a w GP widzę leciutki regres, gdzie w zeszłym roku w abonamentach Sony jeszcze nawet nie istniało. IMO dobrze, że zrobili i na tym polu konkurencję.
  5. Jeden, co podziela moją opinię. Polecam się lepiej zapoznać, zanim dajecie minusa z ofertą marcową, kolejna UWAGA premiera tam wchodzi "Tchia", ale ingorancja co niektórych poraża.
  6. Inna sprawa, że granie w tą akurat grę na konsoli nie jest jakimś glownym targetem. Chociaż widzę, UI przemodelowany kompletnie, kamera też itp.. Jednak wybiorę edycję PC. MGS3 remake i cos z Castlevanii od Konami. Ubolewam jednak, że nie ma plotek o MGS 1 Remake :/, w którego dużo ludzi nie grało, że względu na wiek i dostępność, ponadto byłoby go łatwiej zrobić, no dziwne.
  7. Czyli tylko gry premierowe się liczą dla Ciebie? To fajnie masz. Porównaj sobie ostatnie 3 msc w ps plus i gamepass. Ten drugi zaczyna odstawac na polu biblioteki, glownie ze wzgledu na kompletny brak duzych gier AAA. Taka jest moja subiektywna opinia.
  8. Hmm Stray???
  9. Tylko Evile i Ghostwire to robił jeszcze z Sony. Tutaj zrobili HiFi Rush, może się chłop załamał, że ta gra będzie kandydatem do Goty, a wydali na jej produkcję 15 dolarów, może chciał zrobić Skyrima 2 albo Evil Within 3 GAAS? Kto wie xD. Nie zdziwię się, jak za parę dni ogłosi otwarcie nowego studia pod swoimi skrzydłami coś a'la Kojimbo.
  10. Czyli jednak miałem racji, Tango to studio Indie. Gamepass to był chwilowy trend. Teraz jest tylko tanio, a PS+ Extra zjada contentem gamepassa na śniadanie. Żeby nie było opłacam oba. Ale brakuje tych 3-5 AAA w roku od Microsoft Studios, oj brakuje.
  11. Pokaz się odbył. Dobrze, ze juz za nami. . Najgorsze state of play od czasu jego powstania.
  12. PS Extra ostatnio dowozi aż za mocno, nic nie zdążę kupić, bo wszyatko wpada tam... ładnie ładnie dowożą, szkoda, że sam pokaż dzisiaj był na maxa chujowy. Ale nie można mieć wszystkiego :).
  13. Będą jakieś znaczniki w tej części? Żeby było wiadomo gdzie iść?
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Shen temat w Kącik RPG
    W tym miesiącu wchodzi do PS+ Extra/Premium, jakby ktoś nie wiedział, wersja na PS4 i PS5.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    https://www.gry-online.pl/newsroom/zabka-oferuje-25-zl-na-steam-przy-zakupie-batonow/ze24305 Chuj z batonami, ale ten screen
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PC
    UW jest super do pracy, super do grania, ale warto mieć też drugi monitor/tv z 16:9 pod gry, które tego nie wspierają, nie ma nic gorszego niż czarne pasy :/. A jeszcze gorsze od czarnych pasów są pasy w innym kolorze (np. w Hadesie, ale tak akurat chyba github przyszedłz pomocą, z tego co pamiętam).
  17. Shadowdrop tego drugiego to wcale nie jest niemożliwe. Stellar Blade to w sumie nie wiem, czy nie wyjdzie jakiś kaszalot z tego, coś długo cisza.
  18. Co tam dzisiaj obstawiacie na State of Play? Ja demko RE4R, gameplay FF XVI i teaser MGS Remake robionego przez Bluepoint . No i to oczywiście To też pewnie będzie
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Yakuza
    Kiwami 2 na PC będę przegryzał Y7 na PS5 . Gra wspiera nawet ultrawide, te Yakuzy to na serio jest sztosiwo jakich mało i wychodzi częściej niż Call of Duty, jak oni to robią xD?
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na okens temat w Yakuza
    Jeżeli Kiwami to najgorsza część gry, to nie mam pytań. Dla mnie to takie Yakuza 0 bez Majimy :), z nieco gorszą, ale wciąż dobrą fabułą I ulepszeniami, typu zapis z menu, ulepszone drzewko talentów i sama walka. 8,5/10. Teraz Kiwami 2:).
  21. Jutro State of Play, na pewno będzie trailer. Lub nowy gameplay.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Ludwes temat w Switch
    ale gierka super, miałem tylko sprawdzić i 3h pękło w pierwszym posiedzeniu :D. Magia Nintendo
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Ludwes temat w Switch
    Ktoś wspominał, że gra nie jest trudna. Na normalu dostaje srogo w pupę, ale 1wszy boss pad po kilku próbach :D. Na pewno nie jest to gra, na której można grać oglądając przy tym meczyk, jak ja to robiłem wczoraj xDD.
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Ogólne
    Nie widzialem calego preview, ale jedna wielka planeta na 100%, bo porównywał w pewnym momencie do Zeldy skalą. Potem wspominał, że preview zakończył na innej planecie. Więc może hub + kilka mniejszych planet.
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Ogólne
    No zapowiada się lepiej od jedynki, widać spory progres w strukturze świata i w samej walce przede wszystkim.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.