Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Frantik temat w Ogólne
    No i pograłem wczoraj sporo, pierwsze wrażenia po podejściu do tytułu z niskimi oczekiwaniami i wcześniejszym przejściu Dead Space Remake. - gra jest inna od Dead Space, co uznaje za plus, korytarzowa, ale przy tym nie ma czasu na nudę i backtracking, takie "cinematic experience" też są potrzebne i mnie się to podoba - bardzo mocno nastawiona na dobrze zrealizowaną walkę wręcz, broń dalekiego zasięgu to tylko dodatek to elektrycznej pały Jacoba - oprawa audiowizualna to jest chyba na razie top tej generacji razem z exami Sony (Tlou Remake, Ratchet, Horizon) wszystko wygląda o półeczkę lepiej od Dead Space (animacje postaci to jest majsterszyk), z wyjątkiem budowania klimatu grą świateł i tutaj NAJWIĘKSZY dla mnie minus gry, jest nieco za jasna i nieco za szara, co w horrorkach tego typu jest mega ważna. - drugi największy minus, gra nie straszy, próbowałem na słuchawkach w ciemnym pokoju, klimacik był stworzony, ale jakoś nie poszło twórcom budowanie klimatu, niby wszystko jest, a jednak czegoś brakuje, może właśnie tej czerni Na pewno mniej więcej patrząc na czas w połowie gry oceniłbym ją na więcej niż 7/10, może to patche pomogły, bo warstwa techniczna niby leżała na premierę, ale nie rozumiem, czego została tak zjechana przez prasę i część graczy, może nie jest to survival horror a'la Dead Space a bardziej korytarzowy thriller sci-fi z fenomenalną oprawą audio-wideo. Polecam sprawdzić, jak ktoś lubi takie klimaty
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Kurde, dobra ta gierka jest :D. I znowu abonament za 6,88 zł nabrał sensu.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    "Kupiłem" gamepassa za 6,88 zł na PC, zobaczymy, czy taki goty contender :D.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    To akurat też prawda, zależy ile masz czasu :). W sumie dla chętnych było demko :D.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Frantik temat w Ogólne
    Przyszło, zobaczymy, czy taki potworek, jak mówicie :D. Moje sci-fi sny i tak są już spełnione w tym roku. Może popedzę to na easy, chociaż to by było obrzydliwe dla zagrajmera :D.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Zagrałbym, ale mam 7 gierek w backlogu , nie powiem filmik z tvgry mnie trochę nahypował, może się uda ograć do czerwca :D.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Wiadomo przecież, że to nie jest hit nad hitami, ale czasami taki średniaczek przyjemny też jest potrzebny do ogrania. I wreszcie dobry release na PC + użycie direct storage, no za to szanuje, szkoda, że FF VI wyjdzie tylko na PS5 na początku, bo bym kupił na PC :D. Edit: FF XVI*, ale VI zawsze w moim serduszku
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Famistsu są moimi ulubieńcami. Resident Evil 6 swego czasu dostało u nich 39/40, magnus opus Capcomu .
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Bigby temat w Ogólne
    Callisto to jest "The Order" graficzny w tej chwili.
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    PC wspiera ultrawide'a, któs może widział/wie?
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Racja, coś jest zjebane, to z reddita kilka dni temu. Moje jakieś bardziej sensowne:
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Próbka użycia ChatGTP do wybrania strony
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    No i dobrze, tak powinno być.
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Podobno to ostatnia recenzja tego redaktora.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    No nie powiem, polityka przegrała, a może po prostu to gra na 95/100, a nie 86/100 jakie dostała:D.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Recki bardzo dobre. Małe zaskoczenie, nie powiem :). Fajnie. Pierwszy hit od tego studia.
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    A jednak każdy na te recki czeka, opinie o grze to dopiero jutro jak ktoś kupił to EK :D. Edit: Deluxe
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Gotham Knights kiedyś aż sprawdzę, bo chyba trochę na wyrost została zjechana. Pamiętam, jak wszyscy jechali po Arkham Knight, a teraz nagle gameplay z batmobilem przed 80% gry się ludziom podoba xD.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Ostatnie 2 duże premiery open world AAA, post Elden Ring: Forspoken, Gotham Knights po 69 :D. Ale fakt, Hogwart zapowiada się lepiej, zresztą jebać te recki, warto obejrzec Digital Foundry i to tyle, ciekawe, tylko, czy oni też nie banują tej gry. Zobaczymy.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Chodzi mi bardziej o typowe Ubisofciaki, Horizon jednak w paru apektach się wyróżniał (oprawa, walka, w czym wyróżni się Hogwart, zobaczymy, może w niczym?) teraz dostają 6-7/10, trzeba dodać coś nowego, żeby dostawać high 8. Zresztą, nie każda gra musi być goty, żeby się dobrze bawić. Przykład zjechanego w recenzjach Days Gone.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Lewaccy redaktorzy, próbujący uzasadnić 5/10 dla Hogwarta https://www.instagram.com/reel/Cn8dXwwq8Do/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Elden to Elden, bliżej mu do Zeldy niż "open worlda" z pytajnikami.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Nie no, 75-79 to max. Lewaki wystawią mniej niż 7. Inni 8 to wyjdzie, ile wyjdzie. Moda na wysoko oceniane open worldy już minęła + polityka ma większe znaczenie, niż kiedykolwiek.
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na KrYcHu_89 temat w Kącik RPG
    Easy Allies na przykład umieściło ją w top 5 GOTY 2022, mimo, że jej nie zrecenzowali, czemu nie było tylu recenzji, nie ma pojęcia. Taki Vampire Survivor też ma mało recek. Indyki coś coraz częściej są omijane przez co większe portale.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.