Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
The Callisto Protocol
No i pograłem wczoraj sporo, pierwsze wrażenia po podejściu do tytułu z niskimi oczekiwaniami i wcześniejszym przejściu Dead Space Remake. - gra jest inna od Dead Space, co uznaje za plus, korytarzowa, ale przy tym nie ma czasu na nudę i backtracking, takie "cinematic experience" też są potrzebne i mnie się to podoba - bardzo mocno nastawiona na dobrze zrealizowaną walkę wręcz, broń dalekiego zasięgu to tylko dodatek to elektrycznej pały Jacoba - oprawa audiowizualna to jest chyba na razie top tej generacji razem z exami Sony (Tlou Remake, Ratchet, Horizon) wszystko wygląda o półeczkę lepiej od Dead Space (animacje postaci to jest majsterszyk), z wyjątkiem budowania klimatu grą świateł i tutaj NAJWIĘKSZY dla mnie minus gry, jest nieco za jasna i nieco za szara, co w horrorkach tego typu jest mega ważna. - drugi największy minus, gra nie straszy, próbowałem na słuchawkach w ciemnym pokoju, klimacik był stworzony, ale jakoś nie poszło twórcom budowanie klimatu, niby wszystko jest, a jednak czegoś brakuje, może właśnie tej czerni Na pewno mniej więcej patrząc na czas w połowie gry oceniłbym ją na więcej niż 7/10, może to patche pomogły, bo warstwa techniczna niby leżała na premierę, ale nie rozumiem, czego została tak zjechana przez prasę i część graczy, może nie jest to survival horror a'la Dead Space a bardziej korytarzowy thriller sci-fi z fenomenalną oprawą audio-wideo. Polecam sprawdzić, jak ktoś lubi takie klimaty
-
Hi-Fi Rush
Kurde, dobra ta gierka jest :D. I znowu abonament za 6,88 zł nabrał sensu.
-
Hi-Fi Rush
"Kupiłem" gamepassa za 6,88 zł na PC, zobaczymy, czy taki goty contender :D.
- Forspoken
-
The Callisto Protocol
Przyszło, zobaczymy, czy taki potworek, jak mówicie :D. Moje sci-fi sny i tak są już spełnione w tym roku. Może popedzę to na easy, chociaż to by było obrzydliwe dla zagrajmera :D.
-
Hogwarts Legacy
Zagrałbym, ale mam 7 gierek w backlogu , nie powiem filmik z tvgry mnie trochę nahypował, może się uda ograć do czerwca :D.
-
Forspoken
Wiadomo przecież, że to nie jest hit nad hitami, ale czasami taki średniaczek przyjemny też jest potrzebny do ogrania. I wreszcie dobry release na PC + użycie direct storage, no za to szanuje, szkoda, że FF VI wyjdzie tylko na PS5 na początku, bo bym kupił na PC :D. Edit: FF XVI*, ale VI zawsze w moim serduszku
- Forspoken
-
Dead Space (Remake)
Callisto to jest "The Order" graficzny w tej chwili.
-
Hogwarts Legacy
PC wspiera ultrawide'a, któs może widział/wie?
-
Hogwarts Legacy
-
Hogwarts Legacy
-
Hogwarts Legacy
No i dobrze, tak powinno być.
-
Hogwarts Legacy
Podobno to ostatnia recenzja tego redaktora.
-
Hogwarts Legacy
No nie powiem, polityka przegrała, a może po prostu to gra na 95/100, a nie 86/100 jakie dostała:D.
-
Hogwarts Legacy
Recki bardzo dobre. Małe zaskoczenie, nie powiem :). Fajnie. Pierwszy hit od tego studia.
-
Hogwarts Legacy
A jednak każdy na te recki czeka, opinie o grze to dopiero jutro jak ktoś kupił to EK :D. Edit: Deluxe
-
Hogwarts Legacy
Gotham Knights kiedyś aż sprawdzę, bo chyba trochę na wyrost została zjechana. Pamiętam, jak wszyscy jechali po Arkham Knight, a teraz nagle gameplay z batmobilem przed 80% gry się ludziom podoba xD.
-
Hogwarts Legacy
Ostatnie 2 duże premiery open world AAA, post Elden Ring: Forspoken, Gotham Knights po 69 :D. Ale fakt, Hogwart zapowiada się lepiej, zresztą jebać te recki, warto obejrzec Digital Foundry i to tyle, ciekawe, tylko, czy oni też nie banują tej gry. Zobaczymy.
-
Hogwarts Legacy
Chodzi mi bardziej o typowe Ubisofciaki, Horizon jednak w paru apektach się wyróżniał (oprawa, walka, w czym wyróżni się Hogwart, zobaczymy, może w niczym?) teraz dostają 6-7/10, trzeba dodać coś nowego, żeby dostawać high 8. Zresztą, nie każda gra musi być goty, żeby się dobrze bawić. Przykład zjechanego w recenzjach Days Gone.
-
Hogwarts Legacy
Lewaccy redaktorzy, próbujący uzasadnić 5/10 dla Hogwarta https://www.instagram.com/reel/Cn8dXwwq8Do/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
-
Hogwarts Legacy
Elden to Elden, bliżej mu do Zeldy niż "open worlda" z pytajnikami.
-
Hogwarts Legacy
- Hogwarts Legacy
Nie no, 75-79 to max. Lewaki wystawią mniej niż 7. Inni 8 to wyjdzie, ile wyjdzie. Moda na wysoko oceniane open worldy już minęła + polityka ma większe znaczenie, niż kiedykolwiek.- Chained Echoes
Easy Allies na przykład umieściło ją w top 5 GOTY 2022, mimo, że jej nie zrecenzowali, czemu nie było tylu recenzji, nie ma pojęcia. Taki Vampire Survivor też ma mało recek. Indyki coś coraz częściej są omijane przez co większe portale. - Hogwarts Legacy