devilbot
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.
- eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.
-
Wrzuć screena
Jak już jestem w temacie to mam też przy sobie screeny z najlepszej nowożytnej serii jrpg w tym przypadku część trzecia sagi Xenoblade. Jak widać po obrazkach interesują mnie w tej serii pojazdy, a nie mangowe dziewczynki:
-
Wrzuć screena
Nie trafiłeś od dawna nie jesteśmy braćmi. Drozdu stamtąd wyszedł dawno temu, a mnie Mysza7 wyjebał bo napisałem "Wolna Palestyna" Żeby nie robić offtopu to wrzucę screena Pikmin 4 i kirby
-
GTA VI
Na biednego nie trafiło
-
Wrzuć screena
Szkoda, że ograłeś w gp za grosze i przez takich jak Ty kolejne studio prawdopodobnie pójdzie pod nóż. https://www.xboxachievements.com/news/aphelion-life-is-strange-studio-dont-nod-financial-uncertainty/
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Najlepsza konsola cena do jakości series s. Za 900zł zagracie w gearsy e day i GTA VI a na PlayStation w gearsy nie, a na pc za 20tys w GTA nie hehe
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Taki konsument nie potrzebuje nowej konsoli, na starych wciąż zagra w fortnite, Minecrafta czy gta 6, a nowa część dopiero za 25 lat
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Nie widzę problemu, przecież można już zacząć odkładać
-
CLUTCH
- Star Fox
- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Co powie że konsola droższa bo drogi ram który to Microsoft sam skupuje i jest tego przyczyną- Star Fox
No misje trwają max 5 min a jest ich w jednym przejściu 7. Na normalu jak skończyłem to zostało mi jeszcze 14 żyć. Raz zginąłem w tym czołgu bo zapomniałem, że skakanie jest. Jak grałem w to za dzieciaka to mi się wydawała kosmicznie trudna gra.- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Podwyżki konsol której nikt nie chce i tak kupować to taka słaba bomba- Star Fox
- Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
To będzie 3500zł za series x. Uważam, że warto. Świetny sprzęt.