-
007 First Light
Zazdrościsz łysa pało
-
Screamer
Wyszło demo zagrałem i od razu kupiłem. Kurewsko dobra gierka. Przechodzę fabułę i bardzo fajna. Postacie jak w bijatyce każda swój specjal i strategia. Naprawdę niezły wymagający model jazdy. Aktywna zmiana biegu w odpowiednim momencie, używażnie drugiej gałki do driftu, przytrzymanie lewego bumpera jako dopalacz za to kliknięcie prawym to tarcza a przytrzymanie to burst żeby rozjebał przeciwnika. No trochę blur, trochę ridge racer, trochę gears of war (aktywny shift jak przeładowanie broni w gearsah) No trochę gra jest kurewsko nieuczciwie trudna ale to chyba cały urok takich zapomnianychra racerow. Jest tu też Troy Baker wcielajacy się w hosta turnieju. Jak widać gość pcha się do każdej fajnej gry w tym roku. Mega zaskoczenie tego roku. Jebać forze dla tatuśków
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Za to Captain Tsubasa 2 wychodzi od razu na Xboxa a jedynka nigdy nie wyszła
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Bez niczego. Dostajesz w cenie dwie wersje gry jedna na konsole jedna na pc w sklepie Microsoftu. Ja akurat korzystam z tego na series x i handheld pc. Można grać bez problemu w jedną grę tu i tu, save się automatycznie uploaduje i ściąga z chmury. Nie miałem z tym problemu. Obawiałem się jak zachowa się gra która mam na konsoli w quick resume czy nie będzie jakiejś niezgodności save ale na szczęście po sesji na handheldzie i próbie włączenia gry w quick resume wyłącza taką grę żeby tego uniknąć. Dodali też opcje ręcznego wyłączenia quick resume w grach, wydaje mi się że właśnie z tego powodu.
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Jest tu podobny tryb dla jednego gracza nazywa się "world tour" @wojtas011 to nie jest f2p, jest zawartość dla 1 gracza jak napisałem wyżej plus jakieś tam puchary można se grać jak w starych Pesach nie wiem czy w f2p to było
-
Nintendo Switch 2 - temat główny
Ja nie jestem zadowolony z wielu rzeczy. Za drogie gry chociaż już się ogarneli trochę i widzę że star fox jak i splatoon riders będą za 214zł. Przestałem kupować gry na s2 gdzie na jedynkę kupiłem prawie każdą grę od Nintendo. Duże zamieszanie z wersjami S2 devkity czy chuj wie co. Mario kart world mega zawód, gra jest dobra jeździ się super ale Nintendo nie wykorzystało okazji i zaniedbało podstawowe opcje online itp Bananza ani to nowe Mario 3d ani platformowe donkey kong w 3d. Nie wiadomo czym jest ta gra na bank jest za długa przy tak nieinteresującym gameplay loopie. Reszta gier za drogie ciekawostki. Sam sprzęt jak najbardziej mi się podoba ekran mimo tego co piszą jest całkiem ok i przede wszystkim jest wielki. Ogólnie bez szału. Może bym kupował i ogrywał więcej na switchu ale wychodzi sporo lepszych ciekawszych gier przede wszystkim w lepszych cenach.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Cena zaporowa ale jak to w przypadku pragamaty i re9 na bank będą kluczyki na Xboxa.
-
Xbox Series - komentarze i inne rozmowy
Coraz więcej gierek w Playanywhere nawet capcom się skusił i to chyba pierwszy raz widzę u nich na premierę, oby to było standardem u tego wydawcy
-
Dune: Awakening
Zwykły survival crafting, żadne MMO. Wiadomo że w takie gry można grać solo jak np w ich poprzednie Conan exiles
-
ILL (Team Clout)
Downgorad poszedł ostry ale i tak wygląda to dobrze
-
Ace Combat 8: Wings of Theve
Na bank lepsza zagrywka niż dostęp do gry 2 dni wcześniej za większą kasę.
-
Targi: E3, GC, TGS
Czy Jimmy już doszedł do siebie po pokazie tych wszystkich multiplatform i kilkuletnich gier ze steam?
-
Tomb Raider: Legacy of Atlantis
Graficznie double A. Doczekałem czasów gdzie główne tomb raidery nie są już AAA Obstawiam że przy zestawieniu ta poprzednia trylogia wygląda lepiej, bardziej interesująco
-
Stuntman: Hollywood
Najciekawsza gra pokazu chyba. Fajnie sobie to wymyślili z tymi klasycznymi filmami w sumie logiczny sposób żeby przyciągnąć do takiej produkcji w tych czasach. Chociaż wygląda to budżetowo i saber ma trochę tych gier zapowiedzianych na nie wiadomo kiedy to jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
-
Marvel's Wolverine
Jak dla mnie spoko to wyglądało, pobiegał bym wolverinem i poszlachtował no ale konsoli dla takiej gry raczej nie kupię. Designy postaci trochę słabe.