Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Jeśli ktoś się zastanawia, jak słabe jest obecnie Atletico, to dzisiejszy mecz z Mallorcą tłumaczy wszystko. Atletico gra u siebie. W 27. minucie jest karny, obrońca Mallorki dostaje czerwoną kartkę. Forlan nie strzela. Mają przewagę zawodnika ale się męczą. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy ręka w polu karnym. Kolejna czerwona kartka dla obrońcy Mallorki. Forlan tym razem trafia. 1-0. Przewaga dwóch zawodników. I co? I nic, Atletico się męczy, a w doliczonym czasie Mallorca wyrównuje na 1-1. Geniusze. Real w tej chwili się męczy ze Sportingiem Gijon. Nie grają Ronaldo, Lass, Higuain, Albiol i Benzema. Kaka jest na ataku, a na lewym skrzydle biega Royston Drenthe. No fatalnie to wygląda. 10 minut do końca i jest ciągle 0-0. P.S. No i koniec, 0-0. Jeśli ktoś się zastanawia, czemu Ronaldo spędza 10 godzin dziennie na siłce, by móc jak najszybciej wrócić na boisko, to ten beznadziejny mecz powinien mu powiedzieć wszystko w tej kwestii.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Trochę monotonna napie'rdalanka. Nie wiem, czemu ktoś tam pisał, że album jest zróżnicowany. W ogóle nie jest. Ale całkiem przyjemnie się słucha.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Jak na metal, to nawet niezłe.
  4. No tak, ale lektury w szkołach to są zazwyczaj arcydzieła. W liceum czyta się praktycznie najwybitniejsze książki z każdego okresu (wiadomo, że z priorytetem dzieł polskich). Dawanie dzieciom w szkole do czytania tego, co po prostu one czytają, nieco mija się z celem edukacji. Chociaż oczywiście rozumiem, dlaczego tak się robi. Jeśli 95% Polaków nie czyta nic lub prawie nic, to trzeba się najpierw starać, żeby dzieci czytały cokolwiek, a nie, żeby się znały na literaturze, bo to jak widać i tak się nie udaje.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Czasopisma / Gazety
    No jak w piśmie są horoskopy itp., to często tak to wygląda. Ale to tylko jeden z moralnych dyskomfortów człowieka, który pracuje w czymś takim.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Czasopisma / Gazety
    No sorry, ale mam ci UZASADNIAĆ, dlaczego praca w "RP" i "Fakcie" to dla dziennikarza kompromitacja? To trochę tak, jakbym ci tłumaczył, dlaczego nie powinno się srać w parku. Późniejsze "genialne wnioskowanie" to już stara Maidenowska szkoła.Oczywiście masz rację, nie czytam "RP", nie mam pojęcia, co to jest. Tak naprawdę jest ona bardzo profesjonalna i rzetelna. Krytykowałem Rybińskiego, bo zazdrościłem mu nagród.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Czasopisma / Gazety
    No prawie że zabawny jesteś. Rybiński przechodził z gazet słabych do jeszcze słabszych. Np. z beznadziejniej "Rzepy" do tabloidu "Fakt". O czym to świadczy? a) Facet miał gdzieś to, co pisze - sam nie wierzył w to, co pisał, więc szedł tam, gdzie mu dali więcej kasy, bez względu na poziom. b) Wywalili go z "Rzepy". Był za słaby, żeby pisać do "Rzepy". Nawet "Rzepa" go nie chciała! Żaden z tych wariantów nie pozwalałby mi pałać do niego szacunkiem.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Czasopisma / Gazety
    Rybiński po prostu pisał do "Faktu". Być może tekst o plugawym kebabie był ostatnim w jego życiu.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Rock
    Jak widać, były to tylko plotki.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Rock
    Dobra, wszystko jasne. Zaktualizowano oficjalną stronę i wysłano informację do mediów. Płyta wychodzi w Stanach 17 listopada. 13 utworów: No One Loves Me & Neither Do I Mind Eraser, No Chaser New Fang Dead End Friends Elephants Scumbag Blues Bandoliers Reptiles Interlude With Ludes Warsaw or The First Breath You Take After You Give Up Caligulove Gunman Spinning In Daffodils
  11. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Rock
    Z cyklu "podobno": podobno w poniedziałek będzie w jakimś tam radiu puszczony singiel. Podobno informacja prosto z wytwórni - podał ją koleś z jakiegoś dużego kanadyjskiego radia. Jeśli to się nie sprawdzi, to znaczy, że tajemniczy informator ściemnia i ten zespół nigdy nic nie wyda. Słuchałem utworu "New Fang", który ma być singlem, no i nie jest to ich najlepszy utwór, ale zobaczymy, jak będzie brzmiał po produkcji. QoTSA na żywo brzmi jak gó'wno, a ich albumy bywały niezłe.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Gdyby nie ten absurdalny gol dla Apoela... Byłbym dalej w top 500. W tej kolejce bardzo mało osób zdobyło jakieś większe ilości punktów. Ja dostałem 21, a gdyby nie ten jeden gol, miałbym dwa razy więcej. Będę grał dalej.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Dla ciebie piłka marzeń polega na tym, że grasz totalne dno przez 60 minut, a później jednemu zawodnikowi wychodzi strzał życia? No cóż, kwestia gustu.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    O ile pamiętam, to napisałeś przed meczem mniej więcej tyle, że Milan może przegrać, albo może wygrać. Niesamowite masz zdolności.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Seriale
    Zapuszczasz sobie "Entourage" i przestajesz używać takich tekstów.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Seriale
    Ja i mój kolega, do tej pory fani Californication, wspólnie uznajemy, że trzeci sezon to jak na razie gó'wno. Granica między Moodym-uroczym hamem a Moodym-żałosnym prostakiem została po prostu przekroczona. Finezja zniknęła, zostaje sam młodzieżowy język i pieprzenie się każdego z każdym, ale to nie to samo. Dalej będę to oglądał, no bo to tylko pół godziny tygodniowo, ale jestem zawiedziony.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    To, co się działo od bramki Pirlo, było kapitalne. Generalnie mecz spoko, były koszmarne błędy sędziego, szaleństwo piłkarzy itp. Milan okazał niesamowitą skuteczność - tyle goli co wszystkich akcji ofensywnych - no ale w piłce wygrywa ten, kto więcej strzeli, wiadomka.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Kurde, co to ma być, znowu jakiś milanista wyrżnął Kakę w polu karnym, bez piłki, na chama, a sędzia nic. Ja nikomu nie chcę hejtować, ale ile fuksa ma w tym meczu Milan, to się w głowie nie mieści.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Coś w stylu: "Hej, może byśmy tak wyszli z tej grupy?" byłoby IMO adekwatną mówką.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Przed chwilą ręka milanisty w polu karnym. Sędzia - nic. Obso musi przeżywać trudne chwile przed TV.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Kurde APOEL prowadzi z Porto, samobój Pereiry, będę miał minusową ilość punktów w WLM.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Oglądam ten mecz na razie na jakimś chińskim kanale, bo jakoś tak wyszło. Chińczycy nawet jak chcą powiedzieć "Kaka", to brzmi to jako "ghmgh". Przed chwilą Załhoha (Zambrotta) zasadził Bhyhymie (Benzemie) kopa kung-fu na polu karnym. Sędzia - nic. Zawsze będzie można zwalić winę na sędziów, co nie. Dobra, już jest 1-0, Milan zlekceważył.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Szalona kolejka. Myślałby kto, że faza grupowa nie ma sensu, bo i tak jest dwóch żelaznych faworytów w każdej grupie, a tutaj - proszę. Niezwykły mecz Liverpoolu z Lyonem. Strzelanina w Budapeszcie. Barca pierwszy raz w sezonie przegrywa, i to u siebie, i to z Rubinem Kazań. W Glasgow mecz z trzema samobójami, który wygrywa 4-1 Unirea, będąc teraz w niezłej pozycji do awansu z grupy, który pewnie byłby uznany ze sensację, choć będzie raczej dowodem na niezwykły rozwój ligi rumuńskiej. No i grupa H, która jest koszmarnie nudna, ale przynajmniej w obu meczach padł ważny gol w ostatniej akcji. Po takich wynikach to wszystko może się zdarzyć. Nie zdziwiłbym się, gdyby dzisiaj wygrał AC Milan.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    To jest ta połowa? Jak taki milanista jak ty może ciągle stawiać na Inter? Przecie oni potrafią wszystko zje'bać. Szkoda, że wywaliłem Bilasco w tej kolejce, akurat coś strzelił.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Którzy nie zagrają? Na razie widzę, że Renato nie zagrał, a Messi zdobył 2 pkt. Jeśli jutro Porto przegra, to być może moja drużyna będzie miała w tej kolejce minusowe konto punktowe.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.