Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. "Tylko dla siebie" to przesada.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Real gra bez Lassa i Ronaldo, Sevilla to na ten moment jedna z najlepszych drużyn w Europie - jeśli Real ma kiedyś przegrać, to dzisiaj. Myślę, że 0-0 będzie dla nich dobrym rezultatem, chociaż Benzema ostatnio zaczął nieźle grać, więc może to on przyniesie Królewskim jakieś bramki.
  3. No ale w dzisiejszych czasach przeciętny człowiek gubi się w praktycznie każdej książce (pomijam Dany Brałny i innych Koeljów). Oczywiście nie świadczy to, samo w sobie, dobrze o autorce - ale źle raczej też nie. Masłowska ma jakiś zamiar i chęć zrobienia czegoś wartościowego artystycznie, tak że ja ją szanuję za to. Fanem nie jestem, bo to po prostu nie moje klimaty. Nie jara mnie ten język, ta tematyka, to miasto. No nie mam z tego zbyt wielkiej przyjemności. Jednak cieszę się, że takie książki powstają - niby artystyczne, a jednak potrafiące przemówić do szerokiego grona. To bardzo rzadkie, bo na rynku książkowym słowa "bestseller" i "sztampa" są w zasadzie synonimami. A tak swoją drogą. Od lat niezmiennie bawi mnie tytuł amerykańskiego wydania "Wojny..." - "Snow White and Russian Red".
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Seriale
    Wszyscy wiedzą, że "The Wire" jest najlepszych serialem wszech czasów.
  5. Mnie się "surogaci" kojarzą z surogatami, no ale co kto woli. Kiedy sobie wyobrażam plakaty do filmu pt. "Dzieci zastępcze", to w sumie się nie dziwię dystrybutorowi, że wolał to zrobić tak. Wiadomo, tytuł nie ma być dobrze przetłumaczony, ma pomagać w promocji. BTW. Ciągle się zastanawiałem, jak przetłumaczą "Synecdoche, New York", ale wygląda na to, że ten film ostatecznie w ogóle nie będzie w Polsce wydany, więc problem z głowy.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    Czekam na 1 listopada na premierę nowej "Piły", będzie się ładnie komponowało. Przez październik może jeszcze padną jakieś ciekawe propozycje.
  7. No ale nawet "Galerianki" są przecież dużo wartościowsze od tego czegoś, a i nowy Almodovar w kinach jest.
  8. No ale oryginał jest ciekawszy.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    Jakby co, to planuję edycję 3. na 1 listopada, tak że jakiekolwiek propozycje są mile widziane. Mam już sporo kandydatów ze świata filmu, muzyki, polityki, ale jest jeszcze tyle innych sfer życia.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    No bez przesady z tym "Raining Blood". To nie jest ta klasa.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Ja nic nie chcę mówić, ale FC Zurich.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Ronaldo ma 16 pkt., Bordeaux wygrało 1-0, zdobyłem 79 pkt. i mam 500. miejsce w klasyfikacji generalnej. Uważam, że to niezły wynik, jak na to, że mam tylko jedną drużynę.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    O Realu coś bym powiedział, bo oglądałem ich mecz, ale poczekam jeszcze te kilka dni na ich wyjazd do Sevilli.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Pozostawię powyższy post bez komentarza, bo i tak wiadomo, co wszyscy mamy na myśli. P.S. Ja pier'dole, FC Zurich.
  15. IMO gorszy od "Volver", a w porównaniu z dorobkiem ostatnich 10 lat, wręcz zawód.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Ronaldo był jednak dobrym wyborem na kapitana. Dwa gole, i nie wiem, czy mu policzą asystę za ten karny, chyba nie, no ale mimo wszystko, 11 pkt luzikiem. Tylko Bordeaux kurde nie daje rady.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    No Inter dał czadu dzisiaj.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Alternatywa
    Już myślałem, że umarł.
  19. NBA

    ogqozo odpowiedział(a) na Kame temat w Kącik Sportowy
    Nie no. W meczach przedsezonowych będą sędziować "zastępcy", tak że w razie nierozwiązania negocjacji na czas, to oni będą też gwizdać w sezonie. Lokaut raczej się nie powtórzy... raczej.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Seriale
    Takie porównania bolą moje serduszko.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Mój skład: Carrasso - Ciani, Tremoulinas, Planus, Albiol - Ronaldo (K), Lampard, Plasil - Ibrahimovic, Bilasco, Gomis Połowa składu to Bordeaux, bo z drużyn tanich chyba mają największe szanse na okazałe zwycięstwo. Oprócz tego czterech pewniaków oraz napastnicy z Unirei (czarny koń!) i Lyonu (grają z Debreczynem). Świetny skład. Jedyny problem jest taki, że nie wiem, w jakim składzie zagra Bordeaux, bo często zmieniają, więc być może z nich wszystkich tylko Ciani zagra.
  22. Nie mogę przed 20 właśnie. Kurde no, raczej nic z tego. Z tanich koncertów to wybieram się na Black Tapes i CF98 do Firleja niedługo.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Jutro druga koleja. Piłkarze Barcy powinni być w cenie, no ale oni są drodzy. Poza nimi, trudno wskazać jakichś murowanych faworytów.
  24. Hm, no kurde wpadłbym, ale 15 złotych... Zobaczymy, jak się wieczór ułoży.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na BieŃ temat w Rock
    Weźcie się nie wygłupiajcie, mówcie "Studżys" normalnie, a nie jakieś pajacowanie.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.