Treść opublikowana przez ogqozo
-
J.P Anderson
Myślisz, że ktoś by za nią zapłacił?
-
Wygraj lige mistrzow
Dobra, daję mój skład na jutro: Cała obrona Porto - Kaka, Lampard, Renato - Dżeko, Messi (k), Anelka Na pałę raczej, no ale skoro można kupować najlepszych zawodników, to co poradzić. Przewiduję srogą zemstę Kaki na Milanie.
-
Serie A
No niestety, już po meczu.
-
Serie A
Niedobrze to wygląda.
-
Them Crooked Vultures
Kerang pisze, że 23 listopada. Trudno powiedzieć.
-
Serie A
Zapomniałeś dodać, że Inter wygrał tylko dzięki sędziom.
-
The World Ends With You
Możesz, no nie wiem, kupić grę. Jak widać w powyższych postach, tania jest.
-
Primera Division
Mecz Barcy jak to mecz Barcy. Barcelona jest nie do spenetrowania. Nie strzelili nic, bo byli zmęczeni reprezentacją i im się nie chciało. Chociaż było blisko, żeby pierwszy raz w sezonie Barca się miała spocić - Valencia miała okazje. Ale ich nie wykorzystała i nadal oglądamy Barcę spokojną i dominującą. Real podobno słabo, ale tyle meczu, ile widziałem, wyglądało z ich strony nieźle. Van der Vaart to naprawdę dobry piłkarz, każdy klub chciałby mieć go w składzie, nie wiem, czemu godzi się siedzieć na ławie w Realu. Raul, który z dorobkiem ponad 700 meczów jest rekordzistą klubu, dalej potrafi zapieprzać aż miło. Ogólnie było widać w meczu przewagę fizyczną zawodników, którzy nie grali w reprezentacji. Wszyscy się podniecają tą bramką z wolnego, nie wiem za co. Była raczej zabawna. Gdyby piłka trafiła w światło bramki, Casillas by ją obronił, a że się tak dziwnie odbiła od słupka, to sobie nie poradził.
-
J.P Anderson
Masz piąteczkę u mnie Milan, też uważam tę płyteczkę za nudne gó'wno.
-
Primera Division
Ronaldo ma kontuzję na miesiąc, ciężko będą mieli w Realu. O 22.00 mecz Valencia-Barca.
-
Them Crooked Vultures
Płyta nazywa się "Them Crooked Vultures" i wydaje ją Interscope - tak mówi Josh. Nie chce on podać konkretnej daty, mówi tylko, że będzie to w tym roku. Niemniej jakieś niemieckie pismo zrobiło dzisiaj zajawkę, że płyta wychodzi w Europie 13 listopada.
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
No dobra, ale "Elitarni" nie są pierwszym znanym filmem, który by pokazywał życie w slumsach. Powiedziałbym raczej, że setnym. Tak że trudno go posądzać o to, że jest inspiracją.
-
Toy Story 3
- Nareszcie jest jakaś bajka warta obejrzenia! - A X, Y i Z? - Nie oglądałem, bajki są słabe.
-
poszukuje...
Nie wyszła jeszcze. "W tym sensie" też nie wyszła jeszcze.
-
Koncerty - terminy, relacje, wrazenia
JP.
-
J.P Anderson
A czy on mówił, że te płyty były wydane?
-
herbata i herbaciarnie....
Najlepsza kancelaria w Polsce kupuje herbatę za 7 zł?
-
Szukam książki podobnej do...
Myślałem o "Drodze" itp., ale jednak postapokalipsa to nie to samo, co Apokalipsa. W "Drodze" nie ma żadnego walącego się świata, świat się już zawalił, teraz są dożynki. Bardziej "Mad Max" niż "Pojutrze".
-
Flash Forward
Mało oglądasz amerykańskich seriali.
-
Szukam książki podobnej do...
Orwell to taka nieudolna podróba "Nowego, wspaniałego...". Gdyby nie te wszystkie oszołomy to nikt by dzisiaj nie wpadł na to, że Orwella można uznać za dobrego pisarza.
-
Toy Story 3
Nie no, "Epoka lodowcowa" to było coś wielkiego. Nie wyobrażam sobie, by jakikolwiek 12-latek nie bawił się wybornie podczas oglądania tego filmu.
-
Breaking Bad
No ale po co komu data premiery, skoro jeszcze pół roku? Nie wytrzymacie bez dokładnego odliczania ostatnich 150 dni?
-
Toy Story 3
No to fajnie, biorąc pod uwagę, że TS3 wychodzi za rok.
-
Breaking Bad
A co byś chciał? Streszczenie fabuły? Spadaj stąd. Im mniej wiadomo, tym lepiej.
-
Szukam książki podobnej do...
Jest "Bastion" Kinga. Jest "Ostatni brzeg" Shute'a. No i w sumie tyle mi przychodzi do głowy z książek z apokalipsą w roli głównej.