Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na zduniacz temat w Alternatywa
    Myślisz, że ktoś by za nią zapłacił?
  2. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Gry Sportowe
    Dobra, daję mój skład na jutro: Cała obrona Porto - Kaka, Lampard, Renato - Dżeko, Messi (k), Anelka Na pałę raczej, no ale skoro można kupować najlepszych zawodników, to co poradzić. Przewiduję srogą zemstę Kaki na Milanie.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    No niestety, już po meczu.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Niedobrze to wygląda.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Rock
    Kerang pisze, że 23 listopada. Trudno powiedzieć.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Kącik Sportowy
    Zapomniałeś dodać, że Inter wygrał tylko dzięki sędziom.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Killabien temat w Nintendo DS
    Możesz, no nie wiem, kupić grę. Jak widać w powyższych postach, tania jest.
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Mecz Barcy jak to mecz Barcy. Barcelona jest nie do spenetrowania. Nie strzelili nic, bo byli zmęczeni reprezentacją i im się nie chciało. Chociaż było blisko, żeby pierwszy raz w sezonie Barca się miała spocić - Valencia miała okazje. Ale ich nie wykorzystała i nadal oglądamy Barcę spokojną i dominującą. Real podobno słabo, ale tyle meczu, ile widziałem, wyglądało z ich strony nieźle. Van der Vaart to naprawdę dobry piłkarz, każdy klub chciałby mieć go w składzie, nie wiem, czemu godzi się siedzieć na ławie w Realu. Raul, który z dorobkiem ponad 700 meczów jest rekordzistą klubu, dalej potrafi zapieprzać aż miło. Ogólnie było widać w meczu przewagę fizyczną zawodników, którzy nie grali w reprezentacji. Wszyscy się podniecają tą bramką z wolnego, nie wiem za co. Była raczej zabawna. Gdyby piłka trafiła w światło bramki, Casillas by ją obronił, a że się tak dziwnie odbiła od słupka, to sobie nie poradził.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na zduniacz temat w Alternatywa
    Masz piąteczkę u mnie Milan, też uważam tę płyteczkę za nudne gó'wno.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Ronaldo ma kontuzję na miesiąc, ciężko będą mieli w Realu. O 22.00 mecz Valencia-Barca.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na ogqozo temat w Rock
    Płyta nazywa się "Them Crooked Vultures" i wydaje ją Interscope - tak mówi Josh. Nie chce on podać konkretnej daty, mówi tylko, że będzie to w tym roku. Niemniej jakieś niemieckie pismo zrobiło dzisiaj zajawkę, że płyta wychodzi w Europie 13 listopada.
  12. No dobra, ale "Elitarni" nie są pierwszym znanym filmem, który by pokazywał życie w slumsach. Powiedziałbym raczej, że setnym. Tak że trudno go posądzać o to, że jest inspiracją.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Di temat w Region Filmowy
    - Nareszcie jest jakaś bajka warta obejrzenia! - A X, Y i Z? - Nie oglądałem, bajki są słabe.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Nie wyszła jeszcze. "W tym sensie" też nie wyszła jeszcze.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na zduniacz temat w Alternatywa
    A czy on mówił, że te płyty były wydane?
  16. ogqozo odpowiedział(a) na M4c temat w Klub Smakosza
    Najlepsza kancelaria w Polsce kupuje herbatę za 7 zł?
  17. Myślałem o "Drodze" itp., ale jednak postapokalipsa to nie to samo, co Apokalipsa. W "Drodze" nie ma żadnego walącego się świata, świat się już zawalił, teraz są dożynki. Bardziej "Mad Max" niż "Pojutrze".
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Seriale
    Mało oglądasz amerykańskich seriali.
  19. Orwell to taka nieudolna podróba "Nowego, wspaniałego...". Gdyby nie te wszystkie oszołomy to nikt by dzisiaj nie wpadł na to, że Orwella można uznać za dobrego pisarza.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Di temat w Region Filmowy
    Nie no, "Epoka lodowcowa" to było coś wielkiego. Nie wyobrażam sobie, by jakikolwiek 12-latek nie bawił się wybornie podczas oglądania tego filmu.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na Shen temat w Seriale
    No ale po co komu data premiery, skoro jeszcze pół roku? Nie wytrzymacie bez dokładnego odliczania ostatnich 150 dni?
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Di temat w Region Filmowy
    No to fajnie, biorąc pod uwagę, że TS3 wychodzi za rok.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na Shen temat w Seriale
    A co byś chciał? Streszczenie fabuły? Spadaj stąd. Im mniej wiadomo, tym lepiej.
  24. Jest "Bastion" Kinga. Jest "Ostatni brzeg" Shute'a. No i w sumie tyle mi przychodzi do głowy z książek z apokalipsą w roli głównej.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.