ogqozo
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Star Fox
Treść opublikowana przez ogqozo
-
Ulubione seriale TV
http://www.filmweb.pl/f150481/Biuro,2001
-
Gitara elektryczna
No jak dla mnie, to warto zainwestować w dobre struny, typu DR czy Ernie Ball, bo jednak ich wpływ na brzmienie i wygodę grania jest dość duży w stosunku do ceny. Zestaw DR to góra 5 dyszek w sklepie muzycznym. Nie wiem, jak w tym Corcie akurat jest, ale tanie gitary zazwyczaj mają nie najlepsze struny.
-
Co ciekawego w TV?
No ale "Gwiezdne Wojny" są podobne do baśni, więc kiepski tekst.
-
Gitara elektryczna
Ja mam w gitarze struny DR (Tite-fit, dość grube), cóż dodać. Ręcznie robione, owijka z niklu. Czy są najlepsze, to już raczej kwestia preferencji, ale jak jesteś początkujący, to nie widzę możliwości, żebyś się zawiódł wybierając spośród produktów tej firmy. Jeśli chodzi np. o strojenie, sprawują się fantastycznie.
-
Premier League
Śmieszne to IMO. Łatwo jest wam mówić o tych strasznych zdradzach piłkarzy, kiedy sami zarabiacie w chińskiej restauracji i tylko marzycie o tym, żeby zrobić gdzieś jakąkolwiek karierę. Najlepiej by było, jakby Owen skończył ze sportem i siedział w domu i nic nie robił, tak postępuje ktoś, kto nie jest materialistą. No ale jemu się zachciało grać o najwyższe stawki, tylko dlatego, że potrafi i ma okazję - no jaki przekupny.
-
Poleć coś w stylu...
Ja się gubię w tym. Który to jest "ten trzeci"? Bo nie wiem, czy nazywasz gniotem "Sieć", czy "12 gniewnych ludzi".
-
Nile, Karl Sanders
- Primera Division
Xabi Alonso i Kaka to fantastyczni piłkarze. Real ciągle ma dość duże (jak na ambicje tego klubu) problemy z atakowaniem. Pierwsza połowa, bez Kaki, była niewiarygodnie nudna. Gol ze stałego fragmentu ułożył mecz.- Primera Division
- News
- Primera Division
Nie widziałem wszystkich meczów, ale w komentarzach i relacjach czytam, że z reguły jest najsłabszym ogniwem zespołu, przy świetnej obronie (Real będzie defensywną potęgą, kiedy na boisku będą jednocześnie Torres, Lass, Albiol, Alonso i Pepe) i niezłych pomocnikach. Z tego, co widziałem, to... właśnie tak to wygląda. Już staruszek Raul lepiej gra. Ale generalnie brakuje im jakichś możliwości w ofensywie. Gdyby nie kontuzje Van Nistelrooya, to myślę, że problem by nie istniał. A tak, trzeba liczyć na zrywy Ronaldo. No ale lepiej mieć dobrą obronę, niż nic.- Poleć coś w stylu...
Niezły diss. No ale grunt to pewność siebie. Czy jeśli ja najpierw oglądałem de Sikę, a później kopałem konsolę, to czyni mnie lepszy, czy gorszym w takim wypadku?- Primera Division
No, czytałem to gdzieś, że klub jest niezadowolony. Nieco komiczna sytuacja, o której już pisałem - prezes wtrąca się trenerowi, bardzo dobremu trenerowi, do składu, mówiąc, kto ma grać, bo pasuje ze względów marketingowych. To nic, że Benzema gra piach - kupili go za 40 mln i ma biegać po boisku. Takie rzeczy się nigdy nie kończą dobrze.- Punk rock/Hardcore - linki
Wzięcie za ksywkę imienia i nazwiska jakiegoś znanego gościa też robi swoje.- Reprezentacja Polski
Mi się wydaje, że Majewski chce coś zrobić psychologicznie, nie wiem, może Boruc był przywódcą grupy pijaków i leniuchów i to ma być pewien sygnał dla nich. No tak mi to wygląda, bo nie wierzę, że ze względów czysto piłkarskich można wymienić Boruca na Dudka. Zobaczymy jak będzie wyglądał mecz. Jak będą walczyć, to zawsze lepsze niż ostatnie dwa spotkania, chociaż jakiekolwiek dobre wyniki są chyba nie do osiągnięcia.- Aktualizacje forum - pytania i komentarze
Kurczę, kiedy te wszystkie rzeczy będą naprawione? Ścieżki na dole nadal nie ma itd. Ktoś w ogóle się tym zajmuje? Ktoś czyta ten temat? Bo nie wiem, czy mieć nadzieję.- Death Game edycja 2
On tak wygląda od 30 lat.- Poleć coś w stylu...
No ale on chyba właśnie mówił o jakości, a nie o inspirowaniu się. Obiektywnie to najlepszy był Welles, bo "Obywatel Kane" był po prostu najważniejszym filmem w historii kina i tyle. Każdy po Wellesie zrzynał z Wellesa. Nie znaczy to, że wszyscy mamy gadać tylko o "Obywatelu Kane'ie", chociaż niektórzy tak robią, ale to raczej początkujący kinomani, którzy już załapali, jak się rozwijało kino, ale jeszcze nie zobaczyli czy nie zrozumieli tyle, żeby zdać sobie sprawę, co sami najbardziej w kinie lubią i że w życiu chodzi o to, żeby właśnie tego szukać, a resztę po prostu doceniać, bez obowiązku jarania się.\ Kubrick zrobił naprawdę wiele bardzo ważnych filmów, przy czym te wymienione, wczesne, to chyba moje ulubione. Taki "Barry Lyndon" jest obiektem zachwytów niezliczonej ilości filmowców (pogadajcie z operatorami kamer - połowa z nich uważa "Lyndona" za swój ulubiony film), ale mnie po prostu nudzi, no i nie będę udawał, że nie nudzi, ale doceniam.- Poleć coś w stylu...
No ale ja tak nie patrzę na filmy, kto od kogo ściągał, wiadomo, że od Hitchcocka, Wellesa, Hawksa czy Kurosawy wszyscy się uczyli, a oni się uczyli od Melville'a, Griffitha, Wiertowa, Eisensteina, a tamci pewnie zżynali od braci Lumiere i Edisona. Ja jednak patrzę na film jako coś do oglądania, a nie kto co wymyślił. Coppola zrobił 3 dobre filmy tak naprawdę, z czego tylko jeden sam napisał, no ale jakie to filmy, można je oglądać w nieskończoność. Co do Kubricka to nawet zapomniałem, że to Amerykanin. A faktycznie, pochodzi ze Stanów i nawet nakręcił tam dwa kapitalne filmy, "Zabójstwo" i "Ścieżki chwały", polecam zwłaszcza ten drugi, przełomowa rzecz jak dla mnie.- Death Game edycja 2
Ford ostatnio chyżo biegał w "Indianie", a Clint ciągle walczy o Oskary (jego "Invictus" będzie jednym z faworytów 2010). Raczej małe szanse. Wajda od jakiegoś czasu kręci filmy, mówiąc o nich "to mój ostatni film", więc przynajmniej deklaruje gotowość do gry.- 'Zielony jak ta trawa' DS ver.
Lite'y nie są, DSi są, ale nie w przypadku Chrono Triggera, tak że spoko, włożysz grę i będzie działać.- Death Game edycja 2
Będzie 11 zawodników dla wszystkich i jeden rezerwowy do wyboru indywidualnie.- So I Scream
Co on miał przez to na myśli?- Punk rock/Hardcore - linki
"Supremacy" to nie jest, ale dalej rytmiczne, wesołe napier'dalanie. Warto.- So I Scream
Ale AC/DC to spoko zespół. - Primera Division