Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na mlodziak1993 temat w Seriale
    http://www.filmweb.pl/f150481/Biuro,2001
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Mathiu temat w UNDERGROUND
    No jak dla mnie, to warto zainwestować w dobre struny, typu DR czy Ernie Ball, bo jednak ich wpływ na brzmienie i wygodę grania jest dość duży w stosunku do ceny. Zestaw DR to góra 5 dyszek w sklepie muzycznym. Nie wiem, jak w tym Corcie akurat jest, ale tanie gitary zazwyczaj mają nie najlepsze struny.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Region Filmowy
    No ale "Gwiezdne Wojny" są podobne do baśni, więc kiepski tekst.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Mathiu temat w UNDERGROUND
    Ja mam w gitarze struny DR (Tite-fit, dość grube), cóż dodać. Ręcznie robione, owijka z niklu. Czy są najlepsze, to już raczej kwestia preferencji, ale jak jesteś początkujący, to nie widzę możliwości, żebyś się zawiódł wybierając spośród produktów tej firmy. Jeśli chodzi np. o strojenie, sprawują się fantastycznie.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    Śmieszne to IMO. Łatwo jest wam mówić o tych strasznych zdradzach piłkarzy, kiedy sami zarabiacie w chińskiej restauracji i tylko marzycie o tym, żeby zrobić gdzieś jakąkolwiek karierę. Najlepiej by było, jakby Owen skończył ze sportem i siedział w domu i nic nie robił, tak postępuje ktoś, kto nie jest materialistą. No ale jemu się zachciało grać o najwyższe stawki, tylko dlatego, że potrafi i ma okazję - no jaki przekupny.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Ja się gubię w tym. Który to jest "ten trzeci"? Bo nie wiem, czy nazywasz gniotem "Sieć", czy "12 gniewnych ludzi".
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Rotten_Christ temat w The Pit
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Xabi Alonso i Kaka to fantastyczni piłkarze. Real ciągle ma dość duże (jak na ambicje tego klubu) problemy z atakowaniem. Pierwsza połowa, bez Kaki, była niewiarygodnie nudna. Gol ze stałego fragmentu ułożył mecz.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Ramos.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na Banny temat w UNDERGROUND
    Przyjemniaczek.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    Nie widziałem wszystkich meczów, ale w komentarzach i relacjach czytam, że z reguły jest najsłabszym ogniwem zespołu, przy świetnej obronie (Real będzie defensywną potęgą, kiedy na boisku będą jednocześnie Torres, Lass, Albiol, Alonso i Pepe) i niezłych pomocnikach. Z tego, co widziałem, to... właśnie tak to wygląda. Już staruszek Raul lepiej gra. Ale generalnie brakuje im jakichś możliwości w ofensywie. Gdyby nie kontuzje Van Nistelrooya, to myślę, że problem by nie istniał. A tak, trzeba liczyć na zrywy Ronaldo. No ale lepiej mieć dobrą obronę, niż nic.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    Niezły diss. No ale grunt to pewność siebie. Czy jeśli ja najpierw oglądałem de Sikę, a później kopałem konsolę, to czyni mnie lepszy, czy gorszym w takim wypadku?
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Grabol temat w Kącik Sportowy
    No, czytałem to gdzieś, że klub jest niezadowolony. Nieco komiczna sytuacja, o której już pisałem - prezes wtrąca się trenerowi, bardzo dobremu trenerowi, do składu, mówiąc, kto ma grać, bo pasuje ze względów marketingowych. To nic, że Benzema gra piach - kupili go za 40 mln i ma biegać po boisku. Takie rzeczy się nigdy nie kończą dobrze.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na ldsix temat w HardCore
    Wzięcie za ksywkę imienia i nazwiska jakiegoś znanego gościa też robi swoje.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Mi się wydaje, że Majewski chce coś zrobić psychologicznie, nie wiem, może Boruc był przywódcą grupy pijaków i leniuchów i to ma być pewien sygnał dla nich. No tak mi to wygląda, bo nie wierzę, że ze względów czysto piłkarskich można wymienić Boruca na Dudka. Zobaczymy jak będzie wyglądał mecz. Jak będą walczyć, to zawsze lepsze niż ostatnie dwa spotkania, chociaż jakiekolwiek dobre wyniki są chyba nie do osiągnięcia.
  16. Kurczę, kiedy te wszystkie rzeczy będą naprawione? Ścieżki na dole nadal nie ma itd. Ktoś w ogóle się tym zajmuje? Ktoś czyta ten temat? Bo nie wiem, czy mieć nadzieję.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    On tak wygląda od 30 lat.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    No ale on chyba właśnie mówił o jakości, a nie o inspirowaniu się. Obiektywnie to najlepszy był Welles, bo "Obywatel Kane" był po prostu najważniejszym filmem w historii kina i tyle. Każdy po Wellesie zrzynał z Wellesa. Nie znaczy to, że wszyscy mamy gadać tylko o "Obywatelu Kane'ie", chociaż niektórzy tak robią, ale to raczej początkujący kinomani, którzy już załapali, jak się rozwijało kino, ale jeszcze nie zobaczyli czy nie zrozumieli tyle, żeby zdać sobie sprawę, co sami najbardziej w kinie lubią i że w życiu chodzi o to, żeby właśnie tego szukać, a resztę po prostu doceniać, bez obowiązku jarania się.\ Kubrick zrobił naprawdę wiele bardzo ważnych filmów, przy czym te wymienione, wczesne, to chyba moje ulubione. Taki "Barry Lyndon" jest obiektem zachwytów niezliczonej ilości filmowców (pogadajcie z operatorami kamer - połowa z nich uważa "Lyndona" za swój ulubiony film), ale mnie po prostu nudzi, no i nie będę udawał, że nie nudzi, ale doceniam.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na Figaro temat w Region Filmowy
    No ale ja tak nie patrzę na filmy, kto od kogo ściągał, wiadomo, że od Hitchcocka, Wellesa, Hawksa czy Kurosawy wszyscy się uczyli, a oni się uczyli od Melville'a, Griffitha, Wiertowa, Eisensteina, a tamci pewnie zżynali od braci Lumiere i Edisona. Ja jednak patrzę na film jako coś do oglądania, a nie kto co wymyślił. Coppola zrobił 3 dobre filmy tak naprawdę, z czego tylko jeden sam napisał, no ale jakie to filmy, można je oglądać w nieskończoność. Co do Kubricka to nawet zapomniałem, że to Amerykanin. A faktycznie, pochodzi ze Stanów i nawet nakręcił tam dwa kapitalne filmy, "Zabójstwo" i "Ścieżki chwały", polecam zwłaszcza ten drugi, przełomowa rzecz jak dla mnie.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    Ford ostatnio chyżo biegał w "Indianie", a Clint ciągle walczy o Oskary (jego "Invictus" będzie jednym z faworytów 2010). Raczej małe szanse. Wajda od jakiegoś czasu kręci filmy, mówiąc o nich "to mój ostatni film", więc przynajmniej deklaruje gotowość do gry.
  21. Lite'y nie są, DSi są, ale nie w przypadku Chrono Triggera, tak że spoko, włożysz grę i będzie działać.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Manor temat w UNDERGROUND
    Będzie 11 zawodników dla wszystkich i jeden rezerwowy do wyboru indywidualnie.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na BartX temat w Alternatywa
    Co on miał przez to na myśli?
  24. ogqozo odpowiedział(a) na ldsix temat w HardCore
    "Supremacy" to nie jest, ale dalej rytmiczne, wesołe napier'dalanie. Warto.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na BartX temat w Alternatywa
    Ale AC/DC to spoko zespół.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.