Treść opublikowana przez ogqozo
-
TRANSFERY
Podobno Xabi Alonso płacze, że chce do Realu, napisał nawet oświadczenie. Ribery też, według wieści gminnej, bardzo chciałby stać się częścią najdroższego piłkarskiego składu wszech czasów. Może jeszcze przejdą. Zobaczymy. Ciekaw jestem, jak będzie wyglądać obrona Realu po pozyskaniu kilku reprezentantów Hiszpanii. To bardzo dobrzy zawodnicy, ale taki Heinze też nie był zły, do czasu przybycia do Realu. Linia pomocy wygląda tam najdziwaczniej, bo wygląda na to, że nie ma tam miejsca dla takich zawodników jak Robben, Diarra czy Van der Vaart, a większość klubów Europy byłaby bardzo zadowolona, gdyby takich graczy miała. Nic się ten Perez nie nauczył.
-
Co ciekawego w TV?
Aż se obejrzę, bo dawno nie oglądałem. Warto, chociażby dla tego monologu: http://www.youtube.com/watch?v=t8Nf1MK7lts
-
Linki do Waszych ulubionych teledysków
Klimat teledysku idealnie dopasowany do muzyki.
-
Terminator
Uproszczona linia wydarzeń serii "Terminator": http://cdn-i.dmdentertainment.com/funpages...evision-2OB.jpg
-
The World Ends With You
Podstawową zaletą tej gry jest to, że jest odważna, w każdym elemencie. Dotyczy to też muzyki. Ja tam byłem nią zachwycony, do dzisiaj sobie słucham OST z gry, chociaż w życiu bym nie pomyślał, że będę się jarał jakimś j-popem. Shibuya też jest fantastyczna, ale też nie każdemu przypasuje. Generalnie ta gra nie ma jakichś wad, najwyżej zagadnienia do dyskusji.
-
Heroes sezon 3
...i będzie ją grała Madeline Zima, czyli Mia z "Califorcation". Osiem tysięcy! Kurczę, aż sam zacznę to oglądać.
-
Koncerty - terminy, relacje, wrazenia
Lubię ten zespół, ale nie wiedziałem, że to oni zrobili ten motyw do Mortal Kombat. Czego to się człowiek nie dowie.
-
Super Mario Galaxy
No ciekawe niby jak. Są normalne sposoby, żeby wiilot jako tako współpracował z pecetem. Nie wiem, jak to działa i czy w ogóle da się tak grać, ale można zrobić, żeby go pecet wykrywał przez bluetooth.
-
NBA
Obaj to młodzi, atletyczni centrzy, którzy dobrze bronią, a w ataku potrafią głównie wkładać piłkę do kosza. Generalnie Okafor jest po prostu lepszym graczem (przynajmniej w obronie), a jeśli dodać, że w przeciwieństwie do Chandlera nie doznaje on co chwila kontuzji - można oficjalnie uznać, że Hornets wracają do grupy czołowych drużyn zachodnich. Pewna siła pod koszem to właśnie to, czego im w tym sezonie brakowało. Jeśli Odom faktycznie opuściłby Lakers, to nadchodzący sezon zapowiadałby się naprawdę szlagierowo, na samym Zachodzie fundując nam jakieś 6 naprawdę mocnych pretendentów do tytułu, z których każdy pozyskał nowych, ważnych zawodników. Pytanie, co z tego mają Bobcats? Krótszy kontrakt. Ale jaka drużyna oddaje swojego kluczowego gracza w zamian za krótszy kontrakt? Jeśli macie jakieś akcje Bobcats na giełdzie, to polecam sprzedawać, bo widocznie klub ten nie jest w zbyt dobrej sytuacji.
-
Fear Factory
Trudno żeby dobry zespół nagrywał gorsze płyty niż słaby zespół.
- Muse
- Slayer
-
NBA
Z kategorii ciekawostek: znany ze swojego zarostu Drew Gooden wylądował w Dallas Mavericks. Z kategorii plotek: Bobcats i Hornets mieliby dokonać zamiany: Tyson Chandler za Emekę Okafora. To tak śmieszny pomysł, że musi być prawdziwy. Trudno znaleźć mi dwóch zawodników tak podobnych, jaki ci młodzi centrzy. W dodatku zarabiają prawie tyle samo. Więc co stoi za tą zamianą? Podobno obaj zawodnicy nie są lubiani przez swoich trenerów. Jednak Chandler już raz miał odejść, do Thunder, i ostatecznie został odrzucony z powodów zdrowotnych, więc nic nie jest przesądzone. Z kategorii Lamar Odom: podobno transfer do Miami jest blisko. Wade poleciał do LA rozmawiać ze swoim znajomym. Jednak trudno uwierzyć, żeby kluczowy zwodnik najlepszej drużyny NBA odszedł do średniaka za praktycznie te same pieniądze. Choć z punktu widzenia kibica byłoby to ciekawe rozwiązanie, to na pewno bezsensowne ze strony Lakers. Ze zgrupowania kadry USA: ostatnio trenowali młodzi kandydaci do kadry. Wszystkich zadziwił Rudy Gay, który był w fantastycznej formie. W pokazowym meczu trafił 11 ze swych 12 rzutów i generalnie odstawał od reszty zawodników. Drugim wyróżniającym się graczem był oczywiście Kevin Durant.
-
Oz (HBO)
Beecher i Chris Keller to moje ulubione postaci, chociaż nie mogę powiedzieć, żebym do nich pałał sympatią. Raczej jest w nich pewien... pociągający mrok prosto z głębi ludzkiej duszy. Swoje momenty na pewno ma też Adebisi - poczekaj tylko.
- Nowości RPG
-
Poleć coś w stylu...
"Skarb Sierra Madre" B. Travena? Znam tylko film na podstawie, ale podobno książka też okej.
-
poszukuje...
Zezwalam na użycie google.
- Hung
- Hung
- Deadwood
- Deadwood
-
Poleć coś w stylu...
Tak. Uprzedzając pytania - "Obywatel Kane" i "Casablanca" też są całkiem wporzo.
-
Serie A
No nie wiem, może byłem na urlopie czy coś, przegapiłem to. Albo już zapomniałem, bo widzę, że transfer przeprowadzono dwa miesiące temu. Są jakieś informacje odnośnie sumy transferu? Wikipedia mówi, że nie ujawniono.
-
Serie A
Nawet nie wiedziałem, że Milito przeszedł do Interu. Czemu o tym nie było głośno? Przecież ten facet to niezrównany łowca goli. Pamiętam go sprzed dwóch lat, jak grał w Saragossie, i już wtedy zastanawiałem się, co on robi w tak słabym klubie. Ostatni rok spędził w Genui, gdzie też przyćmiewał całą resztę drużyny razem wziętą. Już myślałem, że poszedł gdzieś do Turcji jak Guiza, a tu proszę, Inter.
-
Queens of The Stone Age
Joshua Homme pojawi się gościnnie na nowym albumie zespołu Biffy Clyro. To dobra okazja, by przypomnieć, jak dobra jest ostatnia płyta tego sympatycznego szkockiego zespołu - "Puzzle", i polecić ją tym fanom wesołego rocka, którzy ją przegapili.